Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pomáhate útulkom?

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Pomáhate útulkom?

Poslaťod matoa » Str 07.06.2017 15:53

1.Ak áno, tak ako?
Chodíte tam osobne, alebo (aj) využívate stránky, ako paf.sk ale preutulky.sk?

S ktorými máte lepšie skúsenosti? Viem, že paf.sk funguje už zopár rokov. preutulky.sk len "chvíľu".
paf má aj dobré referencie priamo od ľudí cez FB: https://www.paf.sk/content/26-recenzie na preutulky som nenašiel žiadne.

Nemám čas chodiť do útulkov, tak reku aspoň takto dačo pomôžem. Cez ktorú stránku by ste poslali krmivo?
Ďakujem
Hľadám psíkov na fotenie. LV a okolie. Mohli by aspoň trochu poslúchať :D
matoa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod naja » Štv 08.06.2017 17:02

Pomahala som financne, uz nepomaham a ani do buducna uz neplanujem pomahat :angel: . Hlavne sa uisti, koho podporujes, ako sa nalozi s tvojimi darmi, nie len bezhlavo davat money kadejakym podivinom-zachrananarcina by mala byt nie len o srdci, ale hlavne o rozume a ten u vela "zachranarov" chyba.
naja
Junior

Re: Pomáhate útulkom?

Poslaťod MisheliQ » Štv 08.06.2017 21:23

Pomahame Ceste za domovom, bud materialne alebo financne, a westikom v nudzi, ked su niekde nejaki v utulku.

Cez tieto stranky neprispievam a nikdy som cez nich nic neobjednala este. Ale uz aj ine eshopy so psimi potrebami maju, ze nakupom u nich prispievate na utulok, tak aj toto kvitujem :)))
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión

Späť na Útulky