Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Narodeniny a meniny našich psov

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Narodeniny a meniny našich psov

Poslaťod Jack » Ned 30.09.2007 8:28

Oslavujete zo svojim psom narodeniny ??? A dávate aj darčeky ?? ja áno tortu robím z piškót psej konzervy a šľahačky .

torta vyzerá nejako takto :

Obrázok

A takto jeden z darčekov :

Obrázok
Jack
Junior

Barfer.sk

Poslaťod Rika » Ned 30.09.2007 9:24

JJ, ja tiež robievam aj totru a nakúpim jej kopec darčekov. Takéto žuvacie kostičky, pamlsky a pod. nie, pretože to žužle každý deň po jedle a keď je sama doma a pamlsky, tie si užije na tréningoch a pretekoch.

Zvyčajne nejaké nové hračky... :heh: teraz som jej kúpila protišmikové ponožky, lebo máme v celom dome len parkety a strašne sa jej šmýka... a ked sedí, tak sa jej vždy nohy od seba rozídu :heh:

Torty idem meniť, každý rok iná - mám zopár vymyslených receptov. Minulí rok mala takúto:
Obrázok

A oslavovali sme na cvičáku so všetkými členmi nášho Agility Klubu:
http://bivylety.salem.sk/index.php?album=A1159804791
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mima » Ned 30.09.2007 9:43

no moj hafan bude mat 1. narodeniny az v decembri na 2. sviatok vianocny.... ale urcite mu nieco kupim...ani torta nesmie chybat...
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Jack » Ned 30.09.2007 9:44

nemá náhodou biggy zajtra 2. rok ?
Jack
Junior

Poslaťod MisheliQ » Ned 30.09.2007 10:29

noo thak my sme mu zatiaľ tortu nerobili, keďže z granúl by to nebolo nič moc, podľa mňa..ale tento rok sa chystám mu spraviť nejakú tu psiu pochúťku, darčeky určite dostane, to dostal aj minulý rok..čiže :smile:
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 30.09.2007 11:39

my tiež oslavujeme..tortu nemám odfotenú,ale dávame aj sviečku :heh: a dostáva ako na vianoce nejakú hračku a maškrty :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Ned 30.09.2007 11:40

môj by sa snažil ten plameň na sviečke zjesť...tak to robí pri zapalovačí, keď ho zapaľujem a keď začne horieť, thak Caesar začne štekať, slintať a neviem čo šetko ešte :lol:
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bendy » Ned 30.09.2007 16:18

No teda!!! :heh: Torta pre psa, tak to by ma nenapadlo! :heh: :heh: :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rika » Ned 30.09.2007 17:01

jukel píše:nemá náhodou biggy zajtra 2. rok ?

Áno, má :smile: :vykricnik: ... ale oslavovať budeme neskôr, pretože teraz nemáme čas.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 30.09.2007 20:12

biggy prajeme s chlpáčom všetko naj :pivko:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Ned 30.09.2007 20:35

Rika, teda ty si sa s tou tortou dost vyhrala. Nasa vyzerala takto:
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Iwka » Ned 30.09.2007 20:58

Amaguk, tvoj havinko je krasny, ma nadherne ocicka :ha:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bendy » Pon 01.10.2007 0:12

To zelene na torticke je koriander alebo petrzlenova vnat? Ako ste to spravili? Psik sa zdal nazhaveny na tu pochutku! :heh: :no:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Pon 01.10.2007 7:35

Bendy píše:To zelene na torticke je koriander alebo petrzlenova vnat? Ako ste to spravili? Psik sa zdal nazhaveny na tu pochutku! :heh: :no:

to zelene je zeleny petrzlen a nas ho miluje! Je to taka gebuzinka: hovadzie srdce, mrkva, petrzlen, krupky zaliate zelatinou.
a nedaj sa popliest - to je jeho vyraz nadsenia, tie vyplestene oci, to on sa tak vypliesta furt :heh: , teraz je tam navyse sustredeny, ze si berie z vrchu tu kosticku :no:

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Pon 01.10.2007 7:37

Meggy píše:Amaguk, tvoj havinko je krasny, ma nadherne ocicka :ha:

diki :smile:

Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia