Kedy začať?

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Kedy začať?

Poslaťod Iyva » Pia 20.07.2012 20:53

ale tak zase ja ho nenechám ani plaziť viac ako možno pár jeho dĺžok raz za niekoľko dní :)
Iyva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Kedy začať?

Poslaťod vavrena » Pia 20.07.2012 20:57

Iyva, ukážky najbližšie v BA budú zrejme až počas výstavy Duodanube niekedy koncom augusta.
Inak sú ukážky na august takéto - Orech Cup, Zlaté Moravce 11.-12.8., otvárací ceremoniál ME vo voltíži, Pezinok 2.8, (ale to nie je pre šteniatka) alebo ukážky v Šali - 18.8. na akcii Podaj packu, alebo v ten istý dátum sú aj preteky v Maďarsku, to je pre vás tiež skoro.
Takže tie Zlaté Moravce, Šaľa a možno tá výstava. Treba sledovať dogdancingový fejsbuk :smile: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Kedy začať?

Poslaťod Iyva » Pia 20.07.2012 20:59

ďakujem :)
Iyva
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Kedy začať?

Poslaťod Rosie » Štv 06.09.2012 17:29

Iwka píše:to je dobre, my sme zacinali tiez tak v 5mesiacoch slalomom, sysľom. v 6mesiacoch preskoky,cap. postupne valanie sudov,labky, cuvanie

Mozem sa spytat? :D ake preskoky ste zacinali v 6 mesiaci? Cez koleno(ruky)? A od kedy by som ju mohla zacat ucit preskakovat prekazky? (samorejme nizke...) Ta moja ma 6 mesiacov a zatial som ju ucila poprosit,packy podavat, cuvat a slalom. A nevies nahodou, ci su na Slovensku nejake dogdancingove preteky? Dakujem :D
Rosie
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Kedy začať?

Poslaťod Cathie » Pon 10.09.2012 12:08

Rosie so skokmi by som pockala aspon do 8. mesiacov a potom zacala s velmi nizkymi skokmi (a zo zaciatku netreba skakat vela, iba malicko). Je fakt vela inych veci, na ktorych sa da pracovat, skoky su iba jeden cvik.

Co sa tyka dogdancingu - vacsinu aktualit a oficialnych seminarov a sutazi najdes tu - http://www.dogdancing.sk/ . Sutaze ale momentalne prebiehaju na Slovensku skor neoficialne (bud popri inych DD akciach alebo na roznych orieskiadach), je to vsak dobra prilezitost vyskusat si atmosferu sutaze :smile:
Odkial si, ak sa mozem spytat?
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Kedy začať?

Poslaťod Lula » Pia 04.01.2013 20:49

Ja si myslím, že s preskokmi by sa malo začínať od + - 10 mesiaca. Ja som so Shelly začínala v deviatom ale nevidím problém prečo by sa nemohlo začať o niečo skôr, no nie úplne. Samozrejme s nízkymi prekážkami :no: :smile:
Lula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Rimavské Brezovo

Predchádzajúci

Späť na Dogdancing