Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Predstavte svojho psíka

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Predstavte svojho psíka

Poslaťod Bendy » Ned 26.08.2007 20:53

Volam sa Eva a pochadzam z BB. Momentalne zijem v Antwerpach v Belgicku aj s mojou suckou talianskeho chrtika Sitou. Sita je pre mna viac ako pes, je to moja kamaratka, clen rodiny. Velmi mi na nej zalezi, preto som aj prisla na toto forum, aby som nasla viac ludi s podobnymi zaujmami.
Obrázok

Mam aj dve korelky, Akiko a Pipa :smile: Obrázok
Naposledy upravil Bendy dňa Pon 27.08.2007 23:22, celkovo upravené 2
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod simm » Ned 26.08.2007 22:09

volam sa MICHAL SIMUN A MAM DVE FENKY BOXEROV... ESTERKU A REBEKU.
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod catchy » Pon 27.08.2007 1:55

Ahojte...volam sa Andrea a mam doma 3-rocneho sampiona havanskeho psika. Je to moja stvornoha laska, ktora mi dodava vela energie. Som na neho strasne pysna...cmuuuk. :ahoj: :ahoj:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mima » Pon 27.08.2007 9:54

Cawte!!! :ahoj:
Ja som Miška a mám 1 ročného yorkshíra menom Timmy... :aplause:

Obrázok Obrázok
Naposledy upravil Mima dňa Sob 12.01.2008 8:14, celkovo upravené 2
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Jana 1 » Pon 27.08.2007 10:58

ahojte,
ja mám 1,5 ročného rhodézskeho ridgebacka a volá sa Gianni Obrázok
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 27.08.2007 11:24

čawte..ja som Lenka a mám goldena Buddyho,ktorého nemám odmalička..teraz má 5 rokov..ešte mám mačičku Esmeraldu ,kocúra Rickyho a Vikyho a morčiatka Aischu,Emily a Eddie..tu sú fotečky :ha: Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sirík » Pon 27.08.2007 23:17

cawte som Michaela..mam 17...mam krizenku kopova a dalmatinca..ona ma 3roky a 19.7.2007..potom mam jej syna blacka ale toho chce dedo dat niekomu - mam ich u babky a deda lebo mama v byte nechce psa...doma mam korelu Mata a parik zebriciek Bea a Balu

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Sirík
Junior

Poslaťod even27 » Uto 28.08.2007 15:41

Volám sa Lucia Šimunová možno ste si všimli že mám tu admina brata. Takže mojich psýkov Vám predstavovať nebudem. Len poviem že Rebeke hovorím cica. :ahoj:
even27
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 8:39

helou, volám sa Miša, ale každý mi hovorí Mišel...
ja mám doma 3-ročného westhighlandského bieleho teriéra, ktorého nadovšetko milujem...(a preto sa mi aj hrozne páči logo dogs.wz.sk)...
Obrázok
web: http://www.westik.wbl.sk alebo http://www.westie-caesar.estranky.cz

a mám ešte aj 2 pieskomylov...Shantal WhiteShadow a Noem BlackShadow...sú to súrodenci, od ktorých sme očakávali, že budú mať mláďatká, pretože sme nevedeli, že im prúdi tá istá krv...
ObrázokObrázok

ich stránka je http://www.wastegnawer.estranky.cz

a keď sme boli v sobotu, 25. augusta 2007, na celoslovenskej výstave krížencov a bezpapierákov v Košiciach, U.V.P., tak tam mali šteniatko yorkšíra a mamka taká, že sa mám tej pani spýtať, koľko stojí také šteniatko...no a moja mamka nechcela druhého psa, alebo možno aj áno, ale tatik je skôr proti, lenže včera som sa mamky len tak čírou náhodou, však chápete :lol: , pýtala, že čo s tým šteniatkom (pretože som v aute, cestou domov, vravela rodičom, že by som veľmi chcela k Caesarkovi nejaké šteniatko, a to sučku westíka s PP)....a mamka nato, že nooo budeš mať narodeniny, a tak uvidíme... :jupi: a ja mám narodeniny 16. októbra...juhúúú

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil MisheliQ dňa Štv 29.11.2007 10:08, celkovo upravené 2
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lulča » Str 29.08.2007 20:34

Ahoj tak na novom fore som sa ešte tušim nepredstavila volam sa Lucia a som z Bratislavy.
Mám doma fenku westíka ktorá 10.9. oslávi 3 roky volá sa Bella a šteniatko Labradora čierneho narodené 1.6.2007 oboch ich mám moc rada Labrador sa volá Portos alias Porty
dalej mám 4 laboratornych potkanov a dve vodné korytnacky
potkyši su Campo,X-mas,Ozzy a james Bond a korytnačky Kika a Kiko
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Ked´lesná cesta kdesi bočí
a rozzurený vlk mi stoji zoči voči
ja neviem čo s tým kam teraz odbočím
ciest je vždy viac len jednou môžeš ísť
vybrať si tú správnu a tou do ciela prísť
Lulča
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 30.08.2007 7:27

No tak ja som Lucia, byvam Lamaci, to jest na kraji BA, mam zatial 23 a v utorok som skoncila VS. Pesika mam menom Viggo (to mu dali v utulku, ale hodi sa mu, je to skandinavske meno, nieco v tom zmysle ze boja chtivy - war-like).
No co este, so psikom sportujeme - bikejoring. Je to talentovany sprinter, len este nema moc skusenosti a rozumu, tak ho musim trochu krotit, pac nezajdeme moc daleko. Dufam ze sa dopracujeme na takych 10 - 15 km. To bude stacit.
Este specialne znamenie: fobia z mokreho betonu (teda psa, nie moja) :smile: :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 30.08.2007 17:24

Ahojte! :smile:
Ja som Viki a byvam v Dvoroch nad Zitavou- je to taka dedina v okrese NZ...mam 3 psov: mops Bobsi (7), nemecky ovciak Rex (6) a hrubosrsta foxterierka Eliška (1). Kynologii sa venujem uz velmi dlho, a kedze mam psov bez PP, chodim sa na vystavy aspon kuknut, kedze ich nemozem vystavit. Ale raz to skusit chcem! :no: Ak sa mi podari dostat sa na vysoku skolu veterinu, nic ma nezastavi v tom, aby som sa raz stala velkou chovatelkou psov...je to vsetko sice pekne, ale to treba aj dosiahnut :lol: ...keby daco, sa spytajte...
Obrázok Obrázok Obrázok
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Patriot755 » Štv 30.08.2007 17:40

cawte :ahoj:
volam sa pato a byvam v trnave mam 6 tyzdnoveho anglickeho durica (neviem aky :plac: )a vola sa Becky keby ste nahodou vedeli aky je to duric podla fotky tak napiste Obrázok
Patriot755
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

=)

Poslaťod love-dog » Štv 30.08.2007 20:17

achojte...ja som maja a mam labradorku mexinku ktora ma 5 rokov a jej ceru moishu ktora ma pol roka.strasne mi na nich zalezi..su tomoje dve najvetsie lasky :no: Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
ta posledna foto to je ked sme ich mali este vsetky. :ahoj:
love-dog
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dasty » Pia 31.08.2007 8:02

hojte! Volám sa ivka a mám 13 rokov. Mam 2 hafanov ...jeden je 8 - rocny krizenec slovenskeho cuvaca a vola sa Rexo...a druhy (velky betar) je to 1 rocny NO a vola sa Dasty :smile: mam ich moc radaa
Obrázok
Obrázok

edit/ 9.1.2009 - nas navzdy opustil náš Rexik (10 rokov).. umrel nam na chorobu :-(
Naposledy upravil Dasty dňa Uto 10.11.2009 21:11, celkovo upravené 1
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Pripomienky a Nápady