Pomáhate útulkom?

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod moschino » Štv 18.01.2018 13:06

to bola určite íná, táto už asi ani nejžije :ua: lebo by mala aspoň 14 r
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod Tiaali » Ned 21.01.2018 12:18

Offtopic:
Lindchen píše:Moja druhá skúsenosť, baby z kynológie na výstave. To je strach a hrôza, tie dievčatá NIČ, opakujem zhola nič nevedia :plac: . Majú neviem či nie 2 semestre vystavovania, nevedia ani písmenko. Všetko ju musíš učiť na mieste! Nepoznajú plemená, nevedia nič o chove, ani základné základy. Najhorší je ten totálny nezáujem. Ja si študenta kynológie predstavujem ako zapáleného človeka, čo každú voľnú chvíľu trávi na cvičáku a čítaním, počúvaním, čo kde sa šuchne o výcviku, o zdraví


rovnako trpíme aj my čo s takýmito dievčatami študujeme...z celého ročníka je nás možno tak 5, čo sa naozaj o kynológiu aj zaujímame, poznáme terminológiu a naozaj to s nami nie je také zlé :heh: zvyšok je naozaj hrôza, väčšina ani len netuší, prečo vôbec na tento odbor na VŠ išla...len čo mám odsledované, práve takí ľudia chodia skôr vystavovať, než robiť do kruhu - aspoň teda z môjho aktuálneho ročníka. Rovnako to vyzerá aj na prednáškach/cvikách, vyučujúci väčšinou komunikujú len s nami, čo sa o to zaujímame a zvyšok len prežíva a prechádza
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod bibika » Ned 21.01.2018 12:48

Offtopic: presne takéto info mám ja od kamošky ako si Tiaali napísala
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod Sonam » Štv 29.04.2021 22:02

Ano, v minulosti sme pomahali, chodili vencit alebo zateplovali budy a sem tam sme doniesli aj granule. :smile:
Zobrali sme si z utulku psika a teraz pomahame posielanim 2 percent dane. My podporujeme OZ Zivot je pes v Roznave kde sme si boli pred par rokmi pre psika.
:ahoj:
______________________________________________________________________________________________
Reklama
Sonam
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Predchádzajúci

Späť na Útulky