Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

PC - "poradňa"

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: PC - "poradňa"

Poslaťod pigie » Str 16.05.2018 17:10

Dik. Bude zabava :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Kulunuru » Štv 17.05.2018 23:12

Urcite vyskladat. :yes: Ja som za posledne obdobie po par rokoch vykladal par PC a bola to sranda spravit si prehlad o vsetkych tych Kaby Lakoch, Cofee Lakoch a aktualnych cipsetoch. A zistenie ze mam uz 3,5 roka staru grafiku a ze mi nova "vobec nechyba" ma tiez celkom (ako kedysi aktivneho hraca) celkom pobavilo. Ci zarazilo? Nuz, uz nie je tolko casu. :lol: Ale samozrejme poskulujem uz po novej zostave, chce to novy procak, viac ramky atd atd ... uz aj LR a PS si pytaju troska viac. Nehovoriac o tom, ze by som si rad zahral nejake tie nove herne pecky. :smile:

Inak k tym skladackam. V zivote som nevidel cenovo vyhodnu hotovu "skrinu". Podla mna ani ty nie Pigie. :smile: Ale zasa su tu ludia, pre ktorych je namaha a cas venovany stavbe kompu (zvlast ked to nevedia alebo nemaju nikoho pobliz) hodne nejakym dvom ci trom kilam co si prihadzuju firmy za skladacky pod udernymi nazvami typu AZLA Premium Platinum Epic Predator Millenium Edition (+ darček Vesničko má Středisková DVD) :ha: Co vlastne tiez chapem.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 18.05.2018 17:52

Oooo, servis sa tentoraz poponahlal. Od piatku do piatku :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 22.05.2018 4:20

Od včera večera mám na novom notasi zaseknuté win aktualizácie na 99%. Čo s tým? :plac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 22.05.2018 5:34

Vypni, zapni :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 22.05.2018 7:37

a asi môžeš začať odznova
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 22.05.2018 7:47

Ďakujem, tomu som sa chcela vyhnúť. Starý notas mal potom problém rozbehať to keď som ho takto musela vypnúť. Už sa to aktualizuje od včera poobedia, kamoške sa tiež takto aktualizoval a nakoniec musela volať na zákaznícku podporu, lebo x veci nefungovalo. :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 22.05.2018 7:57

Ten update windowsu :plac: . Nič skoro nefunguje :plac: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Uto 22.05.2018 12:30

preto som sa vrátila o aktualizáciu späť :lol: kým tu nenapíšete, že všetko OK, nepokračujem
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 22.05.2018 12:32

Tak mne sa spustila na kompe, co prisiel zo servisu a vsetko OK. Ale tam to este nemalo co pokaslat asi, to tam bola cista instalacka, akurat zo 2 programy navyse nainstalovane len...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Uto 22.05.2018 14:29

ako sa meni jazyk na googli?vsetko tu je po madarsky :ach:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 22.05.2018 14:39

Akoze vysledky vyhladavania alebo Google/Gmail ako taky?
Ak gmail, tak vpravo hore kliknes na ikonku svojho profilu, tam je ze Moj ucet - po rozkliknuti najdes aj Nastavenie uctu a tam jazyk. Len teda najst to v madarcine bude asi celkom sranda :heh:
Edit: Tak aj priamo stranka Google mi v pravom dolnom rohu ponuka Nastavenie - Nastavenie vyhladavania a tam jazyk.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 22.05.2018 14:42

Margita píše:ako sa meni jazyk na googli?vsetko tu je po madarsky :ach:

Klik na tvoj profil v pravom hornom rohu:
Saját fiók - Fiókbeállítások - Nyelv és beviteli eszközök - Nyelv (rolka, vyroluje jazyky) - vyberieš slovenčina - Kiválasztás.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 29.05.2018 19:10

Takze vymienam 9 rocny stolny PC, uz nestiha novym upgradom a vyzieracom pamate. Som tusila, ze je starucky, ale ze az tak? Pouzivate niekto aj starsi? Som zvedava ako dlho vydrzi novy, sa stavim, ze ten taky bezporuchovy nebude :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Uto 29.05.2018 19:51

Moj chlap ma taky stary notebook. Neviem ci 9 ci 10 rocny. Ja mam za tu dobu uz treti :D ale uz ho nepouziva. Len prave skusa ho cely preinstalovat, tak to som dost zvedava ci bude fungovat :D
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia