Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nezamestnaní absolventi

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Nezamestnaní absolventi

Poslaťod Lindchen » Ned 26.08.2018 16:20

Offtopic: Na túto prácu treba človeka, čo ho to baví, čo má rád zvieratá, ale desí ma prestava, že o moje hospitalizované zviera sa stará človek, čo ledva uživí seba a svoje zviera a čo musí nasekať neviem koľko hodín mesačne, aby si zaplatil nájom. To je tak náročná a zodpovedná práca, nechápem, ako môže byť tak zle zaplatená.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Shel-chan » Ned 26.08.2018 16:40

Offtopic: mňa na tom strašne sralo, že keď som to robila, tak som si nič zo služieb, čo sme poskytovali iným ľuďom a ich zvieratám, nemohla dovoliť pre svojho psa. max tak očkovanie. preto kesa dodnes nie je kastrovaná
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Ned 26.08.2018 16:44

Offtopic: :plac:
Jo, pritom ceny obvykle za úkony nie sú nízke... Vet má síce vzdelanie a zručnosti, ale sestru či pomocný personál potrebuje, má to byť tím, čo sa dopĺňa. :ua:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

pracovný pohovor

Poslaťod ja_nka8808 » Sob 08.12.2018 13:38

Ahojte ľudkovia, budúci týždeň sa chystám na pracovný pohovor a mám hlavu v smútku :( Chcela by som veľmi uspieť a preto Vás chcem poprosiť o radu pri odpovediach na nasledujúce otázky:
za akých okolností ste ochotný robiť aj viac ako sa od vás vyžaduje?
aký typ pracovných úloh je pre vás zaujímavý?
keď máte možnosť vybrať su úlohu aké sú Vaše kritéria?
Aké úlohy sú pre Vás výzvou?
Čo robíte, keď sa v práci vyskytnú prekážky, ktoré Vám bránia úlohu splniť kvalitne alebo načas?
Nejakú predstavu o odpovediach mám,ale bola by som rada, keby mi poskytnete aj Vaše odpovede aby som mohla porovnať či správne uvažujem:) Budem Vám moooooooc vďačnáá
ja_nka8808
Okoloidúci

Poslaťod katkariinka » Ned 09.12.2018 9:30

Dosť záleží od pozície,na ktorú sa hlasis.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 09.12.2018 9:52

prve styri su individualne, ale ta posledna:
viac moznosti
A) prehodnotim postup a pripravim si plan pre sice splnenie nacas, ale specifikujem, kde to bude na ukor kvality a do akej miery alebo zistim presne, kolko casu naviac budem potrebovat a preco a je jedno ktora moznost, ale informujem nadriadeneho
B) ak je to timova firma, poziadam o pomoc kolegu/kolegov s konkretnymi podrobnostami (tu je info nadriadenemu na zvazeni)
btw, nie som personalista, takato by bola moja odpoved.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia