Výber hudby

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: hudba

Poslaťod ??Maria?? » Uto 21.06.2011 17:23

myslíte, že by sa na toto dalo niečo spraviť, či radšej nie? http://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jU ... re=related
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: hudba

Poslaťod Monca » Uto 21.06.2011 17:36

Dať by sa dalo. Ale podľa mňa záleží, komu by sa choreo na tú hudbu ukazovala. Lebo napr. keby robíš ukážky na tú pesničku na nejakej škole, tak po spustení piesne sa asi všetci zatvária kyslo, že čo to tu za strašné otrepané pesničky púšťaš :heh: (teda aspoň na našej škole by tak).. tak záleží že kde by si to potom prezentovala :smile:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: hudba

Poslaťod ??Maria?? » Uto 21.06.2011 17:47

No ja by som chcela niečo futbalové äje to futbalové nie?). Páči sa mi aj waka waka, len či by to nevadilo Sisse, že budeme mať rovnaké pesničky a aby si nikto nemyslel, že opakujem. No ja by som to chcela na psej akcii, čiže to by sa dalo.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: hudba

Poslaťod Monca » Uto 21.06.2011 17:58

áno, je to futbalové :yes: . Jo, na psej akcii je to ok potom :jop:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: hudba

Poslaťod DeNnY » Uto 21.06.2011 19:08

Tak má to futbalovú tematiku..mne sa to tiež viac páči ako Waka Waka...má to super rytmus :yes: ..ale ja by smo si asi netrúfla..mňa by asi tá hudba prevalcovala :prd:
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Re: hudba

Poslaťod tera » Str 22.06.2011 17:46

podľa mňa sa Sisa nenahnevá, či? :angel:

a podľa mňa na také ukážky sa práveže hodia také "otrepané" pesničky :nwm: :no: ja som teraz zase vytiahla Rednex a Coton Eye Joe :heh:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: hudba

Poslaťod Monca » Str 22.06.2011 17:55

Ano... ale Coton Eye je starý hit, ktorý "človek pozná už od mala" :smile: Ja napr. tiež tancujem na také pesničky, napríklad naposledy Tom Jones, alebo plánujem Edith Piaf.
Ale tá od Márie je niečo, čo ešte pomerne nedávno hrali stále dokolečka v rádiach a už väčšine mladistvým lezie na nervy.
Ináč nevravím, je super, len som vravela, že na škole asi moc ee, lebo poznám svojich spolužiakov a tí by hneď prevrátili očami.
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: hudba

Poslaťod ??Maria?? » Štv 23.06.2011 15:54

Ja na našej škole by som v pohode aj na najviac otrepanú pesničku išla, spolužiaci by mi nič nepovedali, oni sú faj a keď niekto vidí čo robí Tina tak sa z toho ešte dlho teší. Ale ďakujem za radu, na iných školách ako kde ja chodím, by im to určite vadilo.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: hudba

Poslaťod bubka » Uto 26.07.2011 20:31

je mozne, ze ma aj pes hudobny vkus? :lol:
U Chestera som si vsimla, ze rozne reaguje na hudbu. Napr ked mi zacne zvonit telefon, vzdy k nemu uteka a pocuva. Ked zvoni telefon mame, tak len otvori oko a zatvori oko, spi dalej. Tiez ked si pustim niektore pesnicky na notebooku, tak pri pride a zvedavo pocuva, vytaca hlavu do bokov a cely cas sedi pri mne. Pri niektorych pesnickach mi to zas tiez kasle... je mozne, ze nieco sa mu paci a nieco nie? :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: hudba

Poslaťod wer » Uto 26.07.2011 20:37

nechcem ti brat iluzie, ale ono je to vcelku prozaicke.. :lol: skor skus porozmyslat, co sa deje potom, ako tebe zazvoni telefon... pes si lahko spaja veci, co su pre teba nepostrehnutelne a neuvedomujes si ich.
a k tym pesnickam - niektore zvuky mu mozu nieco pripominat, preto nacuva a caka, co sa bude diat. piskanie, knucanie a pod..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: hudba

Poslaťod bubka » Uto 26.07.2011 20:40

len preco potom nereaguje aj na mamine telefony (ma az 3)? :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: hudba

Poslaťod wer » Uto 26.07.2011 20:41

no lebo potom nenastava to nieco, co nastava po zvoneni tvojho.. :no:
zmente si obe zvonenia na uplne ine a uvidis, ze po case opat zacne reagovat len na tvoj.
Naposledy upravil wer dňa Uto 26.07.2011 20:43, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: hudba

Poslaťod bubka » Uto 26.07.2011 20:42

tak to nechapem, co nastava? :nwm:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: hudba

Poslaťod wer » Uto 26.07.2011 20:44

no to ja netusim - nebyvam s vami. mozno pride niekto na navstevu. alebo uz len to, ze sa zdvihnes, ze bezis pre telefon, ze prerusis hru.. tych veci je milion a ty si ich neuvedomujes, ale pes ano. :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: hudba

Poslaťod bubka » Uto 26.07.2011 20:47

no praveze nic take specialne sa nedeje, on toto robil odkedy k nam prisiel, ze bezal k mojmu telefonu - teraz ho v tom uz len podporujem, chcem ho naucit, aby mi ho vedel priniest, ked zacne zvonit :lol: som strasne leniva vstavat k tomu :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing