Vydarené a nevydarené tance

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 05.02.2010 20:32

normáne, že som si túto tému prečítla ešte raz a celú :heh: . Také zaujímavé postrehy a prípady :ha: .
Ale veľa sa pohlo, a neviem kam mám napísať môj obdiv pre wewericu a Montyho, pretože sme ich videli v akcii a boli doslova bohový :oo: . Sorry, že to píšem sem a verejne, ale tá zameraná téma je zamknutá, takže nikto sa už nedozvie môj názor... :pac:
No a k tým naším pokrokom, čo som tak nádejne vkadala do toho, pes sa už ako tak sústredí, ale začal ziapať, takže už sa dá povedať "beznádejný prípad", a tak som bola presvedčená :pac: .

Ani neviem, čo ma to napadlo sem ísať... :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Monca » Sob 06.02.2010 11:49

aj ked je občas vystupenie zlé, hlavne je že sa psík teší :lol:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Kikz » Sob 06.02.2010 12:11

Hej, len ono,, niekedy je vystúpenie zlé hlavne preto, že psík vypadá zmorený :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Monca » Sob 06.02.2010 12:15

tak to hej...ako to uuuplne prvé...majitelka radostne poskakuje a psík by si len najradšej lahol a spal....ale tomu videu Disco dancing so psom....ved ten psík len chodil na vodítku za pánom a 2x urobil piruetu...to sa mi nezdalo ako dogdancing :oo: ....to by vedela aj moja fena, nasledovat ma na voditku a potom urobiť piruetu, prípadne postaviť na zadné....ale nazývať to tancom zo psom? To by to muselo mat aspon viac prvkov nie?
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pon 08.02.2010 19:46

tak tu je nas prvy a nevydareny DD (ned neratam Piestany kde nechcel vobec tancovat lebo tam bolo plllno haraviek)
monty ho neskazil to ja :ua: by som sa zato :au: chudak moj...v sekunde som zabudla ake triky vobec vie to sa mi este nestalo,asi trema :nwm:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 08.02.2010 19:51

jk nevydarený??? :nwm: , veď sa vám to podarilo :yes: :jop:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pon 08.02.2010 19:53

ja som to skazila...bolo to take nudne ked ale 2 minuty skakal stale cez nohy :ua: ale tak aspon mam skusenost do buducna :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 08.02.2010 19:56

hmmm...aspoň sa ti nezaskával a dával stále na teba pozor :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 17.05.2010 22:14

Wickyy & Classy píše:Ste mali vidiet nas - prvy-krat na sutazi, to bol traapaaaaaaaaasssssssss :pac: :pac: :pac: :ha: . Bola to hroza. Ja som sa velmi tesila a mali sme aj slusne nacvivenu zostavu, ale ... :haha: moj pes zboznuje potlesk, a to znamena, ze ked sme nastupovali samozrejme, ludia zacali tlieskat. Moja psica sa v momente prebrala a bola celkom bez seba, ze jej niekto tlieska (tak si vychutnavala, ze je stredom pozornosti, ze vyskocila porote na stol, aby si ich obzrela :pac: :pac: a vsetci sa zacali sulat :haha: ) takto tam saskovala asi 10 min. a ja som ju stale nevedela ziskat. Potom, ked pirsiel "komentator" doslo mi, ze je zle, zlakla som sa, ze ma disknu... :ha: :ha: :ha: ...no nakoniec sme sa nejako rozbehli a este k tomu som zabudla polovicku zostavy. Tak ze, to vyzeralo... :ua: . Ale som bola prekvapena, ze nam potom tlieskali, ale asi to bolo len zo slusnosti alebo, ze sa konecne dockali nasho vystupenia. V porovnani s predoslimi "spomalenymi" videami, co som kukala, to nase bolo zbrkle a dost rychle "niektori maju tu cest, zazit vyhecovanu borderu, ktoru nedokaze ovladnut ani psovod, nie to este, aby ovladala samu seba". V kazdom pripade je to skvely zazitok "na , ktory urcite nezabudnem", a kazde prve vystupenie sa ceni. Sutaze niesu vobec take lahke, ako som si predstavovala :ha: .


Sľubovala som ešte hooodne dávno video. Dávam ho sem až teraz, lebo som nebola zmierená s tým, čo sa to vtedy stalo. Teraz už sa na tom len smejem a chytám sa za hlavu. Proste je evidentne vidieť, že to bolo naše poprvé, také rozhádzané, streštené, neoťukané...akoby teraz bolo, ale veď čo už :hi: .
Tak aby som priblížila atmosféru a poukázala na to, že máme ešte čo robiť, a že všetci, čo sa tu "ohovárame" a sťažujeme sa, na tom nie ste vôbec tak zle ako si možno mylsíte :no: ..: http://www.youtube.com/watch?v=yIGbB0KTVOI
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Cathie » Str 26.05.2010 0:14

Wickyyyyy skladam ti poklonu :poklona: Ja neviem kolko by som vydrzala to, co ta tam ignorovala na zaciatku, asi by mi bolo do placu.. :rip: Ale patri ti moj obdiv, ze si sa nevzdala a aj ked to bolo prvykrat a asi nie prave prijemna skusenost, tak si sa nevzdala a nakoniec si ju doviedla k tomu, aby spolupracovala.. fakt obdiv :jop: A nakoniec ste to odtancovali pekne :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 26.05.2010 13:10

ver mi aj som sa rozplakala :ha: :ua: . Teda, keď som tam šaškovala a nič z toho, tak som si hovorila: ovládaj sa...a keď sme "dotancovali" tak to prišlo. Psychicky som sa zrútila :pac: , a to bolo to najhoršie, čo sa mohlo stať. Pekná skúsenosť pre psa, čo? :ua:
V tedy to bolo pre mňa neprijateľné, to, čo spravila. Toľko práce, toľko socializácie, toľko motivácie...a...nič. Akokeby sa nič nerobilo. To bolo to najhoršie všetka tá práca a čas strávený spolu bol zrazu fuč, celkom na nič. To ma zložilo. :plac:
Ale nezložilo natoľko, aby sme prestali tancovať :no: , raz to dáme :ha: :hi:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Kikz » Štv 27.05.2010 13:46



Toto je myslím vyslovene ťahanie za pamlskom..
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Nevydarené tance

Poslaťod meraja » Štv 27.05.2010 21:30

tak toto nie
to by hádam už aj môj Hugo lepšie odtancoval aj keď občas nemá náladu.Takto za pamlskom to odtancuje aj moja mačka a to doslova :ach:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Nevydarené tance

Poslaťod kikula22 » Štv 27.05.2010 21:47

Ty kokos, ten pes je ako magnet na pamlsok :heh:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Monca » Pia 28.05.2010 13:17

jediný trik kde nemal nos nacapený na jej ruke bolo ked podal labku :ach:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing