Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

PC - "poradňa"

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: PC - "poradňa"

Poslaťod Silvuch » Uto 30.01.2018 19:09

Uuuplne novy PC A nefunguje.. :( furt sa samovolne restartuje. Pise daco ze stopcode... je to vobec pravda?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod lenli » Uto 30.01.2018 19:53

Silvuch ro moze byt driver. Skus nainstalovat drivery od vyrobcu. Mne uz zopar krat windows updatol driver a nasledne to prestalo chodit :prd: Ak by to nemohlo tak urcite reklamovat, ked je novy - moze byt aj chybna suciastka.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Uto 30.01.2018 20:26

to máš asi to isté čo ja:

pozri v aktualizáciach či máš inštalovanú aktualizáciu KB4056892, ak máš, skús stiahnuť - ručne sa iba dá - akt. č. KB4073290 (platí ak máš win 10, 1709, x64, procesor AMD, iná konfigurácia = iné číslo opravnej aktualizácie, pri Inteloch vraj stiahli opravu a čaká sa na inú), tá by to mala opravovať, ak je to ten problém o ktorom som písala vyššie - update windowsu kvôli tým chybám - zraniteľnostiam procesorov, ešte to nie je úplne doriešené a na niektorých procesoroch to stále blbne.

Ale možno máš niečo iné :ua:

Inak mne sa updatol BIOS od výrobcu NTB a zase sa to začalo reštartovať, lenže mi nejde žiadný bod obnovy, vyhadzuje na všetkých nejakú chybu, tak teraz sa snažím kontaktovať mrkvosoft a aj hp kvôli tomu, tak uvidím čo včul, lebo tam sa dá iba telefonicky a ja cez deň nemôžem telefonovať, tak som im písala, že čo ďalej.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 10.02.2018 17:00

potrebovala by som poradit mobilny net pre pc, asi na dva mesiace, bez viazanosti, nieco som pozrela, nie som z toho velmi mudra, hlavne si myslim, ze mi 1gb stacit nebude. v podstate ani velmi nemam predstavu, kolko gb zozerie bezne surfovanie/hladanie veci pre robotu.
edit: bude mi stacit 5g od o2 za 15? to je asi len pre telefon/tablet :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 10.02.2018 21:38

Mne 1gb dat vydrží tak 10 dní, +- zopár :heh:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 10.02.2018 22:24

tak potom asi zoberiem tu 5g. dik :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Ned 04.03.2018 13:46

Neviete mi poradiť, či existuje zdarma služba - mail na vlastnej doméne ? Zrušila som stránku (t.j. aj hosting) ale potrebujem ešte prijať nejaký mail z jednej inštitúcie. Som si neuvedomila, že mi ho majú poslať až v marci a zrušila som to vo februári a u nich by som kontakt musela meniť trochu zložito nejakou žiadosťou a poštou. Platené služby síce sú, ale kvôli jednému mailu to nechcem platiť a okrem toho som našla iba také, čo sú viazané na novú doménu a ja doménu mám.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 10.03.2018 8:02

Prosím, v akom voľne dostupnom programe otvorím súbor .cif? Prvýkrát som sa s niečím takým stretla, keď to otvorím napríklad v poznámkovom bloku je to veľmi neprehľadné :nwm: prišlo mi to mailom na spracovanie, tak neviem či to viem nejak zmeniť alebo čo
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Sob 10.03.2018 8:07

Cif je obraz disku, takze bud si to vypalis na cd alebo pouzijes virtualnu mechaniku - ja pouzivam daemon tools. Tam das ten cif mountnut a normalne to bude mas ako dalsi disk v PC.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 10.03.2018 8:19

Ďakujem, skúšala som stiahnúť to daemon tools, z jedného linku mi to nejde nainštalovať a z druhého mi to stopol antivirák, musím niečo vyšpekulovať :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Sob 10.03.2018 8:47

Ano, antivirak na to moze reagovat. Stiahni priamo od nich https://www.daemon-tools.cc/products/dtLite#page tu free with ads.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 10.03.2018 8:56

Jej, ďakujem veľmi pekne :no: :smile:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 10.03.2018 19:21

Keď to skúšam stiahnúť tak mi to vždy vypíše Downloading failed, v čom môže byť chyba? :nwm:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lenli » Sob 10.03.2018 21:25

Aris - som to teraz skusala znova a mne to ide bez problemov stiahnut, mozno opat antivirus v akcii. Skus linku co som ti poslala do SS.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Sob 10.03.2018 21:58

Ďakujem, pozrela som.
Offtopic: to čo je za nápad takéto sprosté súbory posielať :aaa:
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia