Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod Slausa » Pon 12.03.2018 12:30

Ďakujeme :hi:
Snáď je tých 9 životov pravda...
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod usagi » Pon 12.03.2018 13:04

20180312_125256.jpg
u

Náš väzeň z Azkabanu :joint:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 13.03.2018 8:49

Jerra s Ariskom :hi: . Prvýkrát vidím, že malá si naňho smela položiť časť svojho tela :love: .

Obrázok
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 15.03.2018 19:46

Aaa, zajtra by mal koco prísť domov!!!

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 28.03.2018 15:35

:censored: :censored: pi :censored: e.
Aha čo sme kúpili mačkám!
Kilo nej najlacnejšej najhnusnejšej lacnej salámy.
"Veď keď si chytí myš, tak to je to isté. A tiež to nie je 100% mäso!"
Ale určite v myši nie je kilo soli a umeliny!
AKO im vysvetliť, že to do riti nie je pre mačky ani pre nič iné? Keď im babka káže niečo kúpiť, tak nech to kua povedia mne.
"A čo sa ty do toho rozumieš, veď voľakedy sme mačke dávali mlieko s rohlikom! Veď to sú obyčajné mačky, nie bytové rozmaznané..."

Drbne ma!!!

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 28.03.2018 17:04

Offtopic: mna dost vytaca aj take oladne hosp,zvierat,a volakedy sme sliepky chovali tak a tak a kraliky tak a svine hentak..ono aj to hosp zviera si zasluzi patricny welfare,aa hlavne ta hygiena chovu..
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 28.03.2018 19:19

aspon kupia, ja tu vykrmujem celu ulicu, uz som taka nabrusena, presne viem komu ktora macka patri, ale oni su taki, vsak nech si chytia a naco by sme ich vobec krmili a vsetko to je u nas, lebo ja som milionar
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 28.03.2018 19:32

My tiež tak, ale už schovávame. Kocúr čo je vonku sa naučil, že keď príde domov má začať mňaukať a dostane žrať :ha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 28.03.2018 20:34

tiez uz tak asi budem robit, lebo mam toho plne zuby, len kym si nase zvyknut ze sa maju najest riadne, lebo teraz su naucene ze si pridu zobnu odidu a takto robia cely den
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 28.03.2018 20:40

Hej, ale to sa nedá živiť polku dediny. To ide do peňazí.
Potrebujem radu. Neviem či si pamätáte, ale moja mačka mala v decembri ťažkú operáciu, kedy ju pravdepodobne niekto kopol. Odvtedy je vnútri. Lenže posledné týždne sa to s ňou nedá vydržať, stále sa pýta von, je nepokojná, chodí, mraučí. Je sterilizovaná, ani nevyzerá, žeby mala ruju. Lenže hrozne sa ju bojíme púšťať von, určite jej ublížil len nejaký náš sused. Čo s ňou? Hrať sa nechce, pohrá sa tak 10 minút a už ju nič nezaujíma.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 28.03.2018 21:00

Aris -venkovni kocku udrzet jen doma skoro nejde. Offtopic: a me ji je i lito teda.

Naučila jsem si kocoura na krmeni - proste ven chodi jen hladovy a přes den, kdyz je svetlo. Krmeni ma jen uvnitř. A zpravidla je do par hodin zpatky.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 28.03.2018 21:23

Ona bola doteraz spokojná vnútri, spala, hrala sa. Aj teraz mi drichme na paplone. Ona nie je odjakživa vonkajšia, dokonca je to peržanka. Púšťame ju von keď tak moc chce ísť, ale ja vždy tŕpnem či sa vráti v pohode. Motá sa len okolo domu, ale ideál by bol keby je len na dvore. :heh:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 29.03.2018 7:49

mne kastracky idu najdalej na branu :lol: oni tu stale cucia.
ide to riadne do penazi, lebo okrem mojich 3 krmim dalsich 5 to je sialene. tak ale uz im uberam zradlo a davam im viac masa co zozeru okamzite a menej granuli len na zaplacanie. uvidime
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 29.03.2018 8:16

Aj babka dáva tak, že kým zožerú, tak je pri nich a potom berie zvyšok. Chodí tam jedna cica, inak krásna, akoby tricolor ale pásikavá a tá občas vyžerie ak niečo zostane. A podobá sa na mamu mačku, babka tvrdí, že ich musel niekto vyhodiť obe spolu.
Ja sa len bojím, aby sa niekde neokotila :ach:

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 29.03.2018 8:46

Na nasej ulici byvala jedna macka, netradicne sfarbena a bez chvosta, takze pomylit sa nedala. Vedla jej domu bol neobyvany a ona si tam kralovala. Az kym ho nezacali opravovať. Potom ju velmi dlhi nebolo vidno. Raz som ju videla o krizovatku dalej, potom zas dlho nie, som myslela, ze uz nie je. Az nedavno som ju videla pri inom dome, ma tam fajnovu drevenu budku, tak spokojne vyzerala. Tak dobre si to zariadila :D

Planujeme o nejaky cas dlhsiu cestu aj s mackami. Minimalne 2 hodiny autom. Cici na poslednej ceste k vetovi sa v prepravke doriadila az do krvi, ked sne sem isli z kosic tak som myslela, ze skolabuje, dychcala a mraucala strasne. Cibula ked sa boji tak len ticho sedi. Nepoznate nieco fungujuce na taky stres?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia