Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Útulok Trnava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok v Trnave

Poslaťod Silwuska » Pon 05.07.2010 15:45

Offtopic: Eeeee....V tescu maju kura za 1,40 :lol: moze byt? :lol: stalo to zato?
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lucifer » Pon 05.07.2010 16:33

Ulfheiðr píše:Dovolím si citovať Silwušku:
Najnovsia skusenost...volala mi velmi dobra kamaratka ze jej znama by si chcela s tt utulku adoptovat steniatko...maju doma uz jednu fenecku cistokrvnu a chceli by k nej mensiu kamaratku...fenecka ma na dvore obrovsky priestranny koterec, ale ten ma na situaciu ak je na dvore navsteva...spava vonku, to si vybrala sama, aj ked ma pristup dovnutra, vzdy sa na noc stahuje do budy...dievcina chodieva zo svojou suckou pravidelne na prechadzky, chodievaju sa kupat, chodievaju na tury, do mesta, na cvicak....utulku bolo ozrejmene ze steniatko by bolo spociatku urcite vnutri a casom by ho nastahovali k fenecke...v utulku im bolo povedane ze nie...je toto podla teba spravne konanie??

Takže ako v tomto prípade? Aj toto je majiteľ, ktorý svojho psa šuchne na reťaz "do zadu"? Ako bol tento prípad posúdený, že nedostali psa?

Ulf...Silwuska v tom prispevku pisala o mne.. :lol: To ja som jej volala a bola som uplne rozcarovana z pristupu TT utulku... :ach: Silwuska, kludne si ma mohla menovat :no: Ja som pani v utulku uprimne povedala, ako by sa steniatko malo u tej mojej kamosky...koniec - koncov to hore pise cele Silwuska tak, ako to bolo...Ja som tej pani nemala dovod klamat, kedze som vedela, ze ten psik by u tej mojej kamosky bol v uzasnych a starostlivych rukach...Pani v mi povedala, ze oni, aj keby si mali vybrat, ci daju vlciaka do bytu, alebo na dvor, uprednostnili by zaujemcu, ktory by ho zobral do bytu :ach: Myslim si, ze naozaj prichadzaju tymto pristupom vo velkej miere aj o zaujemcov, ktori by tym chudatkam vedeli zabezpecit laskyplny a milujuci domov, ale asi si myslia, ze vsetci zaujemcovia su z "druheho brehu rieky" :nie: Nevadi, nasli sme jej medzitym ine steniatko z Pes v nudzi a napodiv, slecna spolumajitelka toho zdruzenia nas dokazala dostatocne odhadnut na to, aby nam maleho Simonka (ktoreho si o.i. medzitym uplne zamilovala a nebola ochotna ho niekomu dat len tak) dala na adopciu s radostou a kludom na dusi, ze mu u tej mojej kamaratky bude naozaj skvele... :jop: ...a aj mu je... :poklona:
Ivanka.P píše:Dosiahnete týmto akurát to, že vám budú ludia klamať :ua:

:jop: :jop: :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Str 14.07.2010 7:51

Inak sranda, po príspevku Luciferky tu nejak usadol prach :heh: . :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tweety7771 » Uto 27.07.2010 10:01

Ja mám tiež havinka z Trnavského útulku a zdalo sa mi, že so psíkmi to vedia... možno som len mala šťastie :smile:

Ale aj tak je moja havinka skvelá kamoška aj keď sem tam hnevá :aaa:
Tweety7771
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Uto 27.07.2010 10:48

jeee a ktora to je? :smile: hod sem potom nejake fotky :jop:
wewerica
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Macush » Sob 31.07.2010 19:24

Neišiel by niekto zajtra do útulku ? Poprípade niekedy cez týždeň ? :smile:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod LenusQa.182 » Sob 07.08.2010 20:28

Ja by som šla,od stredy mi to vyhovuje :) Prinesiem aj nejaké noviny a granulky,inak neviete či tam je ešte Manilla? Lebo na stránke neni,že by si našla domov? :)
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod jane982 » Sob 07.08.2010 20:37

no, myslím, že Manilla ani nebola na stránke...ale :nwm: ale ak tam je, tak ju pozdravte, slonicu moju :lol: a napíšte mi, či už konečne schudla :smile: a ak tam ešte je, pozrite prosím aj Menda...to je ten bez chvosta...ďakujem :smile:
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod LenusQa.182 » Sob 07.08.2010 20:48

Manilla na stránke bola,lebo som mala jej fotku,ale fakt tam neni,no budem sa musieť presvedčiť na vlastné oči :D okej,zistíme všetko Janka neboj :D
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod jane982 » Sob 07.08.2010 21:19

jeeej, ďakujem si zlatá :smile: Manillu som si strašne obľúbila pre tú jej pozitívnu energiu, ako sa vie vrtieť celá, aj keď je tučná...no, myslím, že niekedy ju vystihuje tento smajl: :aaa: a Mendo je proste Mendo :no: a ak ťa ešte môže poprosiť, napíš, či ešte žije Bulinka....
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod LenusQa.182 » Sob 07.08.2010 21:27

Okej,zistím,Bulinka je v útulku? či v novom domove?alebo mi to vysvetli :D
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod jane982 » Sob 07.08.2010 21:35

Bulinka je tá sstará pitbulka, či čo...ak si dobre pamätám, má 11 rokov, problémy s chrbticou, epilepsiu...ale je to zlatá psica, čo si ma pamätala aj po troch mesiacoch....tak som len zvedavá, či ešte žije....
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod LenusQa.182 » Ned 08.08.2010 8:45

Takže Manilla si našla už domov v Nemecku :) wááu,som štastná,že si našla domovček :) ...ževraj poslala aj fotky z nového domova. A taktiež písali z útulku na psej duši,že je tam veľa chorých šteniatok a zišlo by sa mäso ( kurence )... a že potrebujú hlavne dobrých adoptérov,aj takých čo zvládajú problémových psíkov,hlavne bojácnych...
LenusQa.182
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod jane982 » Ned 08.08.2010 9:50

jeeej, to som rada :smile: ja by som veľmi rada pomohla, len som momentálne 200 km ďaleko....a do Trnavy chodím na VŠ...a dúfam, že rýchlo nahodia Manilline fotky na web....
jane982
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Ned 08.08.2010 14:05

jeee to som aj ja rada ze manilka si nasla novy domov :jop:
wewerica
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky