Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Útulok Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Útulok Bratislava

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 11.10.2012 18:21

Ťažko povedať, ja som si naposledy zabudla preukaz, ani ho odomňa nikto nepýtal. Asi som vyzerala seriózne. :lol: A mala som so sebou aj vlastného psa, možno preto. :hi:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Barfer.sk

Poslaťod Silvuch » Pia 12.10.2012 6:50

tak ja tam chodim bez preukazu uz dlhe roky, ale mna poznaju... :joint:

dost pozde, ale hafanana
povedzme si uprimne, v nemecku aj rakusku utulky su tiez a plne, isto nemaju potrebu vlacit vychodoeuropske psy

bola si tam?? nie, v rakusku a nemecku nemaju plne utulky.. tam su vsetky psi kastrovane, cize utulkacov maju nedostatok.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pia 12.10.2012 16:28

No vela Nemeckych a Rakuskych organizacii spolupracuje s nasimi utulkami.....Takze oni plne utulky rozhodne nemaju, tam je celkovo ina mentalita....Beru psikov napr zo Skalice, Kezmarku, Zvolena....Ale aj SZ tam vozi psy.....

Offtopic: Skor by sa to dalo povedat o susedoch Cechoch.....ti tiez maju preplnene utulky, psy su tam aj 6 rokov, od steniatka.....ale vkuse sa tam vozia tie nase psy....ako ved ok, pomahaju ale to je ako nosit drevo do lesa...a potom sa ceskym zachranarom Slovaci cuduju ze nadavaju ze sa k nim vkuse vozia psy....no ved bodaj by aj nie....
The reason people find it so hard to be happy, is that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.

If you want to learn what someone fears losing, watch what they photograph
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod ariel » Pia 12.10.2012 17:15

Domca, s tym suhlasim a najradsej mam tie osocovania zo strany Cechov na nasu adresu, je to cudne, ze maju tiez plne utulky, ale o nasich psov sa idu potrhat...a samozrejme dovoz rovno domov....
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pia 12.10.2012 17:32

Offtopic: Ano, ved to je nova moda :ach: Ono zo zaciatku to zacalo Zvolenom....ked sa tam psy utracali, tak pomahali Cesi s docaskami....a teraz vela ludi chce psa zo Slovenska lebo si myslia ze mu zachrania zivot....A pritom maju tak nadherne psy v utulkoch....Ako nehovorim ze si nemame navzajom pomahat, ale tak aj to by chcelo urcit nejake hranice....
A takisto naposledy, Cesi niekdy co za vyplody davaju....dobre ze nie stylom ze tu psy v tych utulkoch neviem ako tyrame....a pritom kolko z nich sa prave vdaka dobrovolnikom dostalo do xxx krat lepsieho stavu....

SZ je samostatna kapitola samozrejme, tam tie ksefty so psami idu jedna radost :hmm:
The reason people find it so hard to be happy, is that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.

If you want to learn what someone fears losing, watch what they photograph
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nanda » Pon 15.10.2012 14:31

Do nemecka si berú psov aj z našeho útulku v Dubnici.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vuvu » Štv 13.11.2014 10:28

Obrázok
Hľadá sa fenka anglického chrta, za jej nájdenie je vypísaná odmena 1000eur. Prosím o akékoľvek informácie, odbehla z obce Miloslavov ale môže byť kdekoľvek.
Vuvu
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod KatarinaM » Štv 04.12.2014 22:57

Ja mam stena z utulku, potrebovala by som poradit ..
KatarinaM
Nováčik

Poslaťod moschino » Pia 05.12.2014 7:56

v čom? :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod KatarinaM » Pia 05.12.2014 12:42

moschino , vid tu