Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nezamestnaní absolventi

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Nezamestnaní absolventi

Poslaťod Haleth » Str 31.01.2018 19:01

Lucy, tak na to asi nemám odvahu, keďže je to proti celej podstate uchádzania o zamestnanie :lol:

Vidíš, Margita, ja som tam v podstate mesiac a už ma otravujú :heh:

Tiež som mala termín, keď som mala byť na dovolenke. Prišla som tesne pred dovolenkou aj s potvrdením o hľadaní roboty a povedala, že na určený termín sa nedostavím, lebo som v Amerike. Nemala s tým problém, ani keď som jej povedala, že chcem až vo februári další. Na dovolenku mám nárok hocikedy, by skúsili odporovať...
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Margita » Str 31.01.2018 19:03

mna tiez potom vyradili lebo som sa nedostavila na termin- nechcelo sa mi :heh: ale nastastie ma nikam ani neposielali
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Štv 01.02.2018 9:41

a v tej ziadosti o zamestnanie si nemala nieco ako mam slubene zamestnanie? ja som uradovy typ, ale toto sa mi este nestalo.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod šeltie » Štv 01.02.2018 14:19

Haleth píše:Lucy, tak na to asi nemám odvahu, keďže je to proti celej podstate uchádzania o zamestnanie :lol:

Vidíš, Margita, ja som tam v podstate mesiac a už ma otravujú :heh:

Tiež som mala termín, keď som mala byť na dovolenke. Prišla som tesne pred dovolenkou aj s potvrdením o hľadaní roboty a povedala, že na určený termín sa nedostavím, lebo som v Amerike. Nemala s tým problém, ani keď som jej povedala, že chcem až vo februári další. Na dovolenku mám nárok hocikedy, by skúsili odporovať...

v norsku ked si na socialke - tu je to jedna organizacia s uradom prace tak posielas kazde dva tyzdne elektronicke spravy ze si stale nezamestnana, nachadzas sa v norsku a kolko si odrobila ak mas nejaku brigadu. Na dovolenku mimo norska mozes ist ale nedostanes ziadne peniaze. Takze sa to neoplati a treba trcat doma. Kamarati maju teraz 3mesiacde nutene volno lebo sa preraba firma, kde pracuju no a musia byt v norsku a hladat si pracu cele 3 mesiace aj napriek tomu, ze maju zmluvu aj robotu :lol: takze nie len slovensko je kocurkovo :money: a ako zistia ze si mimo norska ? ked sa elektronicky nahlasujes vzdy sleduju IP adresu, taktiez sleduju tvoje pohyby na ucte.
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 01.02.2018 14:27

Cooo to ako vo väzení,a ako zistili že Nerobia ked sa preraba a majú zmluvu?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 01.02.2018 14:41

Ak sa nahlasuješ každé 2 týždňe a "niekto" ti dovolenku zaplatí, tak ísť môžeš, nie? :lol: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod šeltie » Štv 01.02.2018 19:16

Lindchen píše:Ak sa nahlasuješ každé 2 týždňe a "niekto" ti dovolenku zaplatí, tak ísť môžeš, nie? :lol: .

mozes ale nemozes pouzivat norsku bankomatovu kartu a niekto ta musi nahlasovat z norska najlepsie z rovnakej IP adresy. Su na to dost haklivy kvoli poliakom co velmi radi pobyvali v polsku a brali socialku v norsku :lol:

margita zamestnavatel to musi vzdy ohlasit na urade prace a zamestanci su vedeni ako nezamestnani v tom obdobi kedy sa nepracuje. Aj ked je tam lehota dokedy budu bez prace, urad prace to ignoruje a veselo nuti a tlaci na nich aby si hladali pracu :lol: to nevravim o tom ze robit brigadne pocas socialky sa absolutne nevyplaca
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 06.02.2018 15:33

Neviete niekto, či sa dávajú zápočtové listy aj na základe dohody o vykonaní práce a dohody o pracovnej činnosti?

Edit: Uz som si nasla, ze sa nedavaju.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod Lindchen » Pia 09.02.2018 14:11

Hľadáme nového kolegu do prieskumnej agentúry na pozíciu DATA PROCESSING ANALYST:

NÁPLŇ PRÁCE:
- programovanie dotazníka (scriptov), kontrola správnosti a formátu dotazníka, kontrola použitých filtrov;
- spracovanie dát, príprava labelov, syntax, rekódovanie, čistenie a analýza dáta;
- príprava výstupov podľa požiadaviek klienta, exporty dát, ASCII súbory a štatistické analýzy dát;

POŽIADAVKY:
- znalosť štatistických programov je nutná (SPSS);
- skúsenosti s Power BI alebo Tableau veľkou výhodou;
- skúsenosti s programovaním, resp. prácou so skriptami a makrami veľkou výhodou;
- minimálne 2 ročnú skúsenosť so spracovaním dát;
- analytické a logické myslenie;
- orientácia v práci s dátami;

Okrem toho obsadzujeme aj pozíciu Chief Accountant / Hlavný(á) účtovník (čka).

Viac v správe :smile: .
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia