Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod weron » Pon 05.05.2014 10:12

502, aj 504, furt daco dnes rano .... :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod Snezienka123 » Pon 05.05.2014 10:17

Tiež sa mi dnes také stalo...som sa zľakla, že mi DF v práci blokli :aaa:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod Silwuska » Pon 05.05.2014 10:30

Lindi, netusim kolko co stalo, iba predpokladam, a kedze si pamatam kolko stali reklamy na fore, a pamatam si ze byvaly admin bol riadny chabravcek, tak zarobkova cinnist forum podla mna urcite nieje...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod pigie » Pon 05.05.2014 10:37

Mne aj cez vikend :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod Mackie » Pon 05.05.2014 10:50

Silwuska, mylis sa. Ale ano, je to tvoj nazor, ze "ocividne" ja to a tamto, podkopavam (ak to jeden bezny uzivatel dokaze, asi nie je nieco v poriadku), neberiem ti ho. Zjavne ma poznas lepsie ako ja.
A netusim, co to ma spolocne s nefunkcnostou veci, na ktore sa poukazuje. Asi som to pokazila naschval.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod CraObs » Pon 05.05.2014 18:43

osobný spor hoc koho s hoc kým može byť všetkým ukradnutý :nwm: nebude to prvý ani posledný :pac:
veď ja sandrejku tiež "nemusím" mám na ňu názor a rýpnem si keď sa dá :hi: :haha:
ale napr naposledy som nadhodil trochu nelogické a pokazené linkovanie obrázkov pri nahrávaní, bum tresk a snáď do 2 dní to bolo spravené, mimo to do pár minút od príspevku bola aj reakcia že eviduje a má záujem to riešiť, tak to má u admina prebiehať :jop:
bohužial sa možme tváriť seberovní ako chceme, ale admin a čiastočne aj moderátor je určitý "nadčlovek" a má svoje práva a povinnosti.. keď je sandrejke nepríjemné na mackie reagovať priamo, nech na ňu reaguje neosobne ako administrátor keď si to situácia (ako v tejto téme) vyžaduje..

keby fórum nezaplatilo aspoň samo seba, tak by už nefungovalo.. :angel:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod sarach » Sob 10.05.2014 9:08

Neviem či som v dobrej téme, alebo či to tu už niekto spomínal ... prečo keď otváram obrázok, niekedy sa mi otvorí v novom okne, a niekedy sa mi otvorí priamo tu v tomto, v ktorom pozerám fórum ... v čom je rozdiel? :nwm:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod sandrejka » Pon 12.05.2014 15:42

Obrázky nahrávané cez možnosť "pripojiť prílohu" sa zobrazujú v novom okne. Obrázky nahrávané cez images.dogforum.sk sa zobrazovali v novom okne vtedy, keď ich užívateľ nahral cez stránku www.images.dogforum.sk. V prípade, že užívateľ nahral obrázok cez images.dogforum.sk, po kliknutí sa obrázok zobrazil v pôvodnom okne. Teraz sa však už aj tieto obrázky otvoria v novom okne. :smile:

Po kliknutí na odkaz v príspevku sa stránka zobrazí v novom okne. V pôvodnom okne sa budú zobrazovať odkazy v profile.
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod Lindchen » Str 14.05.2014 9:38

Chcela by som sa spýtať na pridávanie URL pod konkrétne slová/vetu. Kedysi som to používala často, ale teraz mi to akosi nejde. Niečo robím blbo alebo to už nie je funkčné?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod sandrejka » Str 14.05.2014 9:59

Je to, samozrejme, funkčné. :smile:

Ak chceš, aby konkrétne slovo/slová boli zároveň linkom, označ si ich, stlač URL, do prvej zátvorky za url vlož = a link.

Príklad:

sme
Prílohy
link.jpg
link.jpg (4.07 KiB) Zobrazené 1519 krát
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod Lindchen » Str 14.05.2014 10:46

Vďaka za odpoveď, neviem, prečo mi to takto nešlo, možno niekde chýbal znak, aplikujem najbližšie :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod weron » Str 14.05.2014 12:18

dakedy ( resp v urcitych temach, napr Fotečky ) kliknem na novy prispevok, no napriek tomu mi otvori prispevok starsi, ktory som uz citala, a musim rolovat dole a hladat co nove pribudlo ... proc ? :angel: :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod sandrejka » Štv 15.05.2014 22:26

Na ktorú ikonku klikáš?
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod weron » Pia 16.05.2014 7:20

Klasika, na tu oranzovu malicku hned vedla nazvu temy . Ale na 95% sa mi to stav v teme o fotkach, a par dni(napriek stale novym prispevkom )mi to otvori presne na tom istom mieste :nwm: nwm ci to kvoli fotkam samotnym a ze sa tam nacitavaju .... :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Niečo vám nefunguje? Otázky sem

Poslaťod ivana1 » Pia 16.05.2014 16:41

weron píše:Klasika, na tu oranzovu malicku hned vedla nazvu temy . Ale na 95% sa mi to stav v teme o fotkach
To isté sa stáva aj mne, ale iba tak raz z 20tich kliknutí - a v iných témach - vo voľnej diskusii
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady