Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Mačky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mačky

Poslaťod Slausa » Uto 23.01.2018 9:02

Ide sa zabiť za sušeným kuracím mäsom od britu. Ony také junky ako párky občas dostávajú aj normálne, (bohužiaľ) takže to pre nich nie je až také top.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod moschino » Uto 23.01.2018 14:52

super, že máš niečo, čo je preňho odmena. Skúsila by som dávať z ruky na zem, nie do papule. Ideálne na to isté miesto, nech to nehľadá. A hlavne nech je odmena dostatočne veľká, nie taká pidi malá, že sa mu za ňu za chvíľu neoplatí pracovať. Radšej kratšie tréningy a dostatočne odmenené, ako dlhšie s menšími (a menej hodnotnými) pamlskami. Síce to pôjde tak pomalšie, ale je menšia šanca, že ho unudíš. S mačkou je to určite ťažšie ako so psom. Ale ľahšie na urobenie chyby. Držím palce a fandím, že si sa na to dala :jop:

(až ma láka skúsiť naklikať Maťa :lol: ale radšej budem venovať viac času Dottke a Dunčimu. Toľko zverov naraz je namáhavé :ha: )
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 23.01.2018 15:07

U Jerry mám lepšie skúsenosti s mikro odmenou. Rýchlo zje a zase je v hre získať ďalšiu odmenu. Pretože je maličká, dychtivo (no, v mačacom výcviku je to slovo trošku komické :heh: ) si žiada ďalšiu.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Uto 23.01.2018 15:30

Lindi, asi tak. Ak dám veľkú, tak si vezme do huby a odplazi sa preč si to v kľude zožrať. Ak malú, tak chce stále viac.

Inak, ako je koco šikovny, tak je Cica mimo. Klaknem si, ona sa začne obtierať, hrať. A to vyzerala sľubne

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Uto 23.01.2018 16:03

Ja mam skusenost len so psom, ktory je tazsie mitivovatelny a on velmi rychlo zhodnoti, ci a ako sa bude snazit za malu odmenu :lol: a tiez kolko sa cvici. Pri takom psovi je velmi potrebne prestat "v najlepsom" a nie ked ho to uz trosicku zacina nudit
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 23.01.2018 16:10

Pre moju mačku je jedlo trest a rovnako aj nejaké pohladenie :heh: Občas keď jej niečo ponúknem či náhodou nechce tak zdesene cúva čo som si to vôbec dovolila. Príde sa pomaznať tak raz za dva dni, ale inokedy nemá problém pokúsať ak sa jej dotýkame príliš mnoho. A oveľa sa to zhoršilo ako bola chorá a chytali sme sa jej väčšinou len keď sme jej išli spraviť niečo "zlé" :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Uto 23.01.2018 21:30

[Youtube][/Youtube]My fungujeme na liznutie si zo syra v črievku :heh:

Inaaaaak,máme za sebou prvú ruju a v piatok nás čaká kastračka a ja mám z toho riadne mindráky :ha:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 25.01.2018 11:17

Mali ste niekto macku od malicka v byte a po rokoch pustenu aj von?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 25.01.2018 11:25

:-D
My sme mali, A potom jedného dňa zmizol, bol kastrovany
Prílohy
FB_IMG_1516875824848.jpg
FB_IMG_1516875824848.jpg (53.87 KiB) Zobrazené 158 krát
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 25.01.2018 13:22

Tak ak budeme nase vypustat, tak asi budeme musiet ratat s tym, ze sa im nieco moze stat. Ja sa hlavne o čiči bojim, lebo ona sa nicoho neboji, ked sa otvoria dvere, tak si kludne kraca po shodoch von hoc tam nikdy nebola. Tu sme pri ceste, tak tu by som ich nepustila. Ale nemam vobec predstavu napr do akej vzdialenosti by sa pohybovala. Aj ked je mi jasne ze to mi asi nikto dopredu nepovie :D cibuľa, ona je zas az velmi opatrna, ta sa 100x pozrie kam ide
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 25.01.2018 14:35

Krpci sú on narodenia vonku, ale držia sa doma, prípadne u susedov. Nikdy ich zatiaľ nebralo túlať sa. A to babka má blízko hlavnú cestu.

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Štv 25.01.2018 14:50

Len to su normalne macky :D nasa čiči je clovekom vychovana, co ona moze vediet o mackach :D
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 25.01.2018 21:17

Teraz mi vyskocilona ig nove video z catschool a vsimla.som si, ze aj baba hadze odmeny na zem, nedava z ruky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 25.01.2018 21:32

Len ja cvičím na koberci. Tam by to chudák nenašiel.
Inak, zajtra chcem ísť. Len neviem, mäso došlo. Musím ísť niečo zohnať, doma mám nejaké kačacie, ale to som zatiaľ neskúšala.

Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 25.01.2018 21:43

Náš kocúr chodí kilometre od domu, ale paradoxne do lesa a nie do dediny. Štve nás to doma a bojíme sa oňho, ale on je ten typ, čo vnútri absolútne nevydrží a ubzikne ako náhle je to možné. :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia