Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Autoškola

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Autoškola

Poslaťod Silvuch » Uto 28.06.2016 19:14

ja som mala trenazer, ale to bolo fakt na prd, lebo tiez som furt koncila na trave, neviem z akeho dovodu, ved som sla rovno. :lol:
mali sme mat aj jazdu vleckou, ale od tej upustili nastastie... Prva jazda, to bolo ze na parkovisku nastartuj a pome.. Prva jazda po racianskej..
a dalsia jazda a to som myslela, ze neeeeeeeeeeeee, tak to ma vzal na tu koziu.. V kopci zastavovat a davat prednost sprava a na konci kopca semafor. :pac:
a najvacsi kiks asi som spravila, ked som sla tou ulicou, co ide od trnavky smerom do ruzinova okolo toho cintorina.. Taka mala, hoc celkom strategicka cesta.. a ja ze to je normalna pridomova cesta, kde sa parkuje pozdlz chodnika.. Stali auta na cervenej, celkom slusna rada a ja som hodila blinker dolava, ze ich idem obehnut, :pac: AKoze instruktor hned, ze co robim a som sa uvedomila, ze to nie su odparkovane auta, ale auta stojace na cervenej, tak som zahovorila, ze som myslela, ze chce ist dolava... Ty, ale ako dobre, ze ma zastavil, ten zmatok pred semaforom by som nechcela zazit.

Prince je paradny, ake spomienky, presne ako sa smykal, ked sa otacal.. aaaaaaaaaa
Naposledy upravil Silvuch dňa Uto 28.06.2016 19:32, celkovo upravené 2
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Kulunuru » Uto 28.06.2016 19:25

Co som vysledoval tak ten trenazer (aspon tie starsie modely) bol iba valec takze stacilo ze mal troska pokrivenu os otacania a bola si v jarku. :ha:

Vodici tych "zaparkovanych aut" by teda cumeli, ze co ich to obieha. :heh:

Prince super ze. Inak na tu dobu kedy ta hra vznikla bola animacia na fakt super urovni. Ani teraz neposobi staro ale naopak velmi prijemne. Aj ked teda rozlisenie a 2Dcko.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Uto 28.06.2016 19:49

A mozu sa spajat aj jazdy? Ze dve po sebe?
Trasy sa idu podla casu ci na km??
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 28.06.2016 19:57

Neviem či ofiko ale robí sa to. No a jednu jazdu som mala tuším 30km. :smile:
Offtopic: zajtra večer pomeriam a pošlem rozmery. :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kulunuru » Uto 28.06.2016 20:05

My sme mali na cas. Bolo to ofiko 90 minut na jazdu ale mam pocit ze to byvalo iba nieco cez hodku. Ale Martu Cernu som koli tomu nevolal. :ha:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Uto 28.06.2016 20:19

Trenazer som aj ja mala. Ma nechal ze si mam skusat hlavne tocenie. Tak som kruzila take osmicky. Celkom ma to nudilo. Taka pocitacova hra. Instruktor prisiel ze dobre vam to ide ale preco tu kruzite ako motylik. Weron ja som mala tiez na cas ale taketo otazky ti najlepsie zodpovie priamo autoskola.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Uto 28.06.2016 20:44

Ja som trenažér nemala... :lol: jazdy sme mali 60 minútové, tesne pred skúškami som si dávala dve hneď po sebe.
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod šeltie » Uto 28.06.2016 22:09

ked to citam som rada ze som si robila vodicak 10 rokov dozadu :lol: my sme mali len test a jazdu, žiadne kuželky či parkovanie ani dokonca žiadna prva pomoc :lol: aa inak moje jazdy boli vskutku zabavne, za 14 jazd som cuvala iba RAZ :dancing: a každa jazda bola asi taka - čakam inštruktora, zas nese melon, ok ideme zaniest melon, melon zaneseny, sedim v aute a čakaaaam a čakaaaaam ... on si zrejme dava rychlovku???? :ach: :lol: po polhodine čakania sa vracame do autoškoly. :lol: to bol jeden instruktor, a druhy jeho otec inak s tym som zas chodila k nemu domov a čakala ho pred brankou, vždy mi spieval repete počas jazdy a ohovaral okoloiducich :smile: zabavne to časy :lol: inak my sme mali taky vyskilovany trenažer, felicia na velkom platne, volant šetky pedale a ešte aj spataky :king: :haha:

inak k otazke radenia manualu na automate, neradis normalne iba radiš myslim že dole pačka je dole stupen a hore pačka hore stupen, ale na mojom automate sa aj tak preradil stupen sam, ked si išla moc do otačok. omo to využijes, ked chceš rychlejšie acelerovat a nechceš aby sa preradil stupen tak ako je automat zadaptovany :jop: inak chyba mi ten aautomat, ked som mohla žrat a pit v aute len som nepotrebovala druhu ruku :fizel: :lol:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Uto 28.06.2016 22:14

šeltie píše:ked to citam som rada ze som si robila vodicak 10 rokov dozadu :lol: my sme mali len test a jazdu, žiadne kuželky či parkovanie ani dokonca žiadna prva pomoc :lol:

to ja som robila este neskor a bolo vsetko od parkovania po kuzelky.. Ale ja mam taku specialnu autoskolu, maju vlastne obrovske cvicisko a skolia tam autobusarov. Moj instruktor nerobil vraj cely zivot nic ine, od strednej, len uci v autoskole.. a to uz bol stary..
obcas som ho stretla uz po absolvovani, sme si kyvali z aut :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Uto 28.06.2016 23:37

Ja som na trenazeri stale zrazala psy :ua:

Inac weron, dnes mi hovorila kamoska, co si robi vodicak v BA, ze ju stoji 390. Skus pozriet nieco ine, to mas fakt drahe asi...
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 29.06.2016 6:19

Pisala som este do druhej autoskoly ale neodpisuju zatial .. Tu si moc nenavyberam,len dve su.
V ba ich je neurekom tam si cenu nemozu az tak prestrelit.
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 29.06.2016 6:51

Len dve?? Tak to ozaj byvas v Prdelakove, lebo aj v nasom malom meste je ich tuším 5 alebo 6.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod CraObs » Str 29.06.2016 7:30

Vráble 2x, alebo potom Nové Zámky tam ich je aspoň 6 čo som narýchlo klikal.. len to je ďalej, to už potom možno aj Nitra sa dá alebo Levice či Zlaté Moravce..
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod janka926 » Str 29.06.2016 8:52

cena fakt zabitá :oo: u nás berú jedna okolo 330 ak majú akciu tak menej a druha 350, sestra v Žarnovici par rokov dozadu tiež tak dáko platila takže nie je to o veľkosti mesta alebo časti slovenska :nwm: ja by som skúsila ešte niekde v okolí pozisťovať lebo toto je riadna pálka :ua: a ešte zdravotný, a potvrdenie,...
...Ty budeš navždy zodpovedný za všetko, čo si skrotíš... ( ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY )
janka926
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 29.06.2016 10:14

do tých autoškôl v Žarnovici by som nešla :angel: hlavne do Daro. A skúška po rovnej ceste, prejde sa cez dve križovatky a stále rovno, hurá, máte vodičák :ach: moja mama si tam robila, prd vedela a aj vie, ako takým šoférom by nemali dávať vodičák a púšťať ich na cestu, čo nevedia ani ako vyzerá značka daj prednosť v jazde :pac:

ja tiež pred 10 rokmi, ani prvá pomoc, trenažér storočný predpotopný, cúvala som asi 3x hneď na začiatku a hneď zbúrala kužele a viac vôbec, vozík vôbec :angel: aspoň to bolo po meste a semafóroch, poriadne križovatky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia