Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Dogfórum ako jedna veľká psíčkarská rodina

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Dogfórum ako jedna veľká psíčkarská rodina

Poslaťod MisheliQ » Pia 16.05.2014 18:41

Dovolila som si založiť túto tému kvôli istým príspevkom, ktorých obsah je veľmi veľmi pravdivý, aby sa nestratili, ale boli tu pekne na očiach :smile: :-)

a takto na úvod by som začala týmto príspevkom:
Jsem přesvědčena o tom, že by jsme měli, jako psíčkaři, držet pohromadě a to i pro ty, kteří sem jen chodí číst a nejsou přihlášeni. A asi tak zatím na ně nepúsobíme, což je věčná škoda :plac: . Vše je pouze v našich rukou, ať už bude majitelem kdokoliv :ahoj: " (Buchťa)

Internetová komunikácia je občas náročná a ťažká, pretože nedáva možnosť druhým vidieť akým spôsobom bol príspevok skutočne myslený čím dáva priestor domýšľavosti ai. Preto rozhodne odporúčam odosobniť sa a nebrať všetko tak vážne a tak osobne... :-)))

Že sa vyskytnú nezhody v názoroch? To sa stáva aj v bežnom reálnom živote, len na Dogfóre sú tie rozdiely v názoroch viac na očiach :ha: hlavne je teda na očiach to, kto s kým súhlasí a koho názor má väčšiu "podporu"....ale to, že sa vytvoria 2 (3, 4,...) tábory je v úplnom poriadku, pretože právo na názor, právo na diskusiu, má každý. To, že tu sú (a aj budú) prezentované odlišné názory nemá ale nič spoločné s tým, či je daný človek horší alebo lepší!!!

A preto, keďže nemáme moc nad tým, čo a ako píšu iní, ale iba nad tým, čo a ako píšeme my: reagujme tak ako by sme chceli, aby reagovali na nás, a čo je najdôležitejšie, hľadajme a vytvárajme tu priateľstvá, vymieňajme si rady, učme sa od seba navzájom a držme spolu :-)

Mne písanie príspevkov veľmi nejde, ale verím, že sa to dalo pochopiť :ha:

....a teraz tie príspevky, nad ktorými stojí za to sa zamyslieť :-))) ↓

,,A velmi vela negativizmu, takmer v kazdej teme. Clovek tu len strati naladu, ktoru mal povodne. Predtym to bolo opacne, chodila som, lebo mi to zlepsovalo naladu :heh: Teraz otvaram raz za cas, vacsinou, ked mi nevadi, ze sa mi zhorsi. A aj mairi to pekne napisala." (Pigie)

,,Chodím ze zvyku, dále kvúli lidem, které jsem si na DF oblíbila a mám ráda jejich příspěvky, pro infa (i ta, která se netýkají psú), kvúli objednávkám, vážné i nevážné on-line komunikaci atd..... Na FB nechodím. Zde jsem získala pár opravdových přátel, ať už i teď v osobním životě, tak i virtuálních. Seznámila jsem se osobně, díky DF, se super bláznivými individualitami. Hodně jsem se zde naučila, hodně dozvěděla, hodně zasmála, hodně rozčílila. DF a někteří
z vás mi pomáhali a pomáhají v těžkých chvílích.
Tak, jak jste při mně stáli, když onemocněl Bofinek, tak i při Faldově diagnóze. Zde se múže člověk pochválit, poplakat si, rýpnout si, být sprdnut. DF děláme my a náš přístup k němu. Kdo chce komunikuje, kdo chce jen čte. Jsme jen lidé, každý máme svá rúzná období a každá mince má dvě strany (a já mám zrovna depku :hmm: ). :ahoj:" (Buchťa)

,,Jak jsem již napsala Pigie, toto fórum je pro nás, o našich láskách a děláme si ho my. A jakého budeme mít je pouze v našich rukou." (Buchťa)
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Dogfórum ako jedna veľká psíčkarská rodina

Poslaťod ivana1 » Pia 16.05.2014 18:47

:aplause: :aplause: :aplause: :jop:
Súhlasím. :smile:
ivana1
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domivec » Sob 21.06.2014 15:39

:jop: Pekne napísané a tiež súhlasím :no:
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lukky1988 » Str 30.12.2015 11:31

Výstižný článok.... Človek sa tu akosi pričasto stretáva s ironiou. Namiesto toho aby ludia poradili, pripadne slušne napisali, radšej budú atakovať a kontrovať.

Nie vsetci majú možnosť byt "skúsenými"
lukky1988
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Str 30.12.2015 11:44

Tiež mám poslednú dobu pocit, že sa tu ľudia len atakujú a robia z ľudí sprostých namiesto toho, aby sa nad názormi iných zamysleli alebo vysvetlili ako normálni ľudia, prečo je to tak a prečo to nemôže byť inak. Nehovoriac o "šprtaní". :au: Česť výnimkám, samozrejme. Vždy sa tu nájdu aj ľudia, ktorí sú milí a zhovievaví ku každému a tí sú v mojich očiach TOP, čo sa prístupu k ľuďom i psom týka. :yes: Škoda len, že ich je tak málo...
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod akuk » Str 30.12.2015 12:09

Vikiki22 píše: Vždy sa tu nájdu aj ľudia, ktorí sú milí a zhovievaví ku každému a tí sú v mojich očiach TOP,

Viki, keby su seci mili a zhovievavi ku kazdemu, tak sme vsetci tupi ako kolajnice, bo v tej milote pristupime na vsetky nezmysly :lol: chodime sem aj preto, aby sme sa nieco dozvedeli, poculi ine nazory, to je forum :no: a ze sa s niekym v niecom nezhodneme, neznamena, ze v inej oblasti sa od neho nemozeme niecomu aj priucit :smile:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Str 30.12.2015 12:14

a hlavne ak ktosi povie, ze kedysi to bolo inak, ma velmi kratku pamat. Vzdy tu boli dotahovacky a vzdy budu. Taianska rodina proste :D
hruska
Multišampión

Poslaťod akuk » Str 30.12.2015 12:15

:aaa: :jop: ale rodina :joint:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Hafan
Obrázok užívateľa

Späť na Pripomienky a Nápady