Vydarené a nevydarené tance

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 06.07.2009 21:12

Luciq píše:kokos baby :)
nemozte sa takto moc tesit z videja ked sa nepodari lebo potom to nas ostatnych amaterikov odradza od toho to vobec skusat :) sak nikto nekce byt nasmiech :hi:

my sa s brickom hrame ze tancujeme, ale pritom on na mna kuka ze co sa tak pripecene tesis, sak som iba slalomcek spravil a obehol ta :) a ja pritom vystrajam a jasim sa :dancing: a on len tak neslano nemastno ani chvostom nezavrti, uplne vazny:) a pritom neni tyrany ani nic, len mu to asi pripada trapne ci co :hi:


luciq, jasne , ze tato tema o tom neni. To len proste "hladame " videa, aby sme si boli isty, ze naozaj na tom nie sme az tak zle ako si myslime :heh: :no: .
Mimochodom, nie kazdy pes je pre tanec ako stvoreny, nesa ovcanda sa sprava tak isto, s pohladom "ty si zo mna robis srandu, ze???" :pac:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Luciq » Pon 06.07.2009 21:27

Wickyy & Classy píše:
Luciq píše:kokos baby :)
nemozte sa takto moc tesit z videja ked sa nepodari lebo potom to nas ostatnych amaterikov odradza od toho to vobec skusat :) sak nikto nekce byt nasmiech :hi:

my sa s brickom hrame ze tancujeme, ale pritom on na mna kuka ze co sa tak pripecene tesis, sak som iba slalomcek spravil a obehol ta :) a ja pritom vystrajam a jasim sa :dancing: a on len tak neslano nemastno ani chvostom nezavrti, uplne vazny:) a pritom neni tyrany ani nic, len mu to asi pripada trapne ci co :hi:


luciq, jasne , ze tato tema o tom neni. To len proste "hladame " videa, aby sme si boli isty, ze naozaj na tom nie sme az tak zle ako si myslime :heh: :no: .
Mimochodom, nie kazdy pes je pre tanec ako stvoreny, nesa ovcanda sa sprava tak isto, s pohladom "ty si zo mna robis srandu, ze???" :pac:


mas pravdu :) ako inak sa naucit co nerobit, nez podelit sa o tie zle priklady :) a pravda je ze to prve video je fakt desne, baba sa ocividne viacej jasi a hava ma skor jak rekvizitu:)

inac ja som sa prave teraz opet raz presvedcila ze spravna motivacia = zazraky :yes: doniesla som piskaciu mrkvu a havino jak zivo veselo "tancoval" :ha:
'Arguing over the internet is like running in the special olympics; even if you win, you're still retarded'
Luciq
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Vrakuna, Bratislava

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Ned 26.07.2009 21:45

chuuuda tato asi nemala svoj den :ua: inak krasne tancovali len nejako ju zle pocuvala... http://www.youtube.com/watch?v=wY_LcciP ... re=channel
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod meraja » Pon 27.07.2009 10:11

Sa jej čuduješ?Pozri aký má tá borderka jazyk,chúďatko.Je z toho slnka úplne zmorená.My keď cvičíme s Hugom na slnku on mi utečie a nebude mi cvičiť na slnku.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Catqa » Pon 27.07.2009 10:50

Pocuvajte, ale podla mna je to Wickyy & Classy z dogfora :jazyk: Lebo meno Viktoria a aj meno sa by sedelo...
Inak, mne sa to video akochoreografia velmi paci. Sice havinka trosku blbla, ale myslim ze keby jej bolo menej teplo, zvladla by to v pohodicke. Toboz ak je to Wickyy s Classy, od ktorej sa vsetko ucime :ahoj:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Nevydarené tance

Poslaťod kikula22 » Pon 27.07.2009 12:24

Podla mna je to super. Trošku sa mýlila ale vidno že aj napriek teplu mala chuť a robila to sradosťou. Super :jop:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nevydarené tance

Poslaťod antenka » Pon 27.07.2009 15:02

je to ona. (sorry za bonzovanie)
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Nevydarené tance

Poslaťod wewerica » Pon 27.07.2009 15:48

ale to video je krasne len nemala svoj den,aj mne sa to stava :jop: niekedy sa nepodari vsetko co sa ma...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 27.07.2009 16:00

ja s Buddym teraz netrénujeme dancing vôbec.S ním sa v tomto teple nedá a to od neho ešte chceli ukážky :ha: Jemu ide teraz výborne odloženie :jazyk:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nevydarené tance

Poslaťod daggi » Pon 27.07.2009 19:51

Super videa az na to prve, je uzasne, co dokazu spolu niektory spik a majitel to je radost na to pozerat ked to psik robi s radostou :lol:
daggi
Junior
 
Príspevky: 300

Re: Nevydarené tance

Poslaťod dobermanka » Štv 30.07.2009 22:06

daggi píše:Super videa az na to prve, je uzasne, co dokazu spolu niektory spik a majitel to je radost na to pozerat ked to psik robi s radostou :lol:


jasnee horsie je to ked majitel psíka núti to robiť mne osobne sa páči keď pes pri tom vrtí chvostom je to milučké :lol:
"Doberman nie je pes...ale psočlovek" :)
dobermanka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 158
Bydlisko: Jalovec - okres PD

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 31.07.2009 20:43

:haha: :haha: :haha: hej lidicky to sme my :haha: :haha: :haha: , teraz som konecne po dlhej dobe... pozeram...to sme my :lol: :lol: .
ano je to hrozne, to by ste necakali, co?? :heh: , no bohuzial, ani ja :ua:
no co, kazdy musi raz zacat. Predtym som sem pisala, ze toto vystupenie bolo lepsie ako to prve. Tak si asi viete predstavit, co to bol za pravy trapas :pac: .
Ono to nieje ziadna sranda, ti co maju nejake skusenosti vedia o com pisem. V den sutaze: cesta + stres + ciastocna unava + teplo (chcipla bordera) + neschopna panicka + pesnicka strihana asi tyzden pred sutazou, takze zostava mizerna :ua: . Nechcem, aby to tu vyzeralo ako ospravedlnovanie, ale som rada, ze to tu niekto nasiel (aj ked ani netusom akym zazrakom sa mu to podarilo), apson vsetci vidia, ze sa nieje zaco hanbit. Bohuzial sme na Slovensku, kde sa DD moc ludi nevenuje, tak to treba nejako rozhyybat, teda bolo by na case, zaciatky su vzdy hrozne a odradujuce. Ja viem, ze urcute budeme mat takychto zostav este mnoooho, ale verim, ze sa zlepsujeme a raz budeme dobri ,(rada by som bola keby sa nabuduce ku mne niekto pridal, aspon budeme viaceri, co budu reprezentovat skvele Slovensko :ua: :aaa: :aaa:, ono tiez vela ludi povie, ze sa tomu venuje, ze im to ide, ale kto sa odvazi zucastnit sa nejakej akcie. cest vynimkam) .
Ti, co pisali, ze to video nieje az take zle, nemam rada ked... toto video je fakt hrozneeee :hmm: , naozaj tam nevidim stipku "uzasnosti" :ua: . Co uz aspon mame na com pracovat.
:ahoj:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod monika+Dream+Arsi » Pia 31.07.2009 21:20

Caute! Sem-tam sa chodim mrknut na dogforum a velmi ma potesilo ze konecne sa nasiel niekto,kto sa neboji ist ukazat aj na preteky ( helu a lucku nepocitam) :jop: Super! Wickyy , paradny vyber pesnicky , (mozno na zaciatok by stacilo aj trolilinku kratsia keby bola ,ak tam nebola dana minutaz), kostym vam obom moc pristal (cerveno cierno biela je husta) a veeeelmi zaaaavidiiiiim, ze ti nesteka pocas tancovania :dancing: Pekne!
Inak zajtra tancujeme s Drimcom na festivale v bohuniciach, nechces prist a zatrsat tiez?
monika+Dream+Arsi
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Nevydarené tance

Poslaťod kikula22 » Sob 01.08.2009 8:37

S Bubom som sa rozhodla ísť na Brezniansku labku na dogdancing , tak sem potom pridám nevydarené video :haha:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 03.08.2009 21:50

monika+Dream+Arsi píše:Caute! Sem-tam sa chodim mrknut na dogforum a velmi ma potesilo ze konecne sa nasiel niekto,kto sa neboji ist ukazat aj na preteky ( helu a lucku nepocitam) :jop: Super! Wickyy , paradny vyber pesnicky , (mozno na zaciatok by stacilo aj trolilinku kratsia keby bola ,ak tam nebola dana minutaz), kostym vam obom moc pristal (cerveno cierno biela je husta) a veeeelmi zaaaavidiiiiim, ze ti nesteka pocas tancovania :dancing: Pekne!
Inak zajtra tancujeme s Drimcom na festivale v bohuniciach, nechces prist a zatrsat tiez?


Som velmi rada, ze niekto ako ty nas "podporil" :hi: . Ja som bola uz uplne hotova, uz som neverila, ze raz budeme tancovat. Teda nehovorim o videu (to je hrozne, no ked si tancujeme pre seba, tak je taka rychla, ze ja mam co robit :oo: ).
Noooo to stekanie, hmmm...ako o zivot. No neviem, pretoze zatial sa mi to dari uspesne vynechavat pri tancovani. Zato ja vas uplne obdivujem, ale hlavne z toho vystupenia v Slovensko ma talent. Viem, ze tato tema je uz dost otrepana, a ze ti to uz asi aj lezie na nervi, ale ja myslim hlavne sustredenie Dreama, pretoze keby sme na take podium nastupili my a s takym obecenstvom, moja bordera by sa od uzasu zosypala (zboznuje potlesk, a ja mne dava vtedy dost zabrat :ua: ).

Skoda na ten festival som sa chcela ist kuknut, aj tu na dogfore nieco o tom bolo, ze aj zatancovat so psami, ze tam budes aj ty, ale nejako to nevyslo :ua: , muselo byt super.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing