Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Bežný účet, internetbanking, paypal...

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Poslaťod Slawin » Štv 17.09.2009 17:57

ludia... pouzivate internetbanking? potreujeme zaplatit prevodom na ucet nieco do ciech a oco je z toho somar a ja este viac kedze ja sa vobec o aketo veci nestaram... tam je ze platba a je tam zahranicna..zahranicna-regulovana...import-tuzemske...a import-zahranicne.... podla mna to bude zahranicna alebo zahranicna-regulovana len tam chce veci co vobec nevieme co znamenaju,tym padom ani co tam vyplnit :nwm: :nwm: :nwm: ak ste niekto platili uz mozte mi poradit?
Nemůže pršet věčně
Obrázok
http://sirius-rtw.weebly.com
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: InternetBanking

Poslaťod max » Štv 17.09.2009 18:03

Aku mas banku? Je to zahranicna...zahranicna regulovana je myslim, ked platis eurom....co do ciech nepojde.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slawin » Štv 17.09.2009 18:04

tak to mame zadat v cz? :nwm: ja som z toho magor..ked ma oco na ucte len sumy v eurach :nwm: :nwm:

najhorsie je ze by bolo najlepsie zaplatit to uz dnes vecer :hmm: lebo cim neskor to zaplatime, tym neskor to pride..a dost to suri :ach: :pac:
Naposledy upravil Slawin dňa Štv 17.09.2009 18:06, celkovo upravené 1
Nemůže pršet věčně
Obrázok
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 17.09.2009 18:05

JJ v ceskych ale pockaj pozrem to nedavno som posielala peniaze do ciech...myslim, ze tam bolo potom na vyber mena.
„Priľnutie človeka ku zvieraťu je obdobou ľudskej potreby vyjadrenej pocitmi lásky a priateľstva v najčistejšom a v najušľachtilejšom zmysle slova.“ Konrad Lorenz
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slawin » Štv 17.09.2009 18:06

v zahranicnej na vyber mena je... len to nevadi ze my mame euro? banka to hned posle v cz podla ich momentalneho kurzu? :nwm:
Nemůže pršet věčně
Obrázok
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod max » Štv 17.09.2009 18:16

Tak som pozerala a zadavala som to v eurach s tym ze som to prepocitala s ceskym kurzom tak aby to vychadzalo...banka to previedla automaticky
max
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Štv 17.09.2009 20:26

Ja mám podobný problém - aké tam boli poplatky? Potrebujem niečo poslať do Čiech, a neviem, či je výhodnejšie poslať to na dobierku alebo nechať si poslať prachy prevodom, aby moc nepreplatili.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slawin » Štv 17.09.2009 20:35

mne max pisala ze ona plaitla okolo 100sk ale zevraj od 50 do 500 to ide ak som to spravne pochopila :nwm:
Nemůže pršet věčně
Obrázok
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod michaelak » Štv 17.09.2009 20:50

No ideálne by bolo do ČR posielať platbu v mene, aká je uvedená na Daňovom doklade, nakoľko ak je na faktúre suma v Kč a Ty to pošleš v Eurách, príde im buď menej , alebo viac - podľa aktuálneho kurzu Kč voči Euru. Keďže Kč opäť posilnila, tak by im prišlo menej peňazí a vznikol by Ti nedoplatok... Čo sa týka zahraničnej regulovanej platby - viac info tu: http://www.slsp.sk/ActiveWeb/Page/sk/os ... 0_eur.html Mal by teda ísť aj do ČR - ide v podstate o to, dodržať podmienky (mena , v ktorej sa prevádzajú platby: Euro, účet príjemcu musí byť v tvare IBAN, max. výška 50.000 EUR). Výhodou sú nižšie poplatky za prevod ako tomu bolo pred 1.1.2009.
Poplatky majú rôzne banky v rozličnej výške , naozaj sa môže poplatok hýbať v rozmedzí od 3 € do 20 € - podľa výšky platby - to treba zistiť na stránke konkrétnej banky , z ktorej robíte prevod.
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod mony » Štv 22.10.2009 12:10

Som nemilo prekvapená. Mám otvorený bežný účet v TB, balík Dynamic. Doteraz mi obsah tohto balíka plne vyhovoval, nikdy som neprekročila limit pohybov na účte a ostatných transakcií. No zrazu teraz prišla TatraBanka so skvelou ideou - novým rozšíreným balíkom Tatra Personal. Pre mňa osobne tento balík ponúka neobmedzený počet služieb, ktoré ja ako "obyčajný klient banky" aj tak nevyužijem. A to za mesačný poplatok 5 EUR!! :pac: Normálne uvažujem na zmenou banky.

V ktorej banke máte otvorený bežný účet vy? Ste spokojní s jej službami, internetbankingom?
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa

Re: Akú banku používate pre bežný účet?

Poslaťod Nyssa » Štv 22.10.2009 12:43

ja mám účet v ľudovej banke ešte od školy, ale nikomu neodporúčam, tiež sa chystám zrušiť. účet bol založený v KE, keď som odišla zo školy, prehodili mi ho na bežný účet a povedali mi, že je všetko centrálne prepojené, takže môžem všetko vybavovať v PP. no prd, v septembri mi skončila bankomatová karta a v PP mi oznámili, že si pre novú musím ísť do KE :oo: tak som tam urobila jemný bordel, zrazu už sa dal napísať aj mail a že všetko majú poslať sem a že sa mi ozvú. no je 22.10. a doteraz nič. nehovoriac, že mám najvyššie poplatky v domácnosti za vedenie účtu a pod.
tak sa teraz chystám do Unicreditbank, celkom sa mi pozdávajú ich služby, poplatky tiež v pohode :jop:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Štv 22.10.2009 12:48

Unicredit u mna uz nikdy!
Mala som studentsky ucet, vsetko ok.
Chodili mi vzdy smsky o pohybe na ucte. Ale jedneho pekneho dna mi prisla sms ze som v minuse a ze mam pokutu asi 33€ kvoli tomu :oo: Zistila som, ze mi strhli poplatok za kartu a neposlali mi o tom sms. Keby som vedela, okamzite doplnam peniaze a vsetko je ok. Ale kedze mi tam do tyzdna neprisli peniaze, tak mi uvalili taku vysoku pokutu :ach:
V mihu som podala staznost, zrusila obe karty a ucet a cela tato procedura ma vysla cca na 60€ plus moje nervy k tomu. Zalozila som si studentsky ucet v SLSP a spokojnost. SMSky chodia ako maju, kazdy tyzden mi aj pride sms s aktualnym zostatkom. Spokojnost. Mam to zadarmo, platim len za zahranicnu kartu, vybery v bankomatoch SLSP zadarmo, inde za poplatok, platba kartou zadarmo, aj IB platby zadarmo. IB zvladam pouzivat aj ja a to uz je co povedat :no:
Naposledy upravil calwen dňa Štv 22.10.2009 13:07, celkovo upravené 1
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nyssa » Štv 22.10.2009 12:49

uff calwen, tak teraz si ma dorazila :oo: mama má účet v SLSP a tiež je spokojná, tak ja už fakt neviem kam dať prachy :nwm:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod calwen » Štv 22.10.2009 12:52

Na Unicredit nepocujem v poslednej dobe slusne slovo. Maminu firmu obrali tiez o dake prachy ked im pomaly kazdy mesiac uctovali nejaky nezmyselny poplatok... A vlastne tusim aj mojej mame uctovali prazvlastne poplatky ale jej to vratili. No pre mna unicredit uz nikdy.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lena » Štv 22.10.2009 12:54

nápodobne.nemám nejaké vážnejšie problémy, len maličkosť ktorá bola spôsobená mojou hlúposťou ale mamine peniaze s ktorými disponujem máme v SLSP a nesťažujeme si :nwm:
Lena
Big Dog

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia