Vydarené a nevydarené tance

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 01.09.2009 19:28

Offtopic: :ahoj: :ha: neviete niekto ešte náhodou s akou koncoukou sa dajú nahrať videá niekam??? nieviem do akého súboru mám to video prekomvertovať :pac: :ua:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod 01dieselgirl » Uto 01.09.2009 20:02

Offtopic: fuuha to znie strasne zlozito na mna :ha: :ha: :heh:
"Si los perros no van al cielo, cuando muera quiero ir a donde ellos van !!" :)
01dieselgirl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: blízko NR

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Sob 05.09.2009 19:49

kto bol na piestanskom orieskovi tak vie ze co monty spravil kto nie tak budte radi :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Catqa » Sob 05.09.2009 20:05

wewe hlavne sa nedaj znechutit a neprestan s DD a vystupovanim...nieco som citala v pozvankach, ale potesila by som sa videu, ak vas niekto nakrucal...
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Sob 05.09.2009 20:12

potesila by si sa videu? to ani nechci videt :lol: (sisa ma fotila) a vsetky fotky boli iby nufak v zemi :pac: ale co uz,ale ked uz sa to koncilo tak som v rohu len tak ze nech si poskace,lebo nikto tam nebol. a posluchal jak hodinky :pac: no co uz haravky boli,su a budu :pac:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod sisinka » Ned 06.09.2009 12:27

daj video prosiiim :)) to nevadi inaksie ze vyvadzal :)
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Sim » Ned 06.09.2009 12:31

wewe...hod ho pls..
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Ned 06.09.2009 17:51

video nemam,a aj tak tam nic neni videt len je pri zemi
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 06.09.2009 18:08

wewe: máš dve možnosti z čoho si vyberieš: buď budeš nešťastná z toho, že Monty sa zasekol. Alebo budeš šťastná, že po vystúpení šlapal na 100%. Ono to tak vždy býva a je to kvôli tomu, že si mala trému (nehovor, že nie).

Mne sa to teraz dokonale potrvdilo, práve som sa vrátila zo skúšok, tak taký trapas som ešte naozaj nemala, ale je zatieľ jediný, z ktorého mám dobrý pocit. Šli sme do štyroch skúšok (najprv sme mali ísť len na dvoje, ale tým, že to bolo v Prahe, mamina sa spykla kvôli dialke, a že mám skúsiť všetky štyri :pac: . Všetko išlo skvele, mali sme nacvičené zostavy, pes ovládal všetky prvky...myslela som, že máme na to...ale...
A hneď pri prvej sme sa dyskli, tak ma to rozhodilo, nechápala som, prečo môj pes začal len tak skákať, nakoniec sme sa dyskli ešte v ďaľších dvoch:pac: , a nie kvôli tomu, že by pes ňuchal, alebo, že by sa nechcel sústrediť (tak ako sme si už prežili), jednoducho z ničoho nič my začal skákať po hlave :ua: :heh: . Tak som ju prichytila na rukách, tak ako je zvykom, a pustila :väčšinou ju to skľudní (a ja ešte s nádejou, že by sme skúškami aj prešli), ale tentokrát neprestal, skákala znova a znova ako o dušu.
Potom keď bolo po všetkých skúškach mi došlo, že to robil kvôli tomu, aby mi pripomenul, čo ja som zabudla: radosť!!!. Bola som totiž moc vážna a mala som trému. On chcel, aby som to brala ako hru, tak ako vždy, a ja blbá som sa skoro ešte rozplakala, že sme nespravili skúšku. A toto je náš problém, môj pes nedokáže zvládať môj stres :pac: . Takže nakoniec sme odišli len s jednou skúškou.

Ostatní: nechápem prečo až tak chcete vidieť to video, nemáte čo robiť???, myslím, že je to dosť drzé. Akokeby ste sa chceli na niečom zasmiať alebo si chcete doma za PC dokazovať, že ste lepší??? :nwm: :pac:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod sisinka » Ned 06.09.2009 18:27

lepsi ? moja sisi je leniva s nou sa neda nic:) chcem sa len akokeby poucit co by som nemala robit :)(keby sme sa nieco naucili) :D
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Ned 06.09.2009 18:54

no ja aj chapem montyho ze tam bolo najmenej 4 sucky v tom najlepsom harani :ua: no ale co uz spravim,aspon sa budem tesit ze doma ako pekne ide :heh: :jop: dik wicky povzbudila si ma :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 06.09.2009 19:02

v poho, len ja už to vidím biedne: chyba je vo mne, teda jasné, že vždy je hyba v psovodovi, len ja neviem ako to mám riešiť. Doteraz som si myslela, že niesom veľký trémista (veľakrát som vystupovala pred oveľa väčším obecenstvom), ale teraz mi to dal pes pekne poznať :pac: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Sim » Pon 07.09.2009 14:17

necchem si dokazovať že som lepšia,to nie som ale podobne ako už bolo pisane že vyvarovať sa chyb a pripadne napisat wewe ze nie je to az take zle... :ahoj:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pon 07.09.2009 14:47

ja len tolko ze to vydeo by bolo zbytocne :no: si predstav ze pozeras video 3 minuty a uvidis tam jeden vyskok :pac: :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 07.09.2009 14:58

my sme s Badkom chceli aspoň niečo z DD ukázať v rámci súťaže,no podium sa šmýkalo a povrch sa mu nepáčil,tak chodil prikrčení,vtierkol sa moderátorovi a bolo :ha: ale pod podiom my aspoň niečo pekne urobil :jupi:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing