Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 21:08

Renáta to vyjadrila perfektne, to nie je o wer, ale o pritakávačoch... :ha: Nuž, ale ak by Desensky vyrýval sústavne do nejakého prispievateľa, asi by veľa úcty tiež nepobral.

Ale ja sa už k tomu viac nechcem vyjadrovať, bolo povedané všetko, teda z mojej strany.

Barbor, svoje príspevky som upravila po tom, ako si mi vymazala skoro všetky príspevky, ktoré sa ti práve nehodili, len aby to vyznelo, že práve ja tu niečo porušujem. Tak takto nie, viem, že ty tu môžeš všetko, ale hádam ma aj prispievateľ nejaké práva. Ale možno sa mýlim... :no:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod elfinka » Pon 11.01.2016 21:18

:haha: o tom aka ucta panuje voci Desenskemu sa staci pozriet do akejkolvek ceskej psickarskej skupiny :haha: :haha:
Bad, to vies, z toho co sa tu dnes popisalo, kto by nezozelenal :joint:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Elis » Pon 11.01.2016 21:23

elfinka píše:o tom aka ucta panuje voci Desenskemu sa staci pozriet do akejkolvek ceskej psickarskej skupiny


a ani cenzurovani poradny mu nepomaha :hi:

elfinka píše: kto by nezozelenal


super nahodou :jop:
Naposledy upravil Elis dňa Uto 12.01.2016 7:20, celkovo upravené 1
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kives » Uto 12.01.2016 6:51

Offtopic: lidičky, už sa na to vybodnite. občas sa nám zadarí všetkým, niektorým viac, niektorým menej. show must go on. poprosím o prečistenie témy.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Uto 12.01.2016 6:58

heh sústavne vyrýval? netreba mu.. keď ti nestačí náklad od ostatných, tak ťa zotne aj on, ale len raz lebo to je bodka v diskusii.. jemu sa neodporuje.. :smile: nie že by často aj nemal pravdu :haha:
neviem či si tam vôbec dakedy bola, ale tam by sa ti rozhodne nepáčilo asi.. lebo RD je presne prototyp človeka čo ti bezokolkov chrstne do xichtu aká si neschopná a že všetko je tvoja vina :ha: a to je väčšinou problém aj tu, vela ludí neznesie že na toho psa nemajú, resp to čo sa u nich doma deje nie je vinou psa ale neschopnosti pána.. a pániček odmieta čokolvek zmeniť, lebo on je najlepší, len potrebuje poradiť s tým hrozným šteňaťom čo neposlúcha a nechce jesť príborom :prd:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Uto 12.01.2016 7:41

lebo RD je presne prototyp človeka čo ti bezokolkov chrstne do xichtu aká si neschopná a že všetko je tvoja vina


ja radim zaziť osobne, na fore to nie je ono :angel:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Uto 12.01.2016 9:16

ja sa vratim k teme. kedze mame novu moderatorku vycvikovu :lol: , tak mam tip na presun: pod hlavickou "AKTIVITY" je priecinok "Vychova a Vycvik" - ten by som presunula do "VYCHOVA A VYCVIK" a naopak odtial "Sportova a sluzobna kynologia" presunula pod "AKTIVITY".
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kives » Uto 12.01.2016 9:20

ja poprosím premiestniť aj tému "stopy a stopičky" pod športovku
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Uto 12.01.2016 9:24

teraz akurat pozeram, ze je tam toho viacej... :joint: vlastne ta cela sekcia "Vychova a vycvik", co je pod "AKTIVITY" by sa asi mala rozhadzat.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod elfinka » Uto 12.01.2016 10:10

Vsetko co je v aktivitach vo vychove je este nedorobene :yes:
Stopy budu ako prve, len ich planujem rozdelit na viac tem - predmety, motivacia, stopy len tak na zabavenie psa, lovecke... uvidim ake ucelene temy najdem :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Elis » Uto 12.01.2016 11:01

hodne rozdrobit temata ? kdyz stejne nakonec vccse souvisi se vsim?☺ ty stopy ted konkretne myslim. bych je moc nedelila
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Aris » Uto 12.01.2016 11:04

Ja by som to tiež až takto nedelila, príde nováčik a nebude vedieť v ktorej téme čo hľadať ( a ani ja) :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Uto 12.01.2016 11:58

Elis píše:hodne rozdrobit temata ? kdyz stejne nakonec vccse souvisi se vsim?☺ ty stopy ted konkretne myslim. bych je moc nedelila

no však, ty souvislosti tam jsou...... :yes:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Uto 12.01.2016 12:29

podla mna v prvom rade treba tie hlavne kategorie logicky podelit. lebo teraz je to fakt halabala. tie jednotlive temy, to uz je relativne ok. hlavne neviem, ci chceme mat pod sportovkou dalsich 100 tem, lebo vsetko by sa dalo rozdelit....
ja by som mozno vystepila aj obedience ako zvlast kategoriu - nenechala ju len medzi "Ine sporty" hodenu. nech sa trosku aj to rozvinie jednotlivo - uz je tu dost obediencakov. :yes: a zo sportovky vyradte SOP, prosim. :ha: strasne ma to vzdy irituje. to patri pod zakladnu vychovu a vycvik kdesi.
a este pozeram, ze su tam zamotane aj zachranarske skusky. :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Uto 12.01.2016 17:04

wer mi to vytrhla z klávesnice, akurát idem písať, že obedience si zaslúži vlastné fórum a prípadne sa tam potom rozbehnú aj jednotlivé cviky v OB, skúšobák apod., nech to nie je tam zliate v jednom.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady