Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vaše nápady na zlepšenie fóra

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Elis » Uto 12.01.2016 11:01

hodne rozdrobit temata ? kdyz stejne nakonec vccse souvisi se vsim?☺ ty stopy ted konkretne myslim. bych je moc nedelila
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Uto 12.01.2016 11:04

Ja by som to tiež až takto nedelila, príde nováčik a nebude vedieť v ktorej téme čo hľadať ( a ani ja) :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Uto 12.01.2016 11:58

Elis píše:hodne rozdrobit temata ? kdyz stejne nakonec vccse souvisi se vsim?☺ ty stopy ted konkretne myslim. bych je moc nedelila

no však, ty souvislosti tam jsou...... :yes:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 12.01.2016 12:29

podla mna v prvom rade treba tie hlavne kategorie logicky podelit. lebo teraz je to fakt halabala. tie jednotlive temy, to uz je relativne ok. hlavne neviem, ci chceme mat pod sportovkou dalsich 100 tem, lebo vsetko by sa dalo rozdelit....
ja by som mozno vystepila aj obedience ako zvlast kategoriu - nenechala ju len medzi "Ine sporty" hodenu. nech sa trosku aj to rozvinie jednotlivo - uz je tu dost obediencakov. :yes: a zo sportovky vyradte SOP, prosim. :ha: strasne ma to vzdy irituje. to patri pod zakladnu vychovu a vycvik kdesi.
a este pozeram, ze su tam zamotane aj zachranarske skusky. :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 12.01.2016 17:04

wer mi to vytrhla z klávesnice, akurát idem písať, že obedience si zaslúži vlastné fórum a prípadne sa tam potom rozbehnú aj jednotlivé cviky v OB, skúšobák apod., nech to nie je tam zliate v jednom.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ivana1 » Uto 08.03.2016 20:36

Na zlepšenie fóra to vlastne nie je - ale prosila by som, keby sa z objednávok dali zamknuté témy do koša. Je to tam neprehľadné (aj teraz bol februárový Baron nad marcovým...).
V tom koši by to mohlo ostať, aspoň by sa nemusel zase vymýšľať text, iba okopírovať - pri novom termíne objednávky, alebo ak by niekto chcel zopakovať svoje tovary do novej objednávky.
Ďakujem.
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Uto 08.03.2016 21:20

Vyčistené :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Pripomienky a Nápady