Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Renata » Pon 11.01.2016 8:40

Offtopic: jeziiiiis sa to tu meni na "psychoporadnu" :heh:
Niekedy sa človek aj zamyslí, čo za život majú takí jednotlivci, ktorí sa nevedia na verejnom fóre ani slušne vyjadriť.
sa netreba tolko zamyslat :no: stale je to len forum - forum o psoch, psychologovia a psychiatri tu neprispievaju k tomu, ako sa vyrovnat so zivotom ineho jednotlivca :pac:
Každého zaujíma hlavne to, ako sa ten druhý ku nemu správa a nie koľko príspevkov ma v avatare
a toto tiez moze byt problem, lebo ak je to starsi uzivatel s x prispevkami o psoch, tak je predpoklad, ze vie o psoch viac, ako ten, co na forum prispel jednou otazkou

maira ty si fakt asi na zlom fore, tu sa riesia v prvom rade psy a nie psychologicky profil prispievajucich. ja sa priznam, ze som sfina necitliva a len tak sa ma nejaky prispevok nedotkne, ale :lol: kolkokrat som si povedala, ze ta viera nepodarena je mudra ako radio, kolkokrat som si povedala, ze ked niekto povie aaa, tak ona urcite bee a nielen ona. a? to ako sa niekoho moze dotknut osobne ? v zivote som ju nevidela, nevidela som ako cvici, a predsa ak raz budem mat prilezitost, tak sa rada pozriem a ak budem mat nejaku otazku ohladom vycviku, tak sa opytam. tak isto aj ostatnych co, ako pises, "pojedli vsetku mudrost sveta"

add davova psychoza, asi ste tu nezazili este ozajstnu davovu psychoza, ked na x stranach si "kopli" vsetci, ktorym sa chcelo. To, ze teraz niekomu, kto je uplne mimo misu, pridu povedat dvaja - traja ludia, je slaby odvar a verte, ze xy dalsich tu bezne prispievajucich si povie, ze kaslem nato, nenapisem, kusnem si do jazyka, bud to pochopi z tychto prispevkov, alebo vobec. skoda minat pismena.

podla mna forum, aj prispievatelia su fajn, diskusia je v ramci slusnosti a prispievatelia sa snazia pomoct. To, ze niekedy je to kus "tvrdsie", no nie su vsetci "medovi", niekedy je aj den na prd, niekedy sa niekomu nedari, ale tak zas, vzdy sa to tu da vypnut. Ak sa niekomu zda, ze je tu malo rad, a len odkazy na uz milionkrat zodpovedane otazky, ze sa tu nejedna s ludmi v rukavickach, tak kazdemu doporucujem ist sa pozriet na desenskeho „poradnu“, pripadne ine fora o psoch (nejdem robit inym foram neplatenu reklamu). Tam uvidite, co je to autokracia a vsetka mudrost sveta, nie rudova, ale tych jeho prispievajucich s x prispevkami v avatare. Ked prejdete tou poradnou, tak sa vam dogforum bude zdat ako prechod ruzovou zahradou :heh:
a teda aby som bola za milu, neberte to prosim osobne, nikto :jazyk:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 8:51

Offtopic:
Renata píše:kolkokrat som si povedala, ze ta viera nepodarena je mudra ako radio, kolkokrat som si povedala, ze ked niekto povie aaa, tak ona urcite bee

Teda, jsem se začla divit, jaký máš problém s nějakou vírou :pac: :lol:

Jinak a mimochodem zrovna wer přispívá daleko míň, než by "se slušelo" vzhledem ke jejím zkušenostem (a ne, taky ji neznám, jenom takhle virtuálně)
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 9:15

Offtopic: to, co sa tu deje? :oo: teda, mne sa tiez nie vzdy paci, co mi kto odpiše a aj sa v duchu urazim :hi: Ale nazory dlhorocnych clenov si velmi vazim, aj ked osobne z nich nikoho nepoznam a veru by som si nedovolila spochybnovať ich (dufam ze to nerobim) ale teda obcas sa aj vyjadrim k niecomu a mozno by som nemala lebo mam problemoveho psa :ua: ale mozno je to dobre, lebo sa niekto vyvaruje chybam, ktore som urobila ja
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dasken » Pon 11.01.2016 9:19

Offtopic: ja patrim do kategorie 90% citatel 10% prispievatel, proste ma bavi sa tu obcas zacitat do diskusie (ci o psoch alebo o vysavacoch :lol: lebo tu casto najdem dobre rady, tipy, nazory, par dogforakov su aj celkom vtipne typy :jop: a len par poznam osobne..

teraz mi to napriklad neda a vyjadrim sa k napisanemu.. uplne chapem postoj wer a ostatnych, ak tu clovek chodi a prispieva x rokov a stale sa objavuju rovnake otazky na 100x omielane temy, mi pride uplne ok na dotaz odpovedat capnutim prislusneho linku alebo aj trochu drsnejsim prefackanim, nech sa dany clovek zobudi..no a co..fakt to nie je nicij biznis, aby si tu musel davat servitku pred usta a dbat o blaho "klientov"..proste na blbu otazku blba odpoved, tak je to aj v zivote.. :nwm: ja za moju "sledovaciu karieru" som tu zaznamenala minimum podobnych odpovedi, ktore by boli myslene zle, alebo s umyslom daneho odradit od prispievania.. bud to niekto ustoji a necha sa dostat do obrazu a myslim, ze rad je tu na kazdu temu fakt dost, alebo uz sem viac nepride - tolko k par poslednym stranam


co sa tyka povodneho prispevku od mickey
mickey píše: Ak vas to tu nebavi, mali by ste tu prestat chodit. Uvedomte si, ze toto je forum a vzdy tu pride neskuseny clovek dokolecka dokola, ktory polozi pre vas "debilnu, blbu, hlupu, nepremyslenu atd" otazku, pretoze normalny clovek, ktory sa rozhodne chovat psa, zacne googlit a dogoogli sa az sem. Pride s banalnymi otazkami a radami a namiesto normalnej odpovede dostane ironicke, stiplave poznamky, zhovadeny je ten clovek castokrat a odradeny...a co myslite, ze tym dosiahnete?
.....
Dakujem a ospravedlnujem sa, ale uz som musel nieco povedat, lebo clovek o chvilu nebude mat kde chodit po rady, zo strachu, ze sa aj tak nic nedozvie, len odide s pocitom, ze je debil...


skus sa na to pozriet z druhej strany, ako x-rocny clen DF
ano je to forum - to znamena, ze kazdy sa slobodne a zadarmo vyjadri k tomu, co povazuje za vhodne a nikto tu nie je nijako povinny rozdavat rady, ktore pri trosku lepsom googleni alebo precitani aspon jednej knihy o psoch najdes aj keby si nechcel..
a to este castokrat sa divim, ze baby v pohode reaguju na otazky, ktore ja uz radim do kategorie "nemas google?" :pac:
a potom je tu kategoria otazok - priklad: moj pes uz tri tyzdne grcia krv, neviete co by mu mohlo byt? a odpoved je proste NIE MIGAJ K VETERINAROVI!!
myslim, ze na normalnu otazku, tu vacsinou clovek dostane normalnu odpoved..

a tvoj napad, aby sem prestal chodit, koho to nebavi.. no praveze tu chodia ludia, lebo ich to bavi tak ako to je..keby malo byt cele toto forum len o radeni, ako si vybrat steniatko, ako ho ucit cikat a nekusat voditko, tak sem prestanem chodit ja :jazyk:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod usagi » Pon 11.01.2016 9:25

Tak ja som v urážaní sa olympijsky šampión a tu som sa ešte neofúkla ani raz (tuším :joint:) a to už o niečom svedčí asi :heh: netreba to brat tak osobne,je to proste fórum,slúži na odreagovanie sa, výmenu skúseností, svojich zážitkov :smile: práveže tu vládne celkom priateľska atmosféra podľa mňa...a ono aj vo svorke je to tak,že príšelec musí obstáť a nájsť si vlastne miesto nie? :heh:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nataša » Pon 11.01.2016 9:27

možno by stačilo len zväčšiť tlačítko hľadať :angel:
Nataša
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 9:28

Offtopic: Inak zvlastne je, ze toto tu sa deje, ked ja mam prave pocit, ze sa forum po dlhej dobe zviecha. A nemyslim to len vymenou admina, uz to tu pomalicky stupalo predtym. Obnova a obroda! Snazte sa :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 9:30

Nataša píše:možno by stačilo len zväčšiť tlačítko hľadať :angel:

Skvely napad. Nad tymto som uz dlhsie rozmyslala, ze hladanie by malo byt nejak pushnute inam, aby bolo vyraznejsie a udrelo do oci. Ja ho niekedy mam problem najst a to uz sem chodim kolko :ha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 9:38

Skor by bolo dobre, take tie zakladne temy dat na prvu stranu, tak ako to curanie, povel ku mne. nech to bije do oci, lebo ludia su asik lenivi nieco hladat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bery » Pon 11.01.2016 10:27

Podla mňa to nie je o tom ako dobre/zle viditeľné je tlačidlo hladať, skorej ide o to, že niektorí ludia sú leniví a takéto veci neriešia.
Bery
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod martin_s » Pon 11.01.2016 10:29

kellee píše:Skor by bolo dobre, take tie zakladne temy dat na prvu stranu, tak ako to curanie, povel ku mne. nech to bije do oci, lebo ludia su asik lenivi nieco hladat

Toto mi nieco pripomina... Toto je problemom asi vsetkych for, nie len tohto. Dokonca tu je to este v dost malej miere...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Pon 11.01.2016 10:29

Aj tak si myslim, ze okienko na hladanie by pomohlo - take to standardne, na ake su ludia zvyknuti a k tomu rozsirene hladanie...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pon 11.01.2016 10:33

vyhľadávanie je na taskliste, ďakujem za vaše návrhy, podobne si to predstavujem aj ja :yes: Celkovo mám v pláne pomeniť "buttony" aby sa ludom na ne lahsie klikalo. Mne napríklad aj celkom vadí to nezmyselné umiestnenie "Odpovedať" na ľavej strane :nwm: logicky, by som ho čakala na pravej strane :nwm:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 10:34

martin_s píše:
kellee píše:Skor by bolo dobre, take tie zakladne temy dat na prvu stranu, tak ako to curanie, povel ku mne. nech to bije do oci, lebo ludia su asik lenivi nieco hladat

Toto mi nieco pripomina... Toto je problemom asi vsetkych for, nie len tohto. Dokonca tu je to este v dost malej miere...


jj len ako tym ludom strcit pod nos tie temy? co ti to pripomina????
este mozno nejaky po registracny mail ak nechodi, tak by mohol prist s odkazmi na take horuce temy. :nwm:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pon 11.01.2016 10:41

veď okienko je, funguje úplne štandardne.. len jasné že položiť otázku a dostať na ňu priamu odpoveď je jednoduchšie a rýchlejšie, ako hladať a selektovať, resp si povyberať z tých x strán x navrhnutých prístupov.. toto je ale úplne všade :haha: každé jedno fórum s hoc akou tematikou s týmto bojuje, leniví a občas až priblblí nováčkovia ktorí chcú všetko hneď a ešte sa to aj musí zhodovať s ich predstavou, vs starí a ich odkaz na históriu, resp sprdnutie nech si to človiečik najprv v hlavičke uprace.. potom sa zjaví jeden ježíš čo zahlási úpadok fóra a strašnú prejavovanú nenávisť voči všetkým novým, dva dni diskusia, ježíš to zabalí a nasleduje ďalšia etapa spokojného fóra v štandardných koľajach..

to čo sa deje a kto ako čo pobere je odrazom osobnosti jednotlivca, ale že niekto sa s niekým nemusí je normálna vec kks :haha: a kto sa snaží byť s každým len za dobre za chvíľu skončí na liečebni..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady