Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Hudba

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Hudba

Poslaťod MisheliQ » Pia 12.10.2007 16:36

Aký štýl hudby počúvate alebo do akého štýlu sa zaraďujete..ja sa nezaraďujem nikam, ale milujem techno, disko..rap, hip-hop :hi: a thak väčšina mi hovorí, že som diskofilka, taže toto pomenovanie sa na mňa asi najviac hodí :)
A aká je Vaša najobľubenejšia pesnička? Na youtube.com by ste mohli možno nájsť k nej aj klip, nech sa pozrie každý aká to je :smile: , moje sú tieto, tie fakt zbožňujem, taže neodsudzovať:

http://www.youtube.com/watch?v=AWPGXGO6r2c

//z temy boli odstranene nefunkcne youtube linky
Mackie
01. 02. 2012
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 12.10.2007 21:29

Korpiklaani, Hagalaz rune dance, Draconian, Therion, Värttinä, Orkrist, Ethereal pandemonium, Led Zeppelin, Bytosti, Brontosauri, Greenhorns, System of a down. :lol:
trochu zmeska, ale posledne 4 casto nepocuvam, ale mam taktiez velice rada.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 13.10.2007 9:38

Hip-hop pop, punk a System of the down.Na jednu pesnicku so Systemu sme aj s kamoskou tancovali na tanecnej sutazi v skole.Vsetci boli tak brutalne ohureny tou pesnickou, ze ani nevedeli, ze tancujeme a vyhrali sme :jupi: Len aglinarky sa odvtedy na mna cudne pozera :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rika » Sob 13.10.2007 10:34

Jeej, Úlfheidr, ty si čiastočne môj človek.
Ja celkovo milujem METAL, najčastejšie počuvam folk metal, ale aj black metal, death metal,.... (Korpiklaani, Within Temptation, Nightwish, Stratovarius, Draconian, Orkrist, Therion,...)

A z bratovho štýlu som už nakazená, on stále počúva punk rock, neo pounk, punk... čiže vpodstate aj to, on má hudbu pustenú furt aj keď nie je doma :heh: .

Zopár mojich obľúbených pesničiek - folk metal:
http://www.youtube.com/watch?v=HM3xud40tgw
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 13.10.2007 19:26

Rika: :angel:
Wooden pints vedie, ale aj samotna peknicka Korpiklaani (to asi najviac).
Sa moc tesim, ze to tu niekto pozna.
Juj, my pojdeme do Finskeho Laponska, tak bych to rada zladila z ich koncertom :jupi:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod archelsa » Sob 13.10.2007 19:33

no podobne ako aj rikin brat..no moj ma tiez vzdy pustenu hudbu takze moja je akosi potlacovana a neni na nu cas. ked sa ucim radsej mam ticho a ked mam volno asi idem von a tak taze hudbu velmi nie. najcastejsie pocuvam radio . moji naj su robbie williams on spieva bombasticky a coldplay to je take upokojujuce ale najma Helenine oci for ever!

http://youtube.com/watch?v=tvn4CguEbfs

http://youtube.com/watch?v=CEwZLZ6iTXM
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Ned 14.10.2007 17:56

Joj! Ja zijem pre hudbu! Milujem Jimiho Hendrixa a klasicky rock. Nemozem odolat ani gitarovym instrumentalkam ( Joe Satriani, John Petrucii, Steve Vai ). Okrem toho pocuvam napr. Green Day, Nightwish, Dream Theater, Pain Of Salvation, System Of A Down, Ayreon, ACDC, The Doors, Reel Big Fish, Bon Jovi, Bob Marley...jooooj! A take podobne. Jednym slovom vsetky odrody punk-u, rock-u a metal-u. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Pon 15.10.2007 6:48

Úlfheidr...Värtinee is the best...videla som ich na pohode...mam doma 3 albumy...su okuzlujuce... :poklona:
A dalej Depesche, Nirvana(za mladi)...teraz uz take selico...Milujem soudtrack z Amelie z Montmartu...dalej Jamieho Culluma(klavirny mag, a strasne sexi chlap s dokonalym hlasom)..Aretha Franklin,System of down, Boby Marley...fuuu je toho strasne moc...Mam zasadu, ze pocuvam to, co sa mi lubi :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 15.10.2007 8:50

takze statistika: System of a down tu zatial vedie, to ma skoro kazdy :lol:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Re: Hudba

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 9:00

Skúsim ešte obnoviť túto tému.
Mám skvelú vychytávku. Takú staronovú. Corvus Corax - Venus,vina,musica. Poznáte? Ako ostatné pesničky s mi nelúbia ale táto je naprostá bomba.
Škoda že na youtube niesu nejaké skvelé videá k tomu,a le ešte sa poznažím :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Pia 11.01.2008 9:18

Vobec nepoznam...Ale zacala sa mi pozdavat Apocalyptica :rock:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 9:22

Aj mne sa svojho času pozávala, ale bola som na koncerte a ke´d som si v polovici vravela, že a yúyo už nehrali? tak som od toho upustila. Na CD sú celkom počúvateľný, ale na koncerte to nebolo celkom ono. Ale to je môj pohľad :smile:

Ale čo sa mi ešte veľmi lúbi, tak je, ja tomu vravím, road rock. Eagles, The ANimals, Creedence, a tak. Srátka vietor vo vlasoch.. alebo v prilbe :cool:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pia 11.01.2008 15:17

Jojo! ROCK je THE BEST! :elvis: :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rony » Pia 11.01.2008 17:30

no tak u mňa vedie Simple Plan...a okrem toho ešte Sum 41, Good Charlotte, Green Day, Linkin Park, Sugarcult...potom ešte také straršie vecičky ako Guns N' Roses, Joan Jett... a ešte v noci počúvam AC/DC...z toho majú doma všetci radosť :lol:
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 11.01.2008 18:41

Ja mám ešte veľmi rada v hudbe silný, hlasný a pevný ženský spev. Napríklad Gombitová v skladne Vyznanie, alebo Tarja Turunen (ex Nightwhish) v skladbe Death Boy Poem.
To je pre mňa, čo mám zachrýplý a nísko postavený hlas absolútny zázrak. Dokážem to počúvať takmer vždy.

A ešte jedna staronová vychytávka ma napadla. Novodrevná hudba Bytosti. Skvelé. Jak raz jeden klasik povedal: "Tam se to Peruny jen tak hemží..." :hi: :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia