Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod Lindchen » Pon 13.01.2020 6:40

Je fakt prekrásny. :hi: Ja k staršej cice do garzónky nie, ale máš naňho nejaký FB inzerát? Pozdieľala by som aspoň.
!NOVÁ UDALOSŤ! -->> Den plný praxe podle návodů Franty Šusty
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Noelle » Pon 13.01.2020 8:07

Nemám (ponúkala som ho cez jednu babu, čo zachraňuje mačky a cez známych, ktorý rozposielali maily daľším známym), ale urobím a pošlem link. Ja sa s FB moc nekamarátim :lol: .
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 17.01.2020 14:45

aku podstielku pouzivate? bentonit, silica gel, drevo/papier,...? ake ma plusy a minusy?

u rodicov pre kocura mame klasicku bentonitovu. chcela som nieco ekologickejsie, ale vlastne neviem, ci vobec ten bentonit je z tohto hladiska problemovy alebo nie. ale tak je to mineral, tak asi tazko to nejak ekologicky zlikvidovat.

kupila som podstielku zlozenu z takych akoby papierovych sulcekov. da sa vyhadzovat aj do wc, takze :kak: som len vyzbierala lopatkou a splachla. ale kedze nehrudkuje, samozrejme vznikne netrieditelny mix spinavej a cistej podstielky, a potom to musim vsetko naraz vyhodit, aj ked je tam este vela cistej podstielky. cele to nesplachnem, a medzi papierovy odpad to tiez nemozem dat, tak som si asi moc nepomohla.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 17.01.2020 16:17

Program na poobedie - cistit macaciu sablu z koberca, lebo niekomu nechuti normalne zradlo, niekto si radsej chyti hrdlicku, najprv ju donesie dovnutra, potom po celej terase rozhadze perie, celu ju zozerie a o hodinu na to vygrcia. :prd:
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Ned 19.01.2020 16:42

Ako toto môže byť pohodlné? :heh:

Obrázok
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 21.01.2020 20:34

Nemate nejaku radu? Zacali sme davat cibulke bachove kvapky. Ma namiesane pre nu, na stres. Ale ona uz ma stres aj z aplikacie, ze sa nam rovno skrýva, sem tam nezerie. Existuje nejaka finta na macky? Skusime jej to davat na jedlo, ale nevieme ci to bude mat efekt.
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Sob 15.02.2020 10:47

3 sekundy otvorena krabica
Prílohy
20200215_104601.jpg
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Ned 16.02.2020 16:43

zuzka:) píše:Nemate nejaku radu? Zacali sme davat cibulke bachove kvapky. Ma namiesane pre nu, na stres. Ale ona uz ma stres aj z aplikacie, ze sa nam rovno skrýva, sem tam nezerie. Existuje nejaka finta na macky? Skusime jej to davat na jedlo, ale nevieme ci to bude mat efekt.

Zuzi, asi ste to už poriešili, ale aj tak sa spýtam. Striekačkou to nejde ? Ja môjmu Maxovi teraz aplikujem CBD kvapky striekačkou (proti epilepsii) a normálne si zvykol a to dovtedy som mu nevedela dať ani odčervovačku. Po asi týždni už drží nemätá sa ani ma neodtláča labkami. Kľaknem si na zem, chytim ho medzi nohami a z boku papuľky mu to tam pomaly, po častiach streknem (miešam totiž CBD s rybím olejom).

A zaujímalo by zase mňa, kde namiešali tie kvapky ? Hľadám práve niečo proti stresu - na mieru.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 16.02.2020 17:59

Tie kvapky su s kvapkatkom, takym tym dlhym, tak to sme jej davali rovno s tym. Akoze nebol problem jej to dat. Davali sme jej pred jedlom, ze mozno na to rychlo zabudne, ked hned dostane jest. Ale ona sa nas tak zacala bat, ze prestala jest :pac: normalne ani nedosla na krmenie. Tak jej to davame iba do jedla s tym, ze tym padom sa nevie ci to vobec ucinkuje. Co uz s nou. Cici som ukazala kvapkatko a ona zvedava normalne si to obzerala, ked to zbadala cibulka, normalne na mna prvy krat vypustila nejaky smrad zo zadku :ach:
Nam to namiesali v kosiciach. My sme po to boli osobne, ale asi sa to da aj postou. Dam ti kontakt?
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Ned 16.02.2020 18:01

zuzka:) píše:normalne na mna prvy krat vypustila nejaky smrad zo zadku :ach:

Prepáč, ale... :heh: :heh: :heh:
this too shall pass
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 16.02.2020 18:06

Sa smej, ale brutal smrad. Akoze nejake kvapky normalne som zotierala :heh: asi z vackov
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Ned 16.02.2020 18:10

zuzka:) píše:Tie kvapky su s kvapkatkom, takym tym dlhym, tak to sme jej davali rovno s tym. Akoze nebol problem jej to dat. Davali sme jej pred jedlom, ze mozno na to rychlo zabudne, ked hned dostane jest. Ale ona sa nas tak zacala bat, ze prestala jest :pac: normalne ani nedosla na krmenie. Tak jej to davame iba do jedla s tym, ze tym padom sa nevie ci to vobec ucinkuje. Co uz s nou. Cici som ukazala kvapkatko a ona zvedava normalne si to obzerala, ked to zbadala cibulka, normalne na mna prvy krat vypustila nejaky smrad zo zadku :ach:
Nam to namiesali v kosiciach. My sme po to boli osobne, ale asi sa to da aj postou. Dam ti kontakt?

áno poprosím kontakt, ja som komunikovala s jednou poradňou firmy čo vyrába prírodné kvapky pre zvery, aj som robila nejaký test byliniek, na čo reaguje Max, ale zrazu sa mi už neozvali, tak neviem, hľadám teda ďalej ...
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 06.04.2020 14:04

je problem, ked macka zozerie paradajky, korok, pazitku, kvasok, chleba?
v malych mnozstvach (okrem korku, toho zozrala na jej velkost vlastne dost vela), v priebehu par dni.
:nwm: :pac:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pon 06.04.2020 15:45

Paradajky - zelene suciastky - solanin, ale nejak vela ich asi nejedla, co?
Pazitka - mozno nie 2x vhodna, ale kocurisko ju obhryza a asi mu chuti
Kvasok - mozno by som sa bala ze to v nej zacne kvasit
Chleba - kocur kradne tvrdy sem tam. Volakedy sa mackam rozdrobil do mlieka a bolo zradlo :ha: :ach:
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pon 06.04.2020 17:49

dik. nie, paradajok nezjedla moc, len vyoblizovala dosku, kde boli krajane, takze dost vela stavy vypila.
vyzera byt ok, len je dnes nejaka hlucnejsia nez obycajne (co je u nej co povedat :lol: ), tak rozmyslam ci ju neboli brucho.
--------
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia