Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 10:47

Kua, kde mame okienko? Ja som slepaaaaaa :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Pon 11.01.2016 10:50

Mozno mysli v temach uz. Tam je okienko nad nimi
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pon 11.01.2016 10:53

ja mám aj na titulke :nwm: ale to je celoročným skinom som zistil..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 11:13

V temach viem. Ja si prosim okienko a nemam celorocny :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod martin_s » Pon 11.01.2016 11:21

kellee píše:co ti to pripomina????

Prave uz spominane skusenosti na inom fore kde nepomohlo ani ked som napisal podrobny navod na efektivnejsie pouzivanie vyhladavania... vzdy sa najde dovod na co reptat len aby sa obhajila lenivost, pohodlnost, atd.
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 11:33

martin_s píše:
kellee píše:co ti to pripomina????

Prave uz spominane skusenosti na inom fore kde nepomohlo ani ked som napisal podrobny navod na efektivnejsie pouzivanie vyhladavania... vzdy sa najde dovod na co reptat len aby sa obhajila lenivost, pohodlnost, atd.


tak hej, to mas pravdu. Len tu mam pocit ze proste niekedy je to aj potreba sa vyburit ci co, alebo vyventilovat, lebo taketo fora su anonymne, teda tu uz sa poznajú, hej, ale ked pridem ako novacik, tak nikto ma nepozna, nikto o mne nic nevie, tak co by som si nerypla. Tak mi to pripada a vidiet to aj na FB v skupinach
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod elfinka » Pon 11.01.2016 11:55

kellee píše:ked pridem ako novacik, tak nikto ma nepozna, nikto o mne nic nevie, tak co by som si nerypla. Tak mi to pripada a vidiet to aj na FB v skupinach

To ja si nemyslim. Tu je problemov viacero
1. ked niekto uz ma doma stena, tak nez sa v temach suvisiacich s jeho problemom (ktorych ma zvacsa viacero naraz) prehryzie 50+ strankami balastu k nejakej rozumnej rade a spravi si na vsetky nazor, tak ma stena medzitym pol roka a je z neho pokazeny pubis. Nehovoriac o tom, kolko casu to citanie df zerie ktory by clovek mohol zatial venovat tomu stenatu.

a
2. Mas na jednej strane novacikov, ktori si chodia po radu. Ti ocenia aj nasmerovanie do spravnej temy linkom, jednoduche nacrtnutie toho kde je problem, staci nezacat hned hnusne utocit a su v pohode.
A potom mas novacikov, ktori uz maju na vsetko nazor, prisli ho sem prezentovat a vlastne o diskusiu nestoja. Tam sa proste konfliktu nevyhnes :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 11:58

A potom mas novacikov, ktori uz maju na vsetko nazor, prisli ho sem prezentovat a vlastne o diskusiu nestoja. Tam sa proste konfliktu nevyhnes :smile:


toto som ja mala na mysli.
Ano niekto by si mal prestudovat forum a hladat info, ALE kolkí sme aj tu ktori napiseme nechce sa mi to hladat a tak do hodi do otazok :lol: preto myslim, že taky ten po registracny mail so zakladnymi temami by mal byt novacikom zaslany
stylom, skor nez polozis otazku hladaj v tychto otkazoch, alebo najcastejsich otazkach, alebo nieco take
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod mairi » Pon 11.01.2016 12:28

CraObs píše:potom sa zjaví jeden ježíš čo zahlási úpadok fóra a strašnú prejavovanú nenávisť voči všetkým novým, dva dni diskusia, ježíš to zabalí a nasleduje ďalšia etapa spokojného fóra v štandardných koľajach..

crao :haha: najviac sa smejem teraz :haha: :haha: :haha:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Elis » Pon 11.01.2016 12:58

CraObs píše: ježíš to zabalí a nasleduje ďalšia etapa spokojného fóra v štandardných koľajach...


Offtopic: bohužel -jezis tou svou jalovou dvoudenni debatou opet zabil chut dal prispivat u par uzitecnych lidi.
neni to tak neskodne, jak se zda....
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 13:01

Ved to hovorim stale... Niekoho to proste uz znechuti... A teda jeden novacik dokaze takto oprudit aj viac nazvime to starejsich... Hlavne, ak sa ti novacikovia sypu za sebou... Ale v principe mam rada novacikov - hovorim za seba. Clovek sa vela dozvie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 13:05

Správný majitel psa musí mít odolnou nervovou soustavu a nezměrnou zásobu trpělivosti a jen tak ho nelze znechutit!!!
Mě znechutilo jenom to, že jsem to propásla, zejména ta původní, necenzurovaná znění..... :joint:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 13:10

Jop, ale to plati na psi, nie na ludi. U mna urcite :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 13:12

pigie píše:Jop, ale to plati na psi, nie na ludi. U mna urcite

ale ale MATKO, ještě nemáte otázkové období......? :no:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 13:17

Uz pol roka... Ale to poznas, vlastne nezabijes :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady