Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Starostlivosť o vlasy

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Starostlivosť o vlasy

Poslaťod Aris » Sob 28.10.2017 18:18

Ďakujem, skúsim :jop: Inak, slovo pazúchy je ešte horšie ako pazucha :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Sob 28.10.2017 18:19

janajka píše:
Budes mat negativne asociacie asi kvoli tomu serialu. Myslis zoo bojnice?

Offtopic: presne. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Sob 28.10.2017 19:09

aris,ani nevrav.obe by som zrusila zo slovenskeho jazyka :kak:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Ned 29.10.2017 7:10

ponio maju v ba napr v slimaku -zeleny obchodik :smile:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 30.10.2017 12:33

ja mam tmave dlhe vlasy a nemienim to menit, mne zas vadia kratke vlasy u zien, ale neviem preco, asi prave preto, ze vsetky starsie zeny maju ten isty kratky stary uces, akoze niektorym zenam vyslovene pristanu kratke vlasy, ale vela nie a aj tak ich nosia. ja som povedala ze ak sa dam ostrihat, tak jedine na uplne kratko a s nejakymi ornamentami na hlave :lol: :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 8:04

Zacala som robit Curly girl method - ak by nejaku kuceravu a vlnito vlasovu babu zaujimalo, odporucam FB skupiny, bud slovensku alebo medzinarodnu. Prebehla som aj knihu, ale viac info mam asi z tej slovenskej skupiny. Zatial som len na zaciatku cesty, ale vysledky su uz skvele - omnoho lepsie definovane kucery :jop: Prihodim potom snad aj nejake foto.
https://www.facebook.com/groups/276961566048015/
https://www.facebook.com/groups/707494335965428/
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod jakut » Štv 12.07.2018 18:41

Katka, ako čo nerozumiem, ale toto ma zaujíma. Ja som si nedavno ostrihala vlasy, tesne pod ramena mam to teraz ked vyschnu. Ale to je kriz, v zime mam pocit ze mi rozpustene na tie bundy atd nepristanu a v lete sa v tom varim, tak len do drdola.Ja som pri kadernicke, nebola mozno aj 10 rokov, mozno aj viac. Bola som, zle som to mala, sedela som tam tri hodiny, nic pre mna.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 19:08

A máš kučeravé vlasy?
Prikladám pre predstavu moje vlasy - predtym a teraz. Edit: ešte to nie je tip top, vlasy sa musia výživit a to ešte chvíľu potrvá. Okrem toho som v poporodnom plznuti :D
Základom metódy je výber prípravkov, nepoužívajú sa sulfaty, silikóny a vysusujuce látky. V princípe sa na umývanie používa kondicioner (prip low poo šampóny - tie ale neodporucaju vyššie menované skupiny). Umýva sa dôkladne a dlho. Potom nasleduje výživa vlasu po dĺžke a potom leave-in a styling.
Vlasy sa nikdy necesu nasucho, vždy len na mokro a kondicionerom prstami alebo Max so širokým hrebeňom. Sušenie len na vzduchu alebo difuzer.
Prílohy
IMG_2018-07-12_08-39-37.JPG
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 12.07.2018 19:20

Perfisne! :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod jakut » Štv 12.07.2018 20:01

Mám, kucerave asi o malicko viac ako ty. Vyzera to dobre to tvoje :smile:
Uvazujem co z toho robim, asi len cesem ked su mokre. Cesat suche by bola spolocenska samovrazda. Mam cerstvu skusenost, farbila mi vlasy kamoska byvala kolegyna, take mlada, vyucena kadernicka, fenovala a rozcesala. Nechala som ju, aj ked som vedela, ze to budem musiet znova umyt :aaa: Ked sa zbadala mala som polku hlavy :heh: Hej, snazim sa riedkym hrebenom, ale musim raz za cas aj tezer.. ci ako sa vola ta kefa farebna, co vyzera ako psia ? Tak aj tým. Nedavno som obajavila od baley maslo na kucery, zazrak. Len to v kosiciach neviem zohnat, chodim po dmku a nemaju nikde.
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 20:12

Ak ťa to zaujíma, pridaj sa do skupiny, naštuduj a začni si užívať najkrajšie kučery svojho života :)
Balea mala viacero vyhovujúcich výrobkov, ale už asi všade nadrbali silikóny, čiže už nie sú dobré.
V tej skupine sú aj albumy s vhodnými výrobkami.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 12.07.2018 20:15

Offtopic: Preboha, to ako keby som sa chcela pridať do skupiny o terorizme :pac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Štv 12.07.2018 20:28

Už si sa do takej hlásila? :D
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod jakut » Štv 12.07.2018 20:47

No mne to tiež tak príde :aaa: tie otázky, podmienky. Trocha nechápem. Kučeravá sekta :heh:
Maslo na kučery, uz ma brat nakazane mi kupit z Ba, tam som kupovala aj to prve. :jop:
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Štv 12.07.2018 21:00

tiez som sa chcela pridat a tie otazky sa ma odradili, resp. pridam sa ked sa mi bude chciet odpovedat :heh:

ale katkarinka, super vysledok!
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia