Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod kellee » Štv 25.01.2018 21:45

Slausa píše:Len ja cvičím na koberci. Tam by to chudák nenašiel.
Inak, zajtra chcem ísť. Len neviem, mäso došlo. Musím ísť niečo zohnať, doma mám nejaké kačacie, ale to som zatiaľ neskúšala.

co nejaka podlozka? kus niecoho?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Slausa » Štv 25.01.2018 22:00

Zas u babky nemám čo a ani kde. Uvidím, napadlo mi trhať skôr pásiky ako kocky, snáď sa mu to bude lepšie chytať do huby
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 25.01.2018 22:04

odmena by mala byt mala
ked bol Derik stena,uz neviem co som mu davala za odmenu ale on sa s tym hral :heh: cize dostal odmenu a potom uplne mimo pozornost lebo minutu sa hral s pamlskom :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 25.01.2018 22:30

Do misky alebo aj vicko od zavaraninoveho pohara. Nech vie, kde hladat
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Ned 28.01.2018 11:47

Chlap sa ma pytal ci si uvedomujem, ze zo vsetkych nasich maciek najviac skace ta so zlomenou nohou :D akoze co ona stvara :D a take to bolo kľudne maciatko kym ani chodit poriadne nevedela :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 30.01.2018 10:13

Potrebujem nejak prevychovať mačku. Každé ráno ma okolo 5-6 zobúdza. Čo je pre mňa veľmi skoro, keďže sa učím aj do jednej. Najskôr vždy len pýtala jesť, to som jej dala, išla na záchod a spali sme ďalej. Teraz ale jesť nepýta vôbec, ale pýta sa preč z mojej izby, do zvyšnej časti domu. Tam ísť ale nemôže, bojím sa, žeby niekto na ňu stupil a hlavne ma strašný zlozvyk chodiť zobúdzať ostatných, lebo ona sama proste nebude. Toto trvá ale hodinu, pochoduje po izbe, mraučí, keď ju ignorujem začne mi škriabať posteľ načo jej ale poviem prestaň! a prestane. Keď ale zase nedosiahne svoje škriabe ju znova. Nikdy tým nedosiahla svoje, žeby som ju pustila z izby preč, ale aj tak sa o to snaží každú noc. Inak je veľmi dobrá cez deň, ale mi príde, že najspokojnejšia je keď sme všetci doma s ňou v kuchyni. Na noc si tu ale teda brávam k sebe, keď som raz išla skoro ráno aj s mamou preč a nechali ju na chodbe, tak prvé čo spravila hneď utekala k babke do izby ( spáva s pootvorenými dverami), sadla si k nej a brnkala do nej packou kým sa nezobudila :pac: preto ju nechcem pustiť na tú chodbu, lebo ona by utekala zobudiť aj babku aj mamu.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod naja » Uto 30.01.2018 21:05

Zavriet do osobitnej izby, najlepsi za dvomi dverami :lol: . Ale, ne, neporadim, ja sa s tym niekedy trapim tiez a neprisla som na iny sposob ako zavriet do osobitnej izby, najlepsi za dvomi dverami :lol:. Alebo ho prizabit :angel: . Uz som po svojom hadzala veci, vrieskala, pomoze to tak na chvilu a potom zacne znovu. Minuel mi tak vymraucaval, tak som kazdych 5 minut vrieskala, nech je ticho, potom predstal, zacala som zaspavat a zvonil budik :ach: . Alebo ma chodi ocumovat, ci este spim. No nie, ked tlaci kapustu, pradie a cumi mi do ksichtu.
Niet za co, ako za radu :lol: . Ale bolo dobre sa postazovat, aspon v tom nie si sama :heh: .
naja
Junior

Poslaťod usagi » Uto 30.01.2018 23:43

Och,u nás je v noci veľká pardubická :ach: to sú nenormálne dupoty,čo zvládnu robiť tri mačky. Lietajú po dome ako supercats,uz len plášte im vyrobiť. Meluzina brzdí packami,ako zvyknú bicykle-úplne rovnaký zvuk. Hucia po sebe,skáču po seba,niekedy sa aj potlčú. To už uteká Graffča za nimi a knučí,piští,narieka,lebo mačky sa bijú. Charlie spí ako dudek,sem tam si vzdychne,prípadne keď mu Meluzina začne obhryzat usi,tak sa presunie ku mne.
Najväčší čert medzi nimi je toto krpate čierne čudo. Teraz je po kastračke,tak ju na noc izolujem od mačiek a spí len so mnou. Ono to snáď vôbec nespí. Vkuse na mne šlape kapustu,strašne hlasno vrní,slintá a obtiera sa mi o hlavu. Minule na chvíľu zaspala "ala šál", prehodená cez moj krk. Bolo mi strašne teplo,no bola som tak šťastná,že je ticho :heh: ani som sa nepohla :ha:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 31.01.2018 13:45

Čiže ešte mám byť rada, že u nás to trvá len cca hodinu a už ráno? :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Ned 04.02.2018 22:58

Zase ja, ale potrebujem radu. Vo štvrtok asi zostane mačka prvýkrát úplne sama doma. Nie je rada sama, vyžaduje našu prítomnosť, najspokojnejšia je, keď sme všetci v kuchyni. Keď ju ráno nechám so spiacimi členmi rodiny, ide za nimi, buď ich zobudí alebo k nim vlezie do postele ( z čoho má radosť hlavne babka :heh: ). No a moja otázka znie, nechať jej prístup do celého domu alebo ju preventívne zavrieť na chodbe, kde nemôže nič zhodiť, ale nemá tam svoje miesto? Bojím sa aby nezačala panikáriť, že je sama a skákať po nábytku ( čo inak nerobí vôbec, ale predsa), alebo škriabať nábytok. Má svoju dečku na ktorej vždy leží, tak žeby som jej dala tú na chodbu aj so záchodíkom ( ten má u mňa v izbe, lebo chodí dosť v noci na WC a nemôže behať v noci do kúpeľne)? V dome má dve svoje miesta, na gauči v kuchyni ( kde sa ju bojím nechať) a u mňa v izbe ( tiež). Ako, môžem s ňou zostať doma ale aj do budúcna by bolo fajn mať túto situáciu natrénovanú.
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 05.02.2018 9:19

ako dlho? ak na dve tri hoďky, by som ju šupla do prepravky alebo v pohode tá chodba.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 05.02.2018 9:43

Tak radsej chodba ako prepravka. Teda neviem ako ma rada prepravku ale napr nasa cici sa pri poslednom transporte v prepravke doriadila az do krvi
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 05.02.2018 10:18

Keď bola po operácií bola v klietke, v pohode tam spala, ale teraz zdravá tam už vymýšľa a bojím sa, aby si nevylámala pazúrky alebo čo :ua: asi pôjde na chodbu, myslím si, že tam bude celý čas pochodovať ale aspoň nemá čo zhodiť :ua:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pon 05.02.2018 10:56

tak potom tá chodba. myslím, že bude v pohode. trošku sa pomotá, zamňauká si, keď zistí, že to nezaberá, tak zaľahne.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 08.02.2018 14:58

taketo krasne micinky sme stretli na potulkach :love:
Obrázok
sme odparkovali auto v dedine a hned boli pri nas. jedna sa skriabala na ruky, aby som ju hladkala a druha sa len hrat chcela. :lol: a ked sme prisli po 6 hodinach znova k autu, tak zas boli okamzite pri nas. jedna si suverenne do auta naskocila :ha: aj som ich skoro zbalila domov :hi: ale tak asi mali majitela, nechcela som niekomu macky ukradnut...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia