Switch to full style
Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 18.01.2018 9:38

spominam si, ale realne to uz nik nepouziva, ci? existuje to vobec? rovnako ako icq - :D to zaniklo prichodom FB (teda mozno to existuje ale je to celkom zbytocne)

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 7:26

Možno to je blbosť ale čo tak pridať nejakú video poradňu? :lol: možno to tu máte len ja som to ešte nenašiel :ha: mohlo by to fungovať napríklad tak, že ten čo má problém pošle video a ostatný mu môžu odpísať cez sz alebo poslať video :D bolo by to ľahšie na vysvetlenie problému :D len najväčší problém by asi bol, že to by boli celkom veľké dáta na prenos a mohlo by to byt pre stránku problém? Alebo nie? Neviem veľmi sa tomu nerozumiem

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 7:39

A take ze "hladat" si uz nasiel na fore? :ach: Je to rovno na hornej liste. Staci zadat "videoporadna" a temu ti hned najde...

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 8:59

Offtopic: wer nechcem byt zly, ale mam pocit podla toho ako citam posledne prispevky, ze prave tuto funkciu este neobjavil...

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 9:08

no tiez mam ten pocit... simon, navod:
df.PNG

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 9:24

martin_s píše:ze prave tuto funkciu este neobjavil


:aaa:
a ja prave zjistila, ze jsem ji taky neznala :haha:
vždycky pracne hledam oblast, kde by tam vyraz mohl byt - a hledam jen v podsložkách.
nenapadlo me, kouknout nikdy nahoru do rohu a ze jde prohledávat cele forum :lol:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 9:57

aha :ha: tak ako dobre ze napisal :heh:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Uto 06.03.2018 10:10

Offtopic: Svojho casu som pre ine forum kde som posobil spisal navod na to ako vyhladavanie pouzivat (tiez forum funguje na phpBB3)... Sem to nejde pridat inak ako link na dane forum, kedze .pdf sa do prilohy neda dat...

Hľadáčik

Str 04.04.2018 1:49

Vieme prosim ,,doprogramovat´´ search tool- hladacik niekde napevno na vrch kazdej stranky alebo aspon hlavnej? Dakujem, Lude.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Str 04.04.2018 10:00

takto? :ha:
hl.jpg

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Štv 17.05.2018 10:23

Admin, mohla by som poprosiť v sekciách Choroby a Úrazy zvýrazniť popis na vrchu krikľavým červeným? Tú modrú užívatelia prehliadajú. :ach:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pia 18.05.2018 3:45

Aj ten neposunuty cas mi bude zrat nervy zas :heh:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pia 18.05.2018 8:29

cas si meni pouzivatel sam, nie?

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pia 18.05.2018 8:31

Odhlasim sa a ako bezny navstevnik ho mam posunuty. Ja si svoj zmenim, ale pred prihlasenim ma to zere :heh:

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Pia 18.05.2018 9:11

Ja som si ani nevsimol ze mi ukazuje nespravne cas :heh: :heh:
Odoslať odpoveď