Nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod janajka » Pia 29.01.2016 13:32

margit :haha:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Pia 29.01.2016 14:24

mne podla vsetkeho ukazuje posledny neprecitany
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pia 29.01.2016 15:12

píšem si :jop: prosííím ešte chviiiiiilku vydržte :poklona: aj na DF príde čas momentálne máme toho až až. Po dovolenke (13.2) však máme v pláne aktívne sa venovať DF :yes: všetky pripomienky mám však poctivo zapísané :smile:

Inak ja tiež klikám na poslednú stranu témy, tento Craobsov nápad sa mi páči :yes:
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pia 29.01.2016 22:51

to s poslednou stranou nechapem jak mozte :ha: dava vam potom diskusia zmysel? ked po 5 stranach nazorov a odpovedi sa dostanete k otazke ci problemu? :haha:
Ci ste nevedeli o tom stvorceku oranzovom doteraz?
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Sob 30.01.2016 5:12

Ja som nevedela, klikam vzdy na ten druhy ) posledna odpoved. Ale vcera ma oranzovy hadzal nie na prvu stranu, ale kamsi dnu do tem :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod pigie » Sob 30.01.2016 6:42

Ja som vedela, jasne, ale nepouzivam. A naozaj mi to nevadi, ale co som skusala bolo otocit zobrazovanie prispevkov, ze po kliknuti na temu budem mat ako prvy najnovsi prispevok. To som nedokazala citat. Uz to mam tak zazite, ze hoci vzdy citam posledny, citat tie prispevky opacnym smerom mi proste neslo :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Lindchen » Sob 30.01.2016 6:44

Ten obdĺžniček je tam na to? :heh: Odteraz používam :aaa: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Silvuch » Sob 30.01.2016 9:22

J asom tiez vedela ale nepouzivam. Vravím ze aj tapatalk sa vždy hodim na konec... Keď viem záver diskusie nepotrebujem priebeh. :D
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Uto 02.02.2016 10:35

a co tak pridat pridavanie priloh :lol: do sprav?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod moschino » Uto 02.02.2016 13:34

inak :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sunny » Uto 02.02.2016 13:36

Ja si otvorím tému a hore nad ňou jak sú čísla strán témy svieti aj že Prvé neprečítané správy - kliknem tam a hodí ma to na neprečítané.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dartanan » Pia 05.02.2016 9:29

Neviem čo je toto za fórum, ale som na viacerých a nikde to nie je také obmedzujúce ako tu! Nemôžem napísať súkromnú správu, príspevky ktoré som napísal včera tu ešte dnes nie sú??? To ako tu mám vlastne komunikovať? Veď predsa ak má administrátor problém s niekým čo tu napíše niečo nevhodné tak to zmaže, alebo zablokuje. Veď toto je normálne cenzúra ako za socializmu to čo je??? Chcem reagovať na ponuku v sekcii predám a nemôžem poslať súkromnú správu, lebo som tu krátko???
dartanan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Vikiki22 » Pia 05.02.2016 17:24

dartanan, zaviedlo sa tu už dávno kontrolovanie prvých príspevkov nových užívateľov práve kvôli takýmto reakciám ako tento tvoj príspevok. Ak nie si spokojný, nikto ťa tu nedrží.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod elfinka » Pia 05.02.2016 17:27

Bohuzial je zatial forum trosku nestastne nastavene a notifikacie o novych prispevkoch do uz existujucich tem moderatori nedostavaju, preto sa moze stat ze si take prispevky niekto vsimne az neskor. Na zlepseni aby to nenastavalo sa uz pracuje.
Netreba v tom hladat ziadnu cenzuru, myslim ze hlavny dovod preco sa prvy prispevok schvaluje je aby sme to tu nemali plne reklamy na viagru.

Edit: co sa tyka reagovania na ponuku v inzercii, prave preto je v inzeratoch vyzadovany aj kontakt mimo fora, aby mohol zadavatela pripadne kontaktovat aj hocikto co este nema schvaleny prispevok.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod dartanan » Pia 05.02.2016 17:45

elfinka : No ku tomu len toľko ...som aj na veľa iných rôznych fórach a nikde to nie je plné reklamy na viagru :ha:
vikiki22 : presne túto reakciu som čakal. Ale ja tu chcem byť a chcem reagovať na príspevky hneď. A ak sa niekomu nepáči moja reakcia môže to napísať o tom sú fóra. Je nepoužívam ani reklamy a ani vulgarizmy. Len proste sa mi nepáči keď niečo napíšem ku téme a objaví sa to až na druhý deň, lebo si to niekto musí pozrieť. To je všetko.
Teraz to už beží normálne a môj príspevok je tu hneď.
dartanan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady