Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vaše nápady na zlepšenie fóra

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Pon 11.01.2016 15:11

elfinka, myslim, ze s tymto nie je problem... ked clovek naozaj popise, tak VZDY sa mu odpovie, aj debata sa rozvinie. aj ked je duplicitna tema a moderatori hned presuvaju tam, kam patri. len ono casto aj tie otazky toho novacika rozculia. :ach: lebo si mysli, ze sa akoze niekto do neho navaza. :pac: aj spasitelia sa prihrnu a namiesto rady este prilievaju do ohna.. :ach: tak ako co s tym? ved ten clovek sam nevie ani rozlisit situaciu, ani ju poriadne popisat - tak ako mu poradit? agresivne stekanie na majitela ziarivy priklad, pravidelne sa opakujuci. a odpovedane bolo. zalezi na dotycnom, co si z toho zoberie, samozrejme, ze vacsinou sa odpovede nepacia - lebo vzdy je na vine v prvom rade majitel a on sa musi ucit! a to si ludia neradi priznavaju a potom je za zleho ten radiaci. :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Pon 11.01.2016 15:14

hugo :) píše:ale keď som nenašla tému s "mojím problémom" tak som bola stratená

hmm -jsem tohle forum asi 3/4 roku jen cetla, nez jsem se prihlasila :angel:

elfinka píše: Takze moj navrh na zlepsenie - nebit ludi za zakladanie duplicitnych tem, toto je snad jedine forum kde take nieco pozorujem, vsade inde ludia zakladaju nove temy na svoje problemy, a poriadok sa urobi potom, ked sa uvidi kam sa vyvinula diskusia.

:yes:
s timhle jen souhlasim.

a co se tyka rozdeleni tem -kdysi se nakopalo rozdeleni vychovy a vycviku -zustalo to tak nejak na pul cesty.
sama casto nevim, kde která témata jsou a proc jsou rovna tam kde jsou :ach:
to se tenkrat proste nepovedlo, no...
Naposledy upravil Elis dňa Pon 11.01.2016 15:28, celkovo upravené 1
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 11.01.2016 15:18

to by sa veru mohlo upratat, aby to malo hlavu a patu :yes:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 18:14

Renata píše:... doporucujem ist sa pozriet na desenskeho „poradnu“, pripadne ine fora o psoch (nejdem robit inym foram neplatenu reklamu). Tam uvidite, co je to autokracia a vsetka mudrost sveta, nie rudova, ale tych jeho prispievajucich s x prispevkami v avatare. Ked prejdete tou poradnou, tak sa vam dogforum bude zdat ako prechod ruzovou zahradou :heh:
a teda aby som bola za milu, neberte to prosim osobne, nikto :jazyk:[/ot]

Renáta, dík za tip. :jop: Zatiaľ čo som si prešla niekoľko odborných sekcií som nenašla ani jeden urážajúci príspevok. A vôbec nie od Desenského. Veeľmi veľa dobrých rád, perfektne usporiadané, škoda, že som toto neobjavila skôr...
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:20

mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:
hruska
Multišampión

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:23

a k teme, hej, sme tu dakedy protivni a cynicki a sarkasticki, ale to tu bolo vzdy, ziadna nova moda, kazdy bol raz novacikom, si tym presiel. By som prave povedala, ze bolo aj horsie, v mamickach sa moc hadat neda :heh:
hruska
Multišampión

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 18:24

hruska píše:mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:

hruska, tak to je super, to sa mi páči. :jop: Zosmiešňovanie a urážanie iných na dobré fórum nepatrí...
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:27

ja to zas beriem ako cenzuru :) ale kazdemu ine vyhovuje, ja som tu viacmenej spokojna, vdaka df som spoznala par super ludi, virtualne a niektorych aj osobne a za to som rada. Mne to za tie obcasne pindacky stoji :heh:
hruska
Multišampión

Poslaťod hugo :) » Pon 11.01.2016 18:27

Elis píše:
hugo :) píše:ale keď som nenašla tému s "mojím problémom" tak som bola stratená

hmm -jsem tohle forum asi 3/4 roku jen cetla, nez jsem se prihlasila :angel:
Offtopic: ja som fórum našla náhodou keď som hľadala riešenia, viem moja blbosť :ach:

ja neviem prečo ale na desenského fórum som sa ani registrovať nevedela, nedovolilo mi to (nepamätám si už presne aký bol problém)
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 18:36

Offtopic: Páčia sa mi aj jeho všeobecné podmienky registrácie na fórum, kde je špecifické uvedené, čo nebude tolerované. A zjavne si za tým aj stojí :yes: Hruska, kto chce nadávať, tak by to mal robiť cez ss a nie verejne niekoho pranierovať a zhadzovať, hlavne nováčikov, často deti. Ale je fajn, ak väčšine ľudí tuna toto nevadí, tak potom ste sa našli... :no:
maira6
Hafan

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:40

to nie je o vadeni ci nevadeni, ja si tu tiez s niektorymi nie az ak uplne rozumiem, neda sa suhlasit vzdy s kazdym a vo vsetkom a aj sme mali vymeny nazorov, ale ved je to len forum, o nic nejde :nwm: V realnom zivote si s kazdym rada pokecam bez cohokolvek, skor sa zasmejem, jake sme trdla.
hruska
Multišampión

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 18:46

Offtopic: No, maira,jako ideově to je hezké, ale fakticky tam vládne tvrdá cenzura na poněkud jiných základech.....
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 11.01.2016 18:56

A zacni s CM :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pon 11.01.2016 19:12

hruska píše:mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:

By ste sa čudovali, kto všetko a čo sem chce občas napísať. :pac:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pon 11.01.2016 19:25

Ot: maira som rada ze som pomohla, uzi si to, nezabudni vzdy len chvalit a vynasat do nebies a pchat sa do ... vtedy mas uspech na danej poradni zaruceny (aby nedoslo k omylu, ja si rudove nazory a rady citam, vypocujem, suhlasim, nesuhlasim, atd., len fakt nemam rada pritakavacov bez kuska vlastneho rozumu a tie " kometky" ktore okolo neho lietaju a idu sa po....)
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pripomienky a Nápady