Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Macush » Štv 11.03.2010 20:00

Ahojte teraz som začala zo svojím krpcom robiť DD. Chcela by som sa niekedy v budúcnosti zúčastniť nejakej súťaži keď už budeme vedieť nejakú tú choerografiu, lenže problém je v tom že sa bojím že odmietne tancovať v spoločnosti viac psov a ludí. Boli sme raz na orieškiáde a nechcel mi dokonca ani ísť v kruhu neviem či sa bál alebo čo :ua: Ale bolo to v uzavretej miestnosti, myslíte že to mohlo byť aj preto ?
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Kikz » Štv 11.03.2010 20:11

Macush, ja si skôr myslím, že asi bol vydesený z toho množstva ludí a psov čo tam bolo.. mala by si s ním viac chodiť na rušné miesta, aspoň ja som to tak riešila. Môj nieže sa bál, ale ignoroval ma a netrápila som ho, zaujímal sa len o okolie. Preto som s ním začala chodiť všade kade aby si zvykol na ten ruch.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod tera » Pon 15.03.2010 17:08

Border-cori píše:Macush, ja si skôr myslím, že asi bol vydesený z toho množstva ludí a psov čo tam bolo.. mala by si s ním viac chodiť na rušné miesta, aspoň ja som to tak riešila. Môj nieže sa bál, ale ignoroval ma a netrápila som ho, zaujímal sa len o okolie. Preto som s ním začala chodiť všade kade aby si zvykol na ten ruch.

ja by som potrebovala také miesta, hlavne s veľa normálnymi psami...na dedine to nie je ľahké :ua:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Kikz » Pon 15.03.2010 17:20

Tak a do mesta zájsť ? Áut a ruchu je tam dosť.. a ak by si chcela viac psov, tak cvičák,.. alebo zorganizovať väčšie stretko so psami z okolia...
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Macush » Pon 15.03.2010 21:24

:jop: Aj ja s ním budem viac chodiť do mesta a na také miesta, a rozmýšlam že začneme chodiť aj na cvičák aby si poriadne zvykol :smile:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Kikz » Pon 15.03.2010 21:25

Držíme palce Macush :jop:

Offtopic: V trnave máte nejaký cv?
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod wewerica » Pon 15.03.2010 21:38

Offtopic: mame v TT 2. jeden taky schopnejsi kam tento rok budem chodit na agility :smile:
inak ide vam to fakt dobre a rychlo :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Macush » Uto 16.03.2010 20:48

Hej to som rada že mu to ide a pochopí to za chvílku len aby sa nezačal mýliť jak pri mrtvom :ach: ..
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod wewerica » Štv 18.03.2010 19:15

len tak dalej :jop:

no my uz mame upresnene co budeme v skole tancovat...bola som uz aj v skole a ukazala ucitelke a par divakom ze ako to bude vyzerat a pacilo sa jej to takze ma zahrnie do programu...trochu som pred tym mala stresy kedze ked som dosla do skoly chcela ma zastupkyna riaditela vyhodit ze psy do skoly nepatria a trvalo mi hodnu chvilu kym som jej vysvetlila ze co vlastne tam robim :lol: :pac:
no ale...budem tancovat iba s montym (so silwuskou ohladom maca mam nezhody :ach: chapete...) ale krpcek moj on to zvladne a ked videl tie deti uplne bol v inom svete ako sa tesil ...aspon budeme mat dalsie vystupenie a skusenosti zasebou. len drzte pace aby sme to zvladly :no:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Macush » Štv 18.03.2010 19:44

To zvládneš budem držať palce, ale mohla by ma učitelka pustiť aby som sa na teba kukala :lol: No viem si predstaviť montika jak vrtel s ocáskom :ha: a učitelke sa to lúbilo ?
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod wewerica » Štv 18.03.2010 19:51

ano,hovorilo ze to bolo pekne take zlate :lol: ale neisla jej hodba pustit takze sme len ukazali co vie :smile: ale posluchal pekne, aspon deti mali zazitok :lol:
Offtopic: no ale to by ta pustit mohla lebo v ten den 2. stupen pojde von na nejake stanovistia zase tak povieme ze mi musis nieco pomahat :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Macush » Štv 18.03.2010 20:14

Ok šak keby ma nepustila aspoň to nahraj :no:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod tera » Pon 22.03.2010 21:28

Border-cori píše:Tak a do mesta zájsť ? Áut a ruchu je tam dosť.. a ak by si chcela viac psov, tak cvičák,.. alebo zorganizovať väčšie stretko so psami z okolia...

všetko chodíme, ale on ako vidí psa, ale viac fenku, začne ignorovať maškrty, mňa, vodítko aj povely :ua: a na cvičáku? no hrúza....ale boli sme tam len 2x :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 22.03.2010 21:34

my chodíme do mesta, cvičíme v obchodných domoch, pri ceste, v meste...a neviem, všade, kde sa dá. No ale, čo predvádza na súťaži. Proste súťažnú atmosféru nenahradíš len tak ľahko :ua: . Ale určite to aspoň pomôže :yes:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Ideme na prvú súťaž v dogdancingu

Poslaťod Kikz » Pon 22.03.2010 21:36

Tera, :smile:

Moj pes bol absolutne rovnaky. Doma sice pocuval / ked sa mu chcelo/ ale vonku ani za svet..ani sadnut si nesadol, zakazdym odmietol aj maskrtu, aj hrackua dalej si hladel a nuchal svoje.. ked zbadal druheho psa, proste no coment :pac: absolutna ignoracia z jeho strany, hluchy slepy nemy vsetko dokopy a len videl svoj jasny ciel- psa, nic viac ho netrapilo.
Ver mi, spravi sa to casom, ak s nim budes pravidelne navstevovat cvicak a pomimo, ked budu nejake ine psy behat a skakat si budes so svojim cvicit svoje. Tiez ak niekam idete von, nenechaj ho po pusteni len tak kadetade behat... proste si ho privolaj, ukaz mu hracku/lopticku/lietajuci tanier atd... a hraj sa s nim. Nonstop sa s nim hraj.
Mna kedysi Cori ignoroval aj v tomto- ked sme boli len tak vonku na luke.. proste vypol a ja som neexistovala, nedal sa mi ani odvolat ani nic, proste akoby ma pes ani nepoznal..
Zacala som na tom poriadne makat, na kazdej prechadzke som sa ho snazila co najviac zaujat tak ako mi radili ludia z fora, na cvicaku som s nim cvicila, hrala sa s nim, dbala som na to, aby vsetko vykonal na prvy pokus a ide to.
Musim povedat, ze Cori je neporovnatelny s tym, aky bol a aky je teraz.
Nic ine okrem toho,a by si cvicila na rucnych miestach a za pritomnosti inych psov ti odporucit neviem.
Drzim palce :ahoj:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing