Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Re: Útulok Lučenec

Ned 26.09.2010 11:32

Aliii, no konečne! Som zvedavá ako to tam teraz vyzerá, pôjdem sa tam potom pozrieť.

Re: Útulok Lučenec

Ned 26.09.2010 12:16

ja som tam chcela dneska ist ale toto pocasie je hrozne:(

Re: Útulok Lučenec

Uto 08.03.2011 17:46

no pekne ako pekne..prerobiť to prerobili sú tam aspoň nové koterce ale bolo mi na grc keď som tam prišla špina fakt troj mesačná a kým som sa rozprávala s Ferenczovou..tak ako nikomu absolútne nevadilo že sa im tam psiská množia..videla som dva pokusy o štence za 30 minút..ja ako neviem...no ja už tam ani granule nenosím...nejak nemám dôvod a ani chuť ich potporovať :ua:

Re: Útulok Lučenec

Uto 08.03.2011 17:47

Offtopic: Verca,Betka,Ali...nevymyslíme nejaké spoločne venčenie??.. :angel:

Re: Útulok Lučenec

Str 09.03.2011 10:47

Denny teraz je uz aj krajsie mozme daco vymysliet :lol:

Re: Útulok Lučenec

Str 09.03.2011 19:00

ze ja by som bola za.. :lol: ...už sme dosť OT tak si poďme písať do stretávok.. :angel: ..

Re: Útulok Lučenec

Štv 19.11.2015 0:16

aliii píše:Nič sa tam nedeje.Každý nadáva na Ferenczovú majiteľku útulku.POčula som rôzne názory ale že peniaze si berie pre seba a že tie psíky su stale v zúboženom stave.No neviem čo je na tom pravda ale to že sa im tam množia medzi sebou niesu očkované a o výstavbe útulku sa hovorí už pomali 3roky ale nič sa nedeje.Je to čudné.Aj mnoho ludí ktorý mali psíka s tohto útulku olutovalo že si ho zobrali lebo bol taký chorí že boli stále u veterinára a nakoniec sa psík musel utratiť pretože sa nedal vyliečiť. :ua: ...zaujímalo by ma čo sa to tam vlastne deje


Ani by som sa tomu nečudovala, nás dnu ani nepustili a to čo sme videli cez plot.. :pac:
30eur si vypýtali ale fenka nebola v najlepšom stave, smrdela akoby spávala rovno vo výkaloch a ani očkovania kompletné nemala, s hnačkou sme dlho bojovali, kým sa naučila relatívne normálne jesť to tiež niečo trvalo... Ale neľutujem, síce je to čert no aj tak, nemenila by som
Odoslať odpoveď