Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Útulok Martin

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Martin

Poslaťod casira » Uto 11.06.2013 19:12

Ano,Hruska,máš pravdu,je to divné aj mne. :nwm: Ked s ním kolegyna včera volala,vraj sa dlho rozprávali,fenka bola milá,prítulná,kolegyna ju pár dní chodila krmit.Tá dievčina ju vraj zoberie babke na dvor.Ak to je pravda,je to lepšie,ako by mala umriet od hladu kdesi v lese.
Ostáva len verit,že to bude naozaj tak.Ešte som kolegynu nahovorila,nech mu za taký týžden zavolá,že ako s nou dopadlo,tak som sama velmi zvedavá a "modlím" sa za to,aby to bolo tak.
casira
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Ell » Uto 06.08.2013 15:21

Psovi je jedno či ste bohatí alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, múdri alebo hlúpi. Dajte mu svoje srdce a on vám dá svoje.
Ell
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sashaaa » Pon 17.03.2014 23:30

Chcela by som sa vyjadrit k martinskemu utulku a p. Hatarovi
Mam s nim iba negativne skusenosti. Cely cas ako viem o martinskom utulku je v nom karantena. Kazdy martincan ktory chce psa musi navstivit utulok v inom meste pretoze v nasom nieje mozne osvojit si psika.
Nasa rotvajlerka sa tam raz dostala po tom ako sme odisli s nasimi ostatnymi psami a ona sa nas od ziarlivosti vydala hladat a skoncila v rukach p. Haratu. Volali sme mu a bol velmi velmi neprijemny, nechcel nam ju dat, upodozrieval nas ci je vobec nasa, ako to, ze nam usla... Ked po nu ocinova priatelka prisla musela cakat pred utulkom a on jej ju tam doniesol a bol ako inak, neprijemny.
Zo vsetkych stran pocuvam a citam ako je to zle len veci sa ako si nehybu a stale je to tak ako to bolo. Uz aj v mediach sa objavilo ako kastruje bez narkozy a ako sa studenti ucia operovat taktiez bez narkozy. Ci je to pravda alebo nie (ale skor ano) treba s tym nieco robit!!! Napiste mi keby sa nieco islo diat, urcite sa pripojim, je to strasne!!!
Sashaaa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod kantaloop » Str 08.10.2014 14:38

pokud mě informace nemýlí tak jedno OZ s názvem Túlavé Štastie, by s jistotou chtělo něco s tímhle útulkem udělat. Již měli i předložené řešení na zasedání města... no prozatím bez úspěchu. :kak:
kantaloop
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Útulky