Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zrušenie účtu

Sem píšte vaše nápady a postrehy ako vylepšiť toto fórum.

Zrušenie účtu

Poslaťod vymysleny » Štv 21.02.2008 18:46

to len taky navrh, ci by sa nahodou nedalo spravit, ze ked niekto sem uz napr nechcel z nejakych dovodov chodit alebo nieco podobne ze by nemusel ziadat o ban ale mohol by si napriklad zmazat ucet sam, alebo nieco podobne
vymysleny
Šteniatko

Barfer.sk

Re: zrusenie uctu

Poslaťod Silwuska » Pia 22.02.2008 7:44

No jasne...a potom by sa nam tu mnozili selijake individua :hmm: celkovo si myslim ze by sa na poziadanie nemali davat bany...potom si zakladaju urcity ludia ine totoznosti...ze luci :no: alebo je mozne mat viacero nickov z jednej IP?? aj ked niesu zrusene?? teda bestcat to tak mala...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucifer » Pia 22.02.2008 8:12

Ehmm Silwuska :no: Vidim, ze si velmi bystre dievcatko a pochopila si presne moju otazku na Jukela v inom topicu :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Pia 22.02.2008 8:15

Lucifer...asi niesom az tak bystra lebo nerozumiem :nwm: asi som sa k tomu este nedocitala...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod kikula22 » Pia 22.02.2008 8:16

A načo by to bolo. Kto sem nechce chodit tak sem proste chodit nebude ale učet tu bude mať stále. Toto je fórum a nie dáka hra alebo niečo také. :no:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 22.02.2008 8:38

Kika: aj ja mám tento názor, ale funguje to len v ideálnom prípade, ktorý tu nie vždy panuje
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Ned 24.02.2008 13:20

účet viem zrušiť iba ja. Ak už na fórum chodiť nechcete proste sem neprídete a hotovo.
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Fraga » Pon 25.02.2008 10:53

Nechápem prečo sa okolo toho robí také halooo...keď raz chce niekto zrušiť účet a definitívne...aby neboli tu ani žiadne je ho príspevky, tak prečo sa to jednoducho tak nespraví... :nwm:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Pon 25.02.2008 19:00

Predstav si že by si taká Ulfheiðr chcela zrušiť všetky príspevky, nemyslíš že by v témach nastal chaos ??? Alebo jej témy kde sa niečo pýta, boli by odpovede ale chýbala by otázka. :yes:
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Fraga » Pon 25.02.2008 20:34

Inak no neviem, ale hadam je autorka a ak sa ako autorka hociakého textu rozhodnem že ho zruším, alebo ho niekde už publikovaný mať nechcem tak hadam mam na to pravo :otaznik:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Pon 25.02.2008 20:40

Nato má autor myslieť pri registrácií alebo písaní príspevku.
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Kača » Pon 25.02.2008 20:42

No hej, ale práve to by bol nápad, že by sa mohli maza´t vlastné príspevky...
Ale je fakt, že by to mnohí aj zneužívali... :nwm:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Pon 25.02.2008 20:48

Všetky podminky sú zobrazené pri registrácií. Mali ste tam 2 kolonky či Súhlasíte alebo nesúhlasíte s podmienkami. Ak ste klikli na tlačidlo súhlasím pustilo vás to priamo k vyplnovaniu registrácií. A kedže ste tu a píšete museli ste logicky s podmienkami súhlasiť.

Užívateľ si nevie sám mazať príspevky. A zistil že príspevok nevhodne napísal môže použiť tlačidlo UPRAVIŤ. Ak zistil že to zaradil do nevhodnej témy môže napísať vedeniu nech to vymaže alebo presunie. Ak sa mu už nechce byť na fóre a chce vymazať svoje príspevky tak má smolu. :yes: :fizel:
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Fraga » Pon 25.02.2008 20:53

Jukel ale to je blbosť čo uvadzaš za príklad je jasne, ze ked idem na forum neviem ake su tu "individuá" a predsa ak chcem prispievať musím dať súhlasím inak mozem zabudnúť, ale ak raz zistim ze sa mi tu niečo nepači čo som predtým pred registraciou nevedela, a nesúhlasím a chcem to pomazať mala by som mať na to možnosť je ine ak nechcem a viac neprídem a príspevky tu necham lebo sa tak rozhodnem, ale raz ak chcem niečo zmazať ta možnosť by tu mala byť.
Obrázok
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Pon 25.02.2008 20:54

No ale tá možnosť tu nieje a ani nebude, kedže ju systém phpBB neposkytuje
Administrátor
Administrátor

Ďalší

Späť na Pripomienky a Nápady