Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Perly v inzerátoch

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Pravdivosť inzerátov

Poslaťod Tatiana » Pon 11.02.2008 20:39

nuz zakedy budu ludia co kupia ,budu aj taketo mnoziarne,je to biznis vo velkom,to my sme iba divaci v tom divadle co frci u nas na Slovensku :plac:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod lusy » Štv 14.02.2008 23:12

HLADATE VALENTINSKY ZIVY DARCEK?

prikladam poslednu jej odpoved :pac: :
ty CENSORED ci co si........ja ti dam taklej gramatiky...........az ti zle ostane................................................zaklady budes potrebovat ty ked ta srtetnem............................vac nepis ked namas zaujem........................................ked o necom nemves tak CENSORED tvoje CENSORED prsty do toho.........je ti to jeasne?? takto ma ete nikto nesnasral jako ty ty CENSORED CENSORED

v profile ma, ze ma 14 rokov, ale ten slovnik :nie:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Pia 15.02.2008 12:01

Silwuska píše:lusyk a ty si jej co napisala?? :smile: idem jej aj ja napisat..

toto je prva posta co som jej poslala:
ponukat stena ako valentinsky darcek fakt ubohe. a ma to stena papiere, ked je vhodne do chovu? boze preco musia aj takyto ludia vlastnit psov
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Pia 15.02.2008 20:50

no niekto si neda pokoj akoze ja a tak som zasa pisala ked uz je opat moznost.
mila pani Burianekova, som vam odpovedala na vase otazky v mojej knihe navstev, ale kedze neviem ci ste si to vsimli, tak vam pre istotu pisem aj sem. vidim, ze \"stratena\" kniha navstev je spat. =o)takze k tej odpovedi. asi ste vobec nepochopili moje postavenie vocim vasmu \"chovu\" psov. samozrejme ze sa mi nepaci a to, ze na vase stranky chodim je preto, aby som svoje rozhorcenie vyjadrila.
a neberiete mi moj nazor? tak preco to vymazavanie mojich a inych odkazov?
ci som rozumny clovek??? otazka je co si pod tym slovom predstavujete. pretoze podla mna rozumny clovek kvoli zarobku nebude mnozit bezpapierakov a najde si nieco ine na com moze zarabat, ale nie aby trapil chudakov psikov. kolko z nich vam uz zahynulo? maju vobec veterinarnu starostlivost? su ockovane, odcervene? i ked viem, ze teraz bojujem na nespravnom uzemi. osvetu by potrebovali kupujuci. lebo vzdy to tak bolo aj bude. pokial bude dopyt, bude aj ponuka. bohuzial
P.S. vidim, ze ste trosku stranku pomenila a uz pisete aj o odcervovani a veterinarnej starostlivosti. len by ma zaujimalo, ako to vy dokazete na tych psoch zarabat, ked vacsina chovatelov na tom preraba???????????
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Sob 16.02.2008 15:25

odpoved istej pani na moj prispevok v knihe navstev:
Mila Lusy, ja som ta "zo spravneho uzemia" -ako ste to nazvali,pretoze som od Burianekovcov kupila psika-bezpapieraka/aj to je Vas pekny nazov/. Mozem s istotou povedat VAM a aj vsetkym ostatnym,ze ich psiky su chovane v cistote,spokojnosti a v dobrej kondicii.Neviem kde beriete take osocujuce vyjadrenia,skuste popracovat na svojom IQ,jo?? Psika som dlho zhanala a pochodila aj "papierakov",mozem povadat ze u Burianekovcov je bezpapierakom omnoho lepsie ako u niektorych chovatelov papierovych psov.A neviem preco by som ja mala davat za psika pre radost 18-20 tisic ked taku istu radost mi urobi ten bez papiera. A neviem kto viac zaraba na "ubohych zvieratach" ci ti co predavaju psikov za neskutocne ceny 15-20 tisic alebo ti, co ich predavaju za stvrtinu????Hm?? Ten vas papierovy papa diamantove granule?? Ci ste mu kupili byt?? Ved keby nebolo takychto chovatelov tak by ste ani nevedeli co za papierakov pytat!!!Ale asi to je to,co Vam vadi,ze?? Ze musite aj Vy prisposobit cenu!! Dufam,ze aj Vy sa starate o Vasho psika minimalne tak ako Burianekovci o tych svojich,ak to neviete,chodte ku nim na skolenie,budete sa mat co od nich ucit.A nielen o psoch,to Vam garantujem.....Vas nazor Vam samozrejme nikto neberie ale pisete o niecom, o com neviete ani makke F. Vas nazor je na .....-ale je Vas:)))))
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Pon 18.02.2008 10:19

ja som jej tam hodila cely ten clanok o nakladoch na chov. :smile:

fraga dufam, ze ti nevadi, ze som sem prekopirovala aj tvoj prispevok.
Ja by som ešte doplnila, že to že by Ste šli dva krát na výstavu niekedy nestačí (ak chcete predávať šteniatka za takú cenu ako Ste spomenuli pani Alena) Totižto tak "vysoká cena" čo si teda vôbec nemyslím že je vysoká, je za šteniatka, ktorých rodičia majú určité tituly a sú výstavne veľmi úspešní...nie vždy sa na prvý krát podarí titul...ďalšia vec zabúdate na plemená, ktoré k chovu potrebujú aj skúšky...sú to hodiny a hodiny prace so psom, aby Ste ho na takú skúšku pripravili, nie vždy sa tiež zadarí na prvý krát, aj pes máobčas svoj deň... Takže tých 18-20 tisíc, čo Vám tak bije do očí nie je ani z polovice uhradená námaha, ktorú si chovateľ so svojou sučkou musí prejsť ak chce vôbec šteniatka predávať...

pani Alena odpoveda:
Poburila som chovatelov papierovych psov??? Patrilo by sa povedat ze ma to mrzi,ale nebola by to pravda-nemrzi ma to,lebo sa o tuto problematiku vobec nezaujimam a ani neplanujem!!A je uuuuuprimne jedno ake naklady maju chovatelia "znackovych" psov. Kazdy si svoju ekonomiku snad pozna,mam naklady vysoke,predavam draho.A naopak. Nastastie su ludia ako Burianekovci,ktori chovaju psikov aj pre ludi ako som ja - pre radost,lasku a potesenie,nie aby som to mala ako investiciu... A pre FRAGA by som rada povedala,ze pointa celeho mojho prispevku bola niekde uplne inde,reagovala som na neopravnene osocovanie manzelov Burianekovcov na margo ich chovu!! Tot vsio. Takze aj Lusy - sorry ale Vasa namaha s nekonecnym clankom bola zbytocna,aj tak vojna medzi papierakmi a bezpapierakmi chovatelmi bude vzdy pokracovat. Myslim ale ze je na mieste,obe skupiny nechat zit,nech si robia na vlastnom piesocku. Urazat a dehonestovat niekoho bez podkladov a poznania skutocneho stavu sa mi nezda byt hodne inteligentneho cloveka a uz vobec nie chovatela,ktory chova psikov pre lasku,pretoze verim ze aj tych papierakov chovate z lasky......A ak si Lusy este stale mysli o Burianekovcoch to co si myslela,prosimprezrite si stranku burko celu aby ste zistila, v com je jej pointa. Ak tu pointu pochopite,mozno zistite ze chov psikov/aj bezpapierakov/ moze mat aj iny rozmer a tituly prestavaju mat zmysel.Aj tituly ludske aj psie....
Naposledy upravil lusy dňa Pon 18.02.2008 10:34, celkovo upravené 1
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Pon 18.02.2008 10:44

ved som tam teraz bola a aj odpovedala a silwusku som si nevsimla. :ach: som chcela prekopirovat aj to od lucie ale neviem kto to je, tak nic. ak nevadi, tak vase sem vzdy hodim.
silwuska:
Alena troska ma sokuje ako sa stale odvolavate na stranku Ivety...tu nikto neriesi jej postihnutu dceru ani jej zivot...mi tu riesime jej mnozenie´=tyranie psov...urazame a dehonestujeme nie bez podkladov, ale na zaklade toho ako sama Iveta napisala, ze jej suka skoro umrela pri porode ale pri dalsom harani ju dala pripustit...nakoniec umrela...smola bol to dobry mnoziaci stroj...O TOTO TU IDE a nie o jej zivot...Ja mam psa jedneho, som zamestnana, a mam co robit, aby som mu venovala dostatok casu, a verte ze by zniesol viacej...kolko casu venuje ona plnemu dvoru psov, ked ma postihnute dieta?? Je normalne nakupovat a predavat psi ako tovar?? nahadzat spolocenske plemena na dvor, dvakrat denne im hodit tesco granule (inak aj strava tych psov by ma zaujmala) a cakat kym sa mi to okoti necha sa sypu penazky?? pre mna ako milovnika zvierat a zastancu toho, ze pes potrebuje spolocnost cloveka pre plnohodnotny zivot je toto tyranie...Co spravi Iveta ked budu vsetky tie psiska stare, budu potrebovat mesacne lieky za tisice korun, specialnu stravu, operacie?? co spravi??
Naposledy upravil lusy dňa Pon 18.02.2008 10:48, celkovo upravené 1
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Administrátor » Pon 18.02.2008 10:49

Niekto na fóre chcel kúpiť šteniatko gavalieršpaniel kráľ Karol. Tak som hodil do googla a našlo mi toto:

http://www.zoznam.sk/katalog/Zabava-volny-cas/Chovatelstvo/Chovatelske-stanice-psy/sekcia.fcgi?sid=3102&page=12&so=nazov&kraj=&attr=

Pozrite sa pod písmeno P hneď prvý odkaz:

Pacalay Milan - chovateľ psov
Chovateľská stanica plemien: čivava, francúzsky buldoček, ši-cu, maltézsky psík, gavalieršpaniel kráľ Karol, westhiglandský a yorkshírsky teriér, trpasličí špic.
http://www.nasepsy.wz.cz

a toto je na stránke:

Aktuálne máme na predaj šteniatka:

Ši-cu,Francúzsky buldoček,Gavalieršpaniel kráľ Karol a Yorkshírsky Teriér.

Največšia drzosť je čo si napísal že :

Chovateľská stanica plemien: čivava, francúzsky buldoček, ši-cu, maltézsky psík, gavalieršpaniel kráľ Karol, westhiglandský a yorkshírsky teriér, trpasličí špic.

:hmm: :hmm:
Administrátor
Administrátor

Poslaťod Fraga » Pon 18.02.2008 10:55

Môže niekto vystupovať ako chovateľská stanica ak ju nemá? :oo: :ach:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod yetti » Pon 18.02.2008 11:18

nak da nazov a zistime....
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bibiana » Pon 18.02.2008 13:42

Kúpim papiere na šťeňa nemeckého ovčiaka.Ponúknite.
:pac:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Pon 18.02.2008 14:01

odpovede z knihy navstev:
Pre "dievčatá" akože chovateľky a ochranárky!

Ahojte!Dobre sa mi čítajú vaše príspevky.Ďakujem za diskusiu.Len jednu otázku mám.Ktorá z Vás bola u mňa na návšteve a videla ako a čím chovám mojich psov?Prečo ste presvedčené o tom,že nemajú žiadnu starostivosť a že sa im nevenujem?Najprv príďte na návštevu a porozprávame sa.Potom môžete osočovať a ohovárať.Ja s Vami nemienim cez kroniku diskutovať.Už som raz Lusi napísala,že na túto tému budem debatovať len cez email.Takže ak máte na mňa otázky tak v Kontaktoch nájdete email.Budem čakať!

Ženy, to ČO tu riešite????!!!!
Vy ste sa fakt, ale FAKT odklonili od skutočného dôvodu založenia stránky Ivetou! Tie, čo tak vehementne bránite tie psíky, bránili by ste s takým istým nasadením aj cudzích ľudí???? Pochybujem! to ste si len našli zámienku na rýpanie. Ivka, nedaj sa.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ivanka.P » Pon 18.02.2008 14:04

:oo: to akože mám psa s PP, nejakou nešťastnou náhodou ho zrazí auto a ešte speňažím papiere????
Inak pozor mňa raz jedna pani pristavila, že či jej nepredám Jerrynka /čivavu/ lebo že ona takého mala s PP a môj je mu podobný. Pýtala sa na vek psíka atď . . . Začala mi spievať že má aj fenky a že by mu bolo u nej dobre :pac: Vtedy sme si so segrou hovorili, že by ho dala určite otetovať a vydávala by ho za svojho veď mala PP bez psa :nie:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tatiana » Uto 19.02.2008 11:58

Ivanka.P píše::oo: to akože mám psa s PP, nejakou nešťastnou náhodou ho zrazí auto a ešte speňažím papiere????
Inak pozor mňa raz jedna pani pristavila, že či jej nepredám Jerrynka /čivavu/ lebo že ona takého mala s PP a môj je mu podobný. Pýtala sa na vek psíka atď . . . Začala mi spievať že má aj fenky a že by mu bolo u nej dobre :pac: Vtedy sme si so segrou hovorili, že by ho dala určite otetovať a vydávala by ho za svojho veď mala PP bez psa :nie:
podla spravnosti sa PP jedinca ktory uhynie treba vratit na prislusnu instituciu,ak sa strati treba to nahlasit,aby sa predchadzalo zneuzitiu pp,aj ked sama som videla inzerat predam PP bernaka, :ua:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Str 20.02.2008 13:02

posledny prispevok od pani Ivety uz sa vyhraza aj sudom :heh: :
Túto "materskú škôlku" ospravedlňujú tri veci:

1.Sú ešte mladučké, tešia sa z bezstarostného života. O pár rokov zistia čo sú to starosti a problémy.
2.Nemajú žiadne zdravotné problémy, lebo inak by im viac záležalo na ľuďoch. Čo by som dala za to, keby som mala mojich dvoch najbližších zdravých.
3.Sú určite finančne zabezpečené, preto nikdy nepochopia, že my obyčajní, skromní ľudia sa snažíme privyrobiť aspoň týmto spôsobom na liečbu, keď už ja nemôžem od dieťaťa odísť do práce a manžel pre svoje zdravotné problémy.
Ako im závidím. Mať „len“ ich problémiky.

Keby bola aspoň pravda to, čo tu popísali. Ak by som nemala vzťah ku psom a čas na ne, tak by som ich nechovala. A tiež by som nerobila stránku keby boli moje psy týrané, choré alebo mali zlé podmienky na chov.
Nepotrebujem len chválu na stránku, ale tiež sa nenechám urážať. Ak budú v tom pokračovať urobím všetko preto, aby som ich vyhľadala. Viem že sa to dá! A pôjdeme na súd za to, že tu a v dog fóre urážajú. Súdne trovy budú hradiť oni.
V skratke len toľko!
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia