Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

PC - "poradňa"

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: PC - "poradňa"

Poslaťod Silvuch » Uto 30.01.2018 19:09

Uuuplne novy PC A nefunguje.. :( furt sa samovolne restartuje. Pise daco ze stopcode... je to vobec pravda?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod lenli » Uto 30.01.2018 19:53

Silvuch ro moze byt driver. Skus nainstalovat drivery od vyrobcu. Mne uz zopar krat windows updatol driver a nasledne to prestalo chodit :prd: Ak by to nemohlo tak urcite reklamovat, ked je novy - moze byt aj chybna suciastka.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Uto 30.01.2018 20:26

to máš asi to isté čo ja:

pozri v aktualizáciach či máš inštalovanú aktualizáciu KB4056892, ak máš, skús stiahnuť - ručne sa iba dá - akt. č. KB4073290 (platí ak máš win 10, 1709, x64, procesor AMD, iná konfigurácia = iné číslo opravnej aktualizácie, pri Inteloch vraj stiahli opravu a čaká sa na inú), tá by to mala opravovať, ak je to ten problém o ktorom som písala vyššie - update windowsu kvôli tým chybám - zraniteľnostiam procesorov, ešte to nie je úplne doriešené a na niektorých procesoroch to stále blbne.

Ale možno máš niečo iné :ua:

Inak mne sa updatol BIOS od výrobcu NTB a zase sa to začalo reštartovať, lenže mi nejde žiadný bod obnovy, vyhadzuje na všetkých nejakú chybu, tak teraz sa snažím kontaktovať mrkvosoft a aj hp kvôli tomu, tak uvidím čo včul, lebo tam sa dá iba telefonicky a ja cez deň nemôžem telefonovať, tak som im písala, že čo ďalej.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 10.02.2018 17:00

potrebovala by som poradit mobilny net pre pc, asi na dva mesiace, bez viazanosti, nieco som pozrela, nie som z toho velmi mudra, hlavne si myslim, ze mi 1gb stacit nebude. v podstate ani velmi nemam predstavu, kolko gb zozerie bezne surfovanie/hladanie veci pre robotu.
edit: bude mi stacit 5g od o2 za 15? to je asi len pre telefon/tablet :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 10.02.2018 21:38

Mne 1gb dat vydrží tak 10 dní, +- zopár :heh:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 10.02.2018 22:24

tak potom asi zoberiem tu 5g. dik :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia