Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Diskusia o reklamných predmetoch Dogfóra (DogWorld Graphics)

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Diskusia o reklamných predmetoch Dogfóra (DogWorld Graphics)

Poslaťod Vikiki22 » Uto 03.09.2013 18:30

Nechcem byť za zlú, je to len môj názor:
Logo je pekné, ako samotné sa mi páči. Ale popravde, príde mi príliš detinské, neseriózne a k fóru sa nehodí. Proste to logo nemá nič spoločné s týmto fórom. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Reklamné predmety Dogfóra (DogWorld Graphics)

Poslaťod sandrejka » Uto 03.09.2013 18:45

Ďakujem za názor. :smile: Mne zas prišla pôvodná labka úplne neoriginálna, nič nehovoriaca a celé akože logo škaredé. Ako pri všetkom, vždy budú takí, ktorým sa páčiť bude a naopak takí, ktorým sa páčiť nebude. :ahoj:
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Adel » Uto 03.09.2013 18:47

Jj, nieco na tom bude... (vikikin prispevok) Ale keby teda uz malo ostat ako oficialne, tak by som to nejak vsadila do banneru, (co si sice neviem predstavit zatial), aby bolo vidiet, aha ano, toto je to forum (ak to uvidi niekto na tricku alebo co) lebo takto to vobec nejak nesuvisi so strankou, neviem... Aj ten popis pod tym je iny (tu na stranke- "forum pre vasich milacikov", na trickach/predmetoch- "najvacsie psie forum na slovensku" ci tak nejak). By som to nejak.. prepojila proste :smile: Inak nieje zle to logo, presne, take originalne, mile :smile:

edit: ak to bolo myslene, ze tieto veci (prisposobenie stranky) sa pocase dorobia, tak sorac za zbytocny prispevok
Naposledy upravil Adel dňa Uto 03.09.2013 18:53, celkovo upravené 1
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 03.09.2013 18:50

Vikiki22 píše:príde mi príliš detinské, neseriózne a k fóru sa nehodí.
s tymto tie súhlasím :no:
ako nie je zlé ale nepáči sa mi to tam :ua:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Uto 03.09.2013 19:02

tiež mi to príde ako absolútne nesúvisiace s fórom, resp aspoň neoficiálne.. logo na stránke a na reklamných predmetoch by malo byť rovnaké :nwm: nech už na prvý pohlad je jasné že to patrí k sebe..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 03.09.2013 19:05

je to len nezvyk :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Uto 03.09.2013 19:09

Kto sa ešte čuduje, že logo, ktoré vzniklo v septembri, nie je prepojené s headerom, ktorý vznikol v marci?
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Uto 03.09.2013 19:15

Ok, logo sa môže prepojiť, ale fórum potom - podľa mňa - stratí na serióznosti. Predsa len... To nové logo je trošku detinské. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sabča » Uto 03.09.2013 19:20

Neda sa mi nevyjadrit - ja si myslim, ze toto forum ma veeeelmi daleko od serioznosti :joint: :no:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Uto 03.09.2013 19:48

Ale môžeme sa pustiť do konštruktívnej kritiky.

Vikiki
Vikiki22 píše:príliš detinské, neseriózne a k fóru sa nehodí. Proste to logo nemá nič spoločné s týmto fórom. :ua:

Nepáči sa Ti ten pes, loptička, písmo? Times New Roman 12 je istotka serióznosti, ale asi sa zhodneme, že na logo sa nehodí. :no: U psa sa mi zase zdá, že ako-tak aspoň okrajovo s fórom súvisí. :angel:

Adel
Adel píše:Ale keby teda uz malo ostat ako oficialne, tak by som to nejak vsadila do banneru, (co si sice neviem predstavit zatial), aby bolo vidiet, aha ano, toto je to forum (ak to uvidi niekto na tricku alebo co) lebo takto to vobec nejak nesuvisi so strankou, neviem... Aj ten popis pod tym je iny (tu na stranke- "forum pre vasich milacikov", na trickach/predmetoch- "najvacsie psie forum na slovensku" ci tak nejak). By som to nejak.. prepojila proste :smile: Inak nieje zle to logo, presne, take originalne, mile :smile:

Nápis sa zmení na "fórum o vašich miláčikoch", to je dobrý postreh. Ten nápis, čo tam je teraz, ale bol na predchádzajúcich reklamných predmetoch a nikomu nevadil. :smile: S headerom sa prepojí, len ako som písala, header vznikol pol roka pred logom.

Zdenulka
ZdenulkaM píše:
Vikiki22 píše:príde mi príliš detinské, neseriózne a k fóru sa nehodí.
s tymto tie súhlasím :no:
ako nie je zlé ale nepáči sa mi to tam :ua:

Skús konkrétne, toto je nič nehovoriace a neponúkajúce žiadnu možnú alternatívu. :smile:

CraObs
CraObs píše:tiež mi to príde ako absolútne nesúvisiace s fórom, resp aspoň neoficiálne.. logo na stránke a na reklamných predmetoch by malo byť rovnaké :nwm: nech už na prvý pohlad je jasné že to patrí k sebe..

Už sme si ozrejmili, prečo na headeri nie je aktuálne logo.
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Uto 03.09.2013 19:51

sandrejka píše:Kto sa ešte čuduje, že logo, ktoré vzniklo v septembri, nie je prepojené s headerom, ktorý vznikol v marci?
Offtopic: veď zmeny v klude :smile: , ale čo sa kedy bude meniť vie len ten čo je zainteresovaný, zbytok vidí len to že to spolu nesedí :jazyk:
iba by mi logickejšie prišlo najprv zmeniť fórum a následne k nemu uviesť ostatné "veci" :nwm:
a k tomu sloganu o najväčšom fóre, je vôbec ešte nejaké ďalšie? :oo:

edit: tak slogan vysvetlený :smile:
inak na logu mi nesedí tá loptička, a pes mi príde ako ten z Garfielda
Naposledy upravil CraObs dňa Uto 03.09.2013 19:53, celkovo upravené 1
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Uto 03.09.2013 19:53

Ten nápis, čo tam je teraz, ale bol na predchádzajúcich reklamných predmetoch a nikomu nevadil. :smile:
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod mairi » Uto 03.09.2013 19:55

podla mna je v poho, len je to proste nezvyk
tiez som chvilu kukala :oo: a potom som sa na neho pozrela este raz nezaujato a je to dobre, napis sa mi paci velmi, mozno ten psik by mohol byt kusocek viac realisticky, menej skarikaturovany, ale myslim ze ak to zostane takto, bude to dobre :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod extreme » Uto 03.09.2013 19:59

Offtopic: Miesto lopty labku a všetci budú spokojný :joint:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod sandrejka » Uto 03.09.2013 20:00

Ďakujem, mairi. :smile: Logo sa zmeniť môže a konečne niekto pridal aj konkrétne návrhy.
sandrejka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Pripomienky a Nápady