Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nezamestnaní absolventi

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Nezamestnaní absolventi

Poslaťod Lindchen » Str 04.04.2018 19:08

wer píše:JPodla mna by clovek mal vediet zapadnut do kolektivu najma, samozrejme, asi aj skusenosti su podstatne, ale tak je tam skusobna doba, kde inde sa to lepsie overi...

Tak presne :yes: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 04.04.2018 19:13

Nedeste ma. Zapadnut do kolektivu? U mna nemozne :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 04.04.2018 19:54

DiamonD - z vlastných skúseností z práce v štátnej firme - väčšina pohovorov sú len pro forma a víťaz je dávno známy... Len sa musí urobiť nejaké oficiálne výberko. Takže hlavu hore, možno skúsiť nejaký iný obor alebo len vytrvať - občas sa nájde aj výnimka a pohovor je skutočne pohovorom.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Str 04.04.2018 20:49

Offtopic: za presne 2 mesiace tu budem hádam oficiálne aj ja už patriť. Cítim sa stalo. :heh:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 04.04.2018 20:57

Pockaj, pigie, asi si ma nepochopila... Ty v pohode zapadnes medzi tych uzavretych ajtakov napr, medzi klebetne pipenky asi tazko... o tom to je. My sme tu v praci typovo fakt mali vcelku podobnych ludi, hoc aj starsich, mladsich...
Ja by som nedokazala robit absolutne so zenami s umelymi mihalnicami, ceckami, nechtami, ktore riesia len diety... nech by bol plat akykolvek a praca akokolvek naplnajuca... a to ja v praci sa o sukromnych veciach prakticky s nikym nebavim..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod DiamonD » Str 04.04.2018 21:42

Sunny píše:DiamonD - z vlastných skúseností z práce v štátnej firme - väčšina pohovorov sú len pro forma a víťaz je dávno známy... Len sa musí urobiť nejaké oficiálne výberko. Takže hlavu hore, možno skúsiť nejaký iný obor alebo len vytrvať - občas sa nájde aj výnimka a pohovor je skutočne pohovorom.

Toto mi už viac ľudí povedalo ale ja sa stále snažím veriť v spravodlivosť :-D ešte pár takych pohovorov a myslim že ma ta naivita prejde.
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod usagi » Str 04.04.2018 21:54

Čím menšie mesto,tým horšie asi. Každý pozná Niekoho,komu by sa daná pozícia hodila. :smile: ale nejaká štrbinka sa predsa musí nájsť,držím palce :smile:
Pozornému nie je príroda ani mrtva,ani nemá... (Goethe)

Живи, и жить давай другим...

usagi
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Štv 05.04.2018 5:40

:prd: boze ma deprimujete... ja nechcem nikdy pracovat :haha: :haha: :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 05.04.2018 5:43

DiamonD píše:
Sunny píše:DiamonD - z vlastných skúseností z práce v štátnej firme - väčšina pohovorov sú len pro forma a víťaz je dávno známy... Len sa musí urobiť nejaké oficiálne výberko. Takže hlavu hore, možno skúsiť nejaký iný obor alebo len vytrvať - občas sa nájde aj výnimka a pohovor je skutočne pohovorom.

Toto mi už viac ľudí povedalo ale ja sa stále snažím veriť v spravodlivosť :-D ešte pár takych pohovorov a myslim že ma ta naivita prejde.

treba skusat. a hlavne tam ides s tym, ze nie je co stratit. drzim palce.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 05.04.2018 6:09

Inak to je fakt s tou statnou spravou... diamond, preco prave tam sa chces zamestnat? Mna by aj z toho systemu porazilo.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 05.04.2018 7:12

DiamonD píše:

never tomu, pokial nemas riadny bager eem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.04.2018 7:29

wer píše:Pockaj, pigie, asi si ma nepochopila...

Len ja sa chcem tahat od IT prave :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 05.04.2018 7:32

Pigie, hlavne nechod do tej statnej spravy a najma na urady :ha:
Ja som zvedava, co ma caka, je to mimo it, ale vyzera, ze zas chlapsky kolektiv, jupi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 05.04.2018 7:34

Statnu som si uz vyskusala, som dopadla ako diamond. Uz nechcem, nechcu ma, nepotrebujem ja ich. Ale tam bolo uplne jasne, ze pohovory su proforma. Som bola na troch a vsetko to bolo uuuuplne jasne uz od zaciatku, aj s kym sa komisia bavila na kavicke :haha: Ale zase mozno aj dobre, lebo som skoncila pri IT na xx rokov a zas neviem, ci v statnej by som si tak zarobila :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod DiamonD » Štv 05.04.2018 9:25

wer píše:Inak to je fakt s tou statnou spravou... diamond, preco prave tam sa chces zamestnat? Mna by aj z toho systemu porazilo.. :heh:

Doteraz som robila vo verejnej sprave tak by som chcela do štatnej :-D mna ta kancelarska praca fakt bavi. U sukromnika som este nepracovala teda len brigadnicky a nebol to teda čestny človek. Ale budem sa musieť obzerať aj po niečom inom pomaly lebo v juli mi konči podpora...
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia