Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

vegetariáni & mäsožravci

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: vegetariáni & mäsožravci

Poslaťod Lindchen » Uto 02.01.2018 16:04

Ryžu alebo zemiaky isto majú. A nejakú zeleninu snáď majú tiež. Ako chápem, že kde majú nejaké to bravčové a nejakú "slovenskú hnedú omáčku" plus nejaké napichané kura, tak áno, tam nič moc iné nebude. Sú jedálne lístky, kde je 30-40 jedál, doslova. Ani jedno normálne zeleninové? :oo:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod elfinka » Uto 02.01.2018 16:07

Lebo to zeleninove si proste nikto neobjedna, ked ho nevedia spravit chutne.
Oni nevedia spravit chutne ani to maso vacsinou, ale to si ludia daju lebo to aspon zasyti.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 02.01.2018 16:08

ja mam problem, ak idem so zarytym masozravcom. ja chcem par normalnych vege jedal na vyber aj v obyc restikach. inak v BA je vcelku dost cisto vegetarianskych restik, kde sa da naozaj chutne najest a aj take jedla, co mne sa doma pripravovat nechce resp len vynimocne.

a co sa tyka worchestru, az ma hrklo, ale ja mam tu staru chemicku klasiku este doma, kde teda ziadne ancovicky nie su (ako dobre :ha: )
Zloženie tekutého výrobku:
pitná voda, ocot, cukor, jedlá soľ max. 6 %, stolové víno, slivkový lekvár (slivky, jablká, pektín, kyselina citrónová), zmes korenia, farbivo E150d, sušený paradajkový pretlak, arómy, čili extrakt, cesnakový extrakt.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Moniak » Uto 02.01.2018 16:11

ja si rada zaplatim za svoju prilohu s prilohou, x krat sa mi stalo, ze moje jedlo stalo viac ako spolustolovnikov s masom, to nie je o peniazoch...
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 02.01.2018 16:13

Wer, ked si tu. Prosim ta to halooumi ma byt take slane? Ja som jedno skusila, mi skrutilo hubu a slo to do kosa, nebola som schopna to zjest :ha: Tak, ci to je tak normalne alebo som mala nejake "zle". Som sa na to tak tesila, ze zmena v mojom zivote a dopadlo to katastrofou, lebo to nechcel zjest ani stano, co uz je co povedat, ked on povie, ze to je slane :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 02.01.2018 16:14

hmmm. co ti ja viem, mne to nepride az tak slane - ale ja zas rada slane. :heh: asi ako feta by som to prirovnala.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 02.01.2018 16:15

Áno, ide aspoň o možnosť... Až tak strašne drahé to zas nebude.

Už sa mi stalo, že som na "čokoľvek zeleninové" dostala uvarené cestoviny s uvarenou mrazenou zeleninou (mrkva a zeler na kocky). Podotýkam, neosolené ani neokorenené aspoň čiernym korením. Proste tak to, ako to písem - suché cestoviny + "suché" kocky zeleru a mrkvy. Keď chcela 6 eur (!!!), tak kukám, že, hm, vegetariáni soľ a korenie môžu... Nehanbili sa ani trochu?

Ja milujem slané a haloumi je pre mňa superslané.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 02.01.2018 16:17

tak ja to jem so zeleninou a to sa mi tam proste straca ta slanost... vlastne aj dnes som to mala a v pohode. :lol:

Offtopic: a teraz som si spomenula, ze grilovane halloumi mali v brewerii v dnv a super
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 02.01.2018 16:19

Fetu lubim, ta je pre mna ale tak na hranici (strasne slana :heh: )... Slansie uz nedavam. Ja som to skusala jest s cimkolvek, pre mna to bolo nepozivatelne :heh: Ta sol prerazala strasne, som mala pocit, ze jem vlastne len sol. To by som musela zjest asi kilo zeleniny na kocku syra (akoze malicku kocku, nie zabalenu kocku 200g ci kolko toho je) :heh: No dobre, tak nic no :heh:
Naposledy upravil pigie dňa Uto 02.01.2018 16:21, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 02.01.2018 16:20

pigie, mne haloummi tiez pride slane.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Uto 02.01.2018 16:23

Offtopic: Všetci tu jedávate haloumi? Ja som si práve musela gúgliť, že čo to vlastne je :heh:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 02.01.2018 16:24

Nedávno bola v Samoške akcia :joint: . My sme to mali odtiaľ. Aj Lidl to mal.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 02.01.2018 16:25

Offtopic: ja som sa k nemu dostala ako slepe kura :heh: . ale aj tak bolo slane :smile: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 02.01.2018 16:25

Ja som to niekedy na jesen skusila raz a teda ako pisem, velmi slane to bolo, pre mna naozaj nepozivatelne, ci so zeleninou, ci so zemiakmi. Tak ked tu vidim wer, ktora viem, ze ho jedava casto, tak sa opytam, ci to tak naozaj ma byt, alebo mam risknut inu znacku :heh: Ja som si to tak googlila predtym, tiez som netusila co to je a len vdaka DF kupila :heh:
Naposledy upravil pigie dňa Uto 02.01.2018 16:25, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 02.01.2018 16:25

ja kupujem v hofferi, ale aj v lidli.
vavrena, uz si to teda ani nemusis kupovat. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa