Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Dočasná opatera - info.

Str 21.08.2013 18:02

Offtopic: ak takáto téma už náhodou existuje, tak sa ospravedlňujem :poklona:

Rada by som sa informovala, čo všetko obnáša dočasná opatera - pre hafanov z útulku. V budúcnosti by som takýmto spôsobom chcela pomáhať, takže ak s týmto máte skúsenosti, budem rada, ak sem o tom niečo napíšete :jop: ....
(- napr. ako je to s kŕmením a celkovo so starostlivosťou a veterinármi... atď. :smile: .... )

Re: Dočasná opatera - info.

Str 21.08.2013 18:10

To zavisi od konkretneho utulku/KS, v Pezinku to napriklad funguje tak, ze vsetky veterinarne naklady hradi Psia dusa, docaskari vacsinou davaju krmivo z vlastneho, ale ked je treba, tak sa zabezpeci aj krmivo, takisto prevoz. Docaskar podpisuje zmluvu o docasnej opatere, aby v pripade problemov na ktorejkolvek strane to bolo aj pravne vsetko OK. Docaskar sa nemusi starat o hladanie noveho domova, inzerujeme my a takisto vyberame novych majitelov, zabezpecujeme zmluvy. Niekde to maju tak, ze o adopcie sa stara docaskar a zabezpecuje si inzerovanie aj adopcnu zmluvu, atd., utulok/OZ do toho v podstate nezasahuje. Takze nie je to vsade rovnako, treba si potom zistovat blizsie.

Re: Dočasná opatera - info.

Sob 31.08.2013 8:58

ja som mala psa cez psiu dušu, teraz aj mačku. a kocura cez košický utulok. tiež by mi preplatili jedlo, ale za to som si nikdy nepýtala, čo mi dal utulok som im potom vrátila, lebo tým som krmiť nechcela. platia iba veta, aj to teda chodím k ich vetom, kde to maju lacnejšie :yes: ale ked sa stalo, že som nemohla, tak by mi preplatili aj iného...
a ked mala ísť čakyka na operáciu, tak jej zabezpečili aj odvoz :jop:

Re: Dočasná opatera - info.

Ned 12.01.2014 23:34

Kto by mohol vziat do docasky alebo do noveho domova 3 sucky a 1 psika westicka. Su od množiteľa,ruší chov.Mozu ist aj po jednom
, nemusia ist spolu
Odoslať odpoveď