Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Perly v inzerátoch

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Pravdivosť inzerátov

Poslaťod Silwuska » Pia 01.02.2008 10:30

Mika...ty asi poriadne necitas co piseme...nikto jej nevycita ze ich dali pripustit, ale ze ich predavala..mne to pride nemiestne...Doslovne tu je napisane, ze stat sa moze vselico...ale nebudem zato pytat peniaze, ked to je mojou neschopnostou...o to tu ide... :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Fraga » Pia 01.02.2008 10:36

Ja si tiež myslim, že je iné, ak sa to stane náhodou, resp. nehodou, alebo ak niekto chce štendulata len raz (tu by som ale tiež na ich mieste rozmýšlala, lebo ono to nie je len tak mať štendulata, je to starostlivosť a nervy a nebodaj sa skomplikuje porod hotová katastrofa a hoci kto to nevie a môže prísť aj o svoju fenečku!) a je rozdiel, ak niekto nakúpi dvacku psov že hurá ideme na šteniatka! Osobne si myslím, ak má niekto napr. že je aj chovateľ s PP, viac ako 10 psov, ta starostlivosť klesá... nemyslím, že by ich nezaočkoval, nedal nažrať, ale jednoducho už ten kontakt s tým psom nie je taký ako ked je pes jeden, dvaja. Ja mám dvoch a teda robí mi to riadne výčitky, ak chcem isť cvičiť a chcem pre tento krát vziať len jedného a druhý musí ostať doma....z tohto pohľadu myslím starostlivosť....
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pia 01.02.2008 13:16

yetti píše:...ano skusim sa vyjadrit k tejto teme aj ja. ANo nie vsetky inzeraty sa mi pozdavaju. Nie vsetky su koser. Ale chceme sa tu hrat na puritanov, ale na druhej strane dajme si ruku na srdce a povedzme si : nepatrime trochu aj mi k takym ludom? Ved rozmyslajme spolu.. aspon trochu :smile: Kolko z nas ma doma psa bez PP :otaznik: :otaznik: :otaznik: A kolko z nas za psika aj ked bez PP zaplatilo :otaznik:

ja mám psa bez PP, ale tu nie je téma o tom, kto si kúpil psa od množiteľa, ale je tu téme o množiteľoch, ktorí množia o dušu...jak na bežiacom páse, ak si to dobre vysvetľujem heh.. :smile: a nenakryl ešte žiadnu fenku...
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pia 01.02.2008 15:06

ďalšia stránka na množiteľa!!!!!!:
http://www.spic.estranky.sk/
Vitajte na stránke o nemeckých špicoch!

Netty:Narodila sa 27.06.2005.Je to dvojročná fenka. Prvý vrh mala dvoch psíkov a jednu fenku ako ročná.Teraz ma tri fenky,ktoré sú krásne sfarbené po otcovi. Možte si ich pozriet vo fotogalérií šteniatok na tejto stránke.
Beky:Narodila sa 26.1.2006.Je to ročná fenka.Jej prvý vrh bol dvaja velmi pekne sfarbený psíci,ktorí sa narodili 29.10.2007.

Dasty:Narodil sa 26.02.2005.Je to dvojročný psík. Pochádza po rodičoch s papiermi.Mama sa volá Alexa Wriggly,narodená 06.10.2003. Otec sa volá Iorrik Salix Alba,narodený 28.04.2003. Oboch rodičov má pekne sfarbených do oranžova,srsť majú dlhú.Jeho otec Iorrik je Slovenský Šampion SR.

Momentálne máme tri fenky, ktorých fotky nájdete vo fotoalbume ,,šteniatka". K odberu budú na začiatku januára 2008.
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tatiana » Pia 01.02.2008 16:03

Aris píše:niektoré inzeráti sú divné napr tento:
predám šteniatka jackrussel, labrabor,belgický, nemecký a holadský ovčiak s PP. Aj iných psov.
Zdroj: A.B
Kúpili by ste si takého psa????
su ch.s.ktore chovaju viacej plemien s PP,maju pritom ludi ktori im pomahaju,aby bola zabezpecena starostlivost ako ma byt,a kazdy zaujemca ma moznost vidiet ake je prostredie pre psov,ich stav atd,nikto nikomu psa nasilu nepreda,takych chovatelov je ale malo,toto je zrejme vynimka :ua:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod katarina » Pia 01.02.2008 18:50

Bernardin,Čivava,Pekinsky,Sib.hasky,Koli - Ponuka - [30.1. 2008] Zmazať/Editovať/Topovať
,Jazvecik,Lhasa-apso,Kokrspaniel,Jorksir, Nem.ovc.-aj dlhosrste po statnych rod., Stredoazijsky ovc.,Franc.buldocek od 4000, PLATI STALE!!! 0903 626629

:oo: :pac:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Štv 07.02.2008 17:07

huh zvláštny a nový typ mopsa:
predam 2 mesacne steniatko mopsa psika cena za to taka nizka pretoze malo zlomenu nozku,bezovej farby,

množiteľ čo už na to nemá čas, najlepšie na tom, že ich predáva v cene za kus 7 000sk, hm supeer:
predam francuzke buldocky 4 feny 8 mesacne 2 feny po steniatkach rodia same+ 1pes 15mesacny+1pes 8mesacny cena za kus 7000 sk spolu 50000 s

zmena krvi na ďalšie množenie:
Vymenim alebo predam pekné šteniatko Francuzkeho buldočka chovného psika bez PP za iného Francuzkeho buldočka tiež psika z dôvodu zmeny krvy. Kto by mal záujem poprosim foto .
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Štv 07.02.2008 17:17

otras!
najvrcholnejsia je ta poznamka, pri fenkach fr. buldocka, ze rodia same :vykricnik: :hmm:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Ned 10.02.2008 17:21

neviem ci to sem uz niekto daval, ale teraz som nasla toto:
Z rodinych dovodov rusim cely chov.sklada sa z:papierovej 10 mesacnej nakrytej sucky francuzkeho buldocka bielej farby,papierovej 9 mesacnej sucky francuzkeho buldocka strakosa pred 1 haranim.2 sucky prazskeho krysazika 9 mesacne pred 1 haranim,8mesacna sucka bigla pred 1 haranim,a parik ratlikov:rocny samec a sucka 10 mesacna.teraz mali 4 steniatka.Chov predavam v celku
Meno:putyera viktor - hodnotenie a inzeráty užívateľa
Mail:
Telefón: 0911344440

Lokalita: Trnavský kraj

Cena: 50 000
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Ned 10.02.2008 17:23

to je otras :hmm: clovek sa uz ani nevladze rozculit :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Ned 10.02.2008 17:37

ponúkam psíka na háranie- Ponuka - [9.2. 2008] Zmazať/Editovať/Topovať
Ponúkam 11mestačného psíka na háranie. Je veľmi krásne sfarbený. Cena dohodou
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod p.j.jack » Ned 10.02.2008 18:39

HLADATE VALENTINSKY ZIVY DARCEK? - TOP - Ponuka - [10.2. 2008]

uz nemujsite. prave ste nasli krasneho a velmi hraveho a pritulneho psika co ma rad spolocnost. rad by sa stal vasim valentinskym prekvapenim! mozete ho mat maznacika pri ktorom by ste si mohli aj privirabat pretoze je velmi vhodny do chovu. zuby a uska ma v poriadku je malicky a ma 9-tyzdnou a 80 ...

:nie: tak toto je nieco desneeee......videli ste tento inzerat uz??? :plac:
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Ned 10.02.2008 18:41

tak jej idem pisnut. :lol: skoda, ze ten co predava cely chov nema maila.

je to 14 rocne decko, co si do zalub napise, ze ma rado sex. :pac:
Naposledy upravil lusy dňa Ned 10.02.2008 18:44, celkovo upravené 1
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Pon 11.02.2008 17:08

Darujem za symbolicku cenu chovny par Bedlingtonsky terier fenka 2r.,pes 3r.,psa čivavu 4ročny,psa maltezaka bez jedneho oka 2ročny,

No čo, niekoho už jeho psy omrzeli
predam dve fenky a jedneho psika 20 mesacnych.farba trikolor.fenky su pred haranim.po jednom vrhu.t.cena dohodou.surany.

Tak ani jeden zo psov nezodpovedá vernej ,,kópii" daného plemena, ktorými by mali byť!!:
Sar-pei fenka 3r,Angli Buldog,fenka 3r,Cokoladovy Labrador 8 Mesacna Fenka,++dohoda Steniatka Zlti a Cokoladovi Labradory

z aspoň približnej upravené na vernej...som sa sekla troha
Naposledy upravil MisheliQ dňa Pon 11.02.2008 18:40, celkovo upravené 1
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kača » Pon 11.02.2008 19:05

To je ešte v pohode... lenže u nás v novinách to vyzerá takto: (4 inzeráty po sebe)

1. predaj šteniatka šarpejícov, výber z troch vrhov!!! (tč (napr.) 090x 05x 05x)
2. Predám fenky šarpejov, vo veku 1,5-6 roka, po šteniatkach. Cena 3000,- (tč (napr.) 090x 05x 05x)
3. Predávam farebné šteniatka šarpejov. (tč (napr.) 090x 05x 05x)
4. Vymením 4 chovných psov otcov viacerých šteniatok, za novú krv... od 1-5 roka (tč (napr.) 090x 05x 05x)

Všade tie isté čísla telefónov!!!
Tomu sa hovorí veľkomnožiteľ!!!
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia