Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Perly v inzerátoch

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Pravdivosť inzerátov

Poslaťod lusy » Sob 26.01.2008 22:25

Amaguk píše:nie, nedochadza jej to. mysli si, ze to co robi, je v poriadku :ua:
Mozno keby sme mali ine zakony...

to by tie zakony asi museli zakazovat chov psov bez PP a propagaciu na nete. no neviem. teraz neviem ci jej mam napisat na jej stranku - opat- alebo na jej mail.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Amaguk » Sob 26.01.2008 22:30

minimalne by museli nejako zakazovat alebo regulovat taketo velkomnozenie a priekupnictvo vo velkom...

hm, neviem, napis jej aj-aj, ked budem trochu volnejsia, tiez jej tam nieco prihodim
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Tatiana » Sob 26.01.2008 22:34

lusy píše:
26.01.2008
http://www.burko.sk | 26.01.2008 19:34:12
Asi nemáš iné starosti len vypisovať blbosti na iné stránky.Ak sa Ti nepáči ako sa starám o psov tak nemusíš navštevovať moju stránku.Ja mám svoj názor a Ty svoj - ja Ti ho neberiem.Ak si rozumný človek tak nezaťažuj iných
http://www.burko.sk | 26.01.2008 06:50:15
Keď sa Ti nepáči ako sa starám o psov prečo sa vraciaš na moju stránku a píšeš odkazy?Napíš email a potom môžeme na túto tému diskutovať.

takze toto mi zanechala v knihe navstev na mojej stranke. :pac: ona asi fakt nepochopila preco chodim na jej stranku. :nwm:
nic nenarobis ak ma pani cas na psov a stiha sa starat aj o postihnute dieta ,protireci si lebo kolko financii taky odchov vyjde,ved musi nieco aj do tych psov dat,nebudem to rozvadzat,uz by sa s tym malo nieco robit to fakt :hmm:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Sob 26.01.2008 22:38

Tatiana píše:
lusy píše:
26.01.2008
http://www.burko.sk | 26.01.2008 19:34:12
Asi nemáš iné starosti len vypisovať blbosti na iné stránky.Ak sa Ti nepáči ako sa starám o psov tak nemusíš navštevovať moju stránku.Ja mám svoj názor a Ty svoj - ja Ti ho neberiem.Ak si rozumný človek tak nezaťažuj iných
http://www.burko.sk | 26.01.2008 06:50:15
Keď sa Ti nepáči ako sa starám o psov prečo sa vraciaš na moju stránku a píšeš odkazy?Napíš email a potom môžeme na túto tému diskutovať.

takze toto mi zanechala v knihe navstev na mojej stranke. :pac: ona asi fakt nepochopila preco chodim na jej stranku. :nwm:
nic nenarobis ak ma pani cas na psov a stiha sa starat aj o postihnute dieta ,protireci si lebo kolko financii taky odchov vyjde,ved musi nieco aj do tych psov dat,nebudem to rozvadzat,uz by sa s tym malo nieco robit to fakt :hmm:

no ved prave. ona ani nema tucha, co to je chovat psov. (nieze by som bola chovatel, ale viem, ze to nie je len tak). by som chcela vediet, co im dava zrat chudatkam malym. fakt mi je z nej spatne.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Sob 26.01.2008 22:39

lusy píše:
Milá Lusi! Nepoznám Ťa, neviem aké máš a či vôbec máš nejaké starosti.

toto je presne dôkazom, že svoje priority má položené na tom, aby ju ostatní ľutovali kvôli tomu, aký má osud ona a jej dcéra, lenže myslím si, že na Slovensku je ešte viac rodín, ktoré majú oveľa väčšie problémy, ako ona!!!

lusy píše:
Neviem či si si prečítala aj iné rubriky na mojej stránke. Takže ak si celkom normálny človek tak pochopíš o čom píšem..

aha, takže predsa len súhlasí s tým, že to o svojej rodine, o svojej dcére tam dala čisto z toho dôvodu, aby si jej štence ľudia kupovali zo súcitu, ľútosti atď...

lusy píše:
Ešte si asi nič vážne neprežila, lebo keby áno tak nevypisuješ blbosti do odkazov na iné stránky.

no takže to čo ona píše nie sú blbosti? zaujímavé a koľko ľudí zažilo to čo ona a ani napriek tomu si to nevybíja na živom/živých tvorovi/tvoroch !!!

lusy píše:
Sama nevieš čo Ťa ešte čaká tak neposudzuj druhých ľudí.

čo ma dopekla spoločné posudzovanie druhých ľudí s tým, čo ma ešte čaká? Ani ona to nevie čo ju čaká a čo má byť! Nech sa ale spamätá, lebo ju bude čakať "pekný" osud, lebo dúfam, že platí toto:
Božie mlyny melú síce pomaly, ale isto

lusy píše:
Nie som sopľavé
decko aby si si mohla dovoliť písať také blbosti na moju stránku.

to čo za kraviny ti preboha písala? Nato aby si niekto mohol dovoliť písať také "blbosti" na jej stránku musí byť starec od kosti či čo? Ta to je magor...ona možno vekovo nie je soplavé decko, ale čo sa týka psov, v nich sa vyzná horšie ako decko v jaslach a to vyvrátiť nemôže

lusy píše:
Ale ak Ti
to robí dobre tak píš ďalej. Máš na to právo.

toto patrilo asi mne, ja som sa vykreslila ako parazit...a viem aj, že mám na to právo..a určite mi nerobí dobre písať jej na takúto vec akou je týranie zvierat, to komu kedy robilo dobre? je šialená? Jej robí určite dobre to, že svoje dieťa využíva na to, aby jej šiel obchod so psami lepšie

lusy píše:
Ale urážať nemusíš. Lebo život
sa nezakladá len na psoch ja mám aj iné hodnoty v živote a to je hlavne
zdravie.

tak to si pekne se:censored:ie do huby, že jej hodnotou v živote je hlavne zdravie...akože zdravie jej zvierat má v prdeli či jak? veď aj to je zdravie..tak nech netrepe..a ja urážať musím, pretože s touto ženskou inak komunikovať nedokážem, nič iné si nezaslúži!!už len preto, čo píše

lusy píše:
Čo myslíš keby som mala peňazí nazvyš žeby som bola nútená chovať
psov a predávať šteniatka?

:censored: :censored: :censored: ta je ale :censored: keby nemala lenivého muža, tak peniaze má..keby tých pár hodín, čo sa musí venovať 19 psom využila na roznašanie novín či letákov, aj za to je zárobok..je to len hlúpa výhovorka, robí to len zo svojej pohodlnosti..ale stavím sa, že s tými psami trávi s každým 1 minútu, dať žrať, vypustiť von na dvor, to všetko jej môže trvať 1 minútu, to je na jedného psa 2 minúty dokopy a to je 38 minút, čiže polhodinu má na roznášanie letákov...alebo nech kúpi tu porantanú rastlinu, joj bože jak hlúpo sa vyhovára, by som jej dala kopancom po hube

lusy píše:
Určite by som radšej chodila do práce medzi ľudí, ale ja som doma už 8 rokov s Ťažko postihnutým dieťaťom, ktoré treba odsávať, kŕmiť mixovanou stravou, pozerať na to aké má epileptické záchvaty ako sa dusí a keď prestáva dýchať bežať s ňou do nemocnice.

no počkať, ak človek nezvláda výchovu postihnutého dieťaťa a býva takto frustrovaný ako ona, najlepším riešením by bolo, ak by ho dala do ústavu radšej..lebo postihnuté deti sú často senzitívnejšie, citlivejšie ako deti zdravé..omnoho viac vnímajú, pretože príroda to zariadila tak, že tam kde majú mínus, musia to mať vykompenzované a nahradené tým, že inde majú zase plus..a ak jej chýba to, že nemôže byť medzi ľuďmi, určite nech nie je pri dieťati z povinnosti, ja osobne by som to nezvládla a dieťa by som dala do ústavu, z toho dôvodu, že by som vedela, že mu tam bude najlepšie, aj keď materinská láska mnohokrát je na nezaplatenie, je nenahraditeľná, ale ak by som ho mala trápiť tým, že ja som utrápená, to mne ani tomu dieťaťu veľa osohu neprinesie, práve naopak, narobí to viac škôd..tak by mu v ústave dali teda plnohodnotnejší život ako ja..ak by som však vedela, že ma nič neviaže k ,,ostatným vonku" tak by som si dieťa aj nechala, ale ak by som vedela, že možno o rok by sa situácia mohla zmeniť, tak iné riešenie by som nevidela..heh, dúfam, že ma teraz niekto za to neukameňuje, chápte ma, že by som to myslela len dobre s tým bábom

lusy píše:
Celé noci bývať hore a sledovať, pozorovať. Neviem či to pochopíš ale ak máš srdce tak áno.

no a? veď to k postihnutému dieťatku patrí, čo čakala? Luxus alá ľutujte ma a prispievajte mi? a prečo by si ty, či ja mala chápať? my srdce určite máme, je len otázne, či ho má ona..o čom pochybujem! a za tým si stojím

lusy píše:
Takže keď budeš chceť písať niekomu niečo tak si najskôr premysli čo chceš
napísať.

to isté by mala spraviť aj ona

lusy píše:
So srdečným pozdravom a želaním všetkého dobrého v práci a osobnom živote
želá Iveta Burianeková

takto typicky píše vtierka, falošnica, ktorá chce týmto spôsobom donútiť ľudí, aby začali mať pocit viny za to, že jej krivdili, pretože ona sa správa milo a my tak hnusne..ha, ja jej však na to neskočím, aj keby mi priala aby som zarábala milióny, nech si to strčí..mne môže vyliezť akurát tak na hrb s takým písanim, v pohode by stačilo keby napísala zbohom Iveta Nejaká :haha:
Naposledy upravil MisheliQ dňa Sob 26.01.2008 23:30, celkovo upravené 1
Caesarik (15 r), Fergie (10 r), Aron (5 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Sob 26.01.2008 22:42

lusy píše:
Amaguk píše:Myslim, ze pani absolutne nepochopila, ze tym, ze sposobovanie utrpenia inym zivym bytostiam jej dcere nepomoze. Mozno to vyznie tvrdo, ale to co, robi, je podla mojho nazoru v konecnom dosledku nemoralne, minimalne velmi problematicke, ked si uvedmime, na com a akym sposobom vlastne zaraba penieze. je mi z toho smutno o to viac, ze este nevaha ludi aj takto vydierat tazkym osudom, ktory postihol jej dcerku. Nic jej zjavne nedoslo...
tiez si myslim, ze su aj ine cesty zarobku - nech pestuje kvety alebo strikuje svetre, ale nech nenici zivot zivym tvorom, ktory za nic nemozu :ua:

mas pravdu. sama vlastne pise, ze by psov nechovala keby jej neslo o prachy. tak ako je to laska ku psom? mne je naozaj luto jej dcery, ale to co robi so psami je mi luto este viac. mozno som sebec, ale vzdy ma dokaze rozlutostit utrpenie zvierata ako cloveka. asi preto, ze tie zvierata su jednoducho odkazane na nasu pomoc a same si nevystacia. :ua:

tak isto je to aj so mnou, úplne..nikdy to nikomu však nehovorím, pretože väčšina by ma považovala za hlúpu ale oco aj sám párkrát konštatoval, že mňa viac trápi osud zvierat ako osud ľudí..práve pre tento dôvod..ostatní by na mňa len pohŕdavo pozerali, spôsobom, že či mi nešibe..ale je to tak, viac by som sa obetovala pre záchranu zvierat ako pre záchranu ľudí, možno aj preto, lebo na záchrane ľudí sa podieľa skoro každý zatiaľ čo na záchrane zvierat sa podieľa to málo zo zvyšku, ostatní su neutrál alebo ani pre jedno....
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Sob 26.01.2008 23:00

Lusy, to isté napísala aj mne, zmazať to teda nemienim, nech si ľudia všimnú tu ženskú, aby vedeli, komu sa vyhýbať...!!! mne avšak napísala aj to, čo tebe v emaile :D pekne od nej
Dobrý deň!Prečítala som si odkaz na mojej stránke.Vedela by som veľa diskutovať na tú tému o psoch. To ste ešte neboli u iných chovateľov psov ako oni chovajú a zarábajú na psoch a aké majú podmienky pri chove.Moje psy tu unás majú prepich a sú vetky rozmaznané.Priala by som Vám to vidieť.Zatiaľ len toľko

odpísala som jej na to toľko:
vedeli by ste veľa diskutovať na tému o psoch ale považujete za dobré, že vaše psy sú rozmaznané? To ako naozaj? Tak to si môžte blahoželať, pretože o psoch v tomto prípade nemáte ani potuchy, poznáte ich len pod názvom Jedlo-Dvor-Voliéra-Štence-Peniaze a to je všetko, nemáte ani šajn, čo všetko pes obnáša, a za týmto názorom si budem stáť
Tým prepichom máte na mysli, že je to prepich Váš, podľa vašich, ľudských predstáv, alebo je to prepich psí, podľa psích predstáv? hm? výchova deti a výchova psov sa veľmi ale veľmi líši, ku psovi sa nemôžete správať ako ku dieťaťu, aj keď pes ako sa hovorí má rozum 2-ročného dieťaťa...jednoducho to takto nefunguje, psy majú iné potreby ako ľudia, lenže to si vy neuvedomujete..čo také prepichové im dávate? čo považujete za prepich?

oveľa radšej by som rozumným človekom nebola, ak ste ním VY a kopa ďalších tiež množiteľov a oveľa radšej sa k takému človeku nebudem priradovať, úplne mi to vyhovuje a tak si môžem neobmedzene písať čo sama uznám za vhodné, tým, že nie som rozumný človek môžem teda zaťažovať iných a tak vo Vašom prípade z radosťou urobím
vy považujete za blbosť, že reagujem kritikou na to, čo máte popísané na vašich stránkach čo sa týka tých úbohých psov, ktoré máte len na to aby vám zarábali? to ani náhodou, pre vás nech je to aj blbosť, pre mňa to je podstatná vec, pretože to je ohavné takéto správanie!!! dúfam, že sa zákon čoskoro zmení, čo sa týka psov a vy ako aj ostatní množitelia na to všetko nepekné doplatíte, pretože čo je veľa, to je veľa!!!!
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Sob 26.01.2008 23:06

moja odpoved na mojom webe a tiez to skopirujem na jej.

mila pani Burianekova asi ste vobec nepochopili moje postavenie vocim vasmu "chovu" psov. samozrejme ze sa mi nepaci a to, ze na vase stranky chodim je preto, aby som svoje rozhorcenie vyjadrila.
aha a neberiete mi moj nazor? tak preco to vymazavanie mojich a inych odkazov?
ci som rozumny clovek??? otazka je co si pod tym slovom predstavujete. pretoze podla mna rozumny clovek kvoli zarobku nebude mnozit bezpapierakov a najde si nieco ine na com moze zarabat, ale nie aby trapil chudakov psikov. kolko z nich vam uz zahynulo? maju vobec veterinarnu starostlivost? su ockovane, odcervene? i ked viem, ze teraz bojujem na nespravnom uzemi. osvetu by potrebovali kupujuci. lebo vzdy to tak bolo aj bude. pokial bude dopyt, bude aj ponuka. bohuzial
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Sob 26.01.2008 23:10

raky píše:
:nie: len zamkne knihu, toto je lepšia živnosť.... :ua:

takze predpoved sa naplnila. :heh: uz jej tam nic neskopirujem. :nwm: budem jej musiet napisat maila. jej kniha navstev zo stranky zmizla. :angel: a zmizlo aj toto:

Stanko choval psov už dávno predtým v Hronseku.Tak má veľa skúseností a preto sme sa rozhodli, že sa spolu skúsime venovať psíkom.Najskôr sme si kúpili na burze psa bradáča stredného. Bol to vynikajúci strážca na dvore. Aby nebol smutný tak sme mu kúpili fenku. To bol náš prvý spoločný párik bradáčov. Mali sme aj šteniatka. Tie sme popredali. Potom sme kúpili boxerku Pandu. To bola naša prvá „drahšia“ kúpa. Panda nám vychovala tri krát šteniatka. Všetky sme ich popredali. Niektoré drahšie a niektoré sme boli radi, keď aj vymenili za niečo iné. Jednu sučku som vymenila za bíglov. Mala som na dvore štyri fenky a jedného psa. No, keď som počula ako štekajú a rýpu celý dvor, tak som ich radšej predala. Namiesto nich sme kúpili mopsku Džinu.Tiež nám po dvore behala sučka ši-cu, zlatý retriever a malý bradáč čierny. Prvých bradáčov sme predali( potrebovali sme peniažky) a doteraz za nimi banujem, lebo takého psa ako bol Fredy už nenájdem. Keďže nám nemal kto strážiť dvor, tak sme boli zasa kúpiť párik bradáčov, ale tí už neboli takí dobrí strážcovia. No, sučka hlavne po okotení bola zúrivá, strážila veľmi dobre. S tou sme si užili. Prvý krát, keď kotila, tak nám skoro uhynula. Nemohla porodiť, mala v sebe 13 šteniatok. Postupne z nej vychádzali mŕtve, no potom sa jej podarilo posledných sedem vychovať. To som bola rada.Druhý a tretí krát mala šteniatka bez problémov.Na štvrtý krát uhynula pri kotení. Trápila sa tak ako prvý krát, no srdiečko nevydržalo. Bolo mi veľmi ľúto, že sme o ňu prišli. Nechala som od nej jednu sučku Ritu , ktorá mi ju veľmi pripomínala. Od prvého bradáča Fredyho sme doniesli psíka, aby bol nepríbuzný k Rite . Dokúpili sme ešte jednu dospelú sučku. Tá keď kotila, tiež uhynula pri pôrode. Ja som už nechcela prežívať to, že budem pozerať ako sa bradáčka trápi pri pôrode a nakoniec aj tak uhynie, tak som obidvoch bradáčov predala.
Popri bradáčoch a boxerke sme chovali jazvečíčku. Toto plemeno sa nám veľmi páči, tak sme kúpili ešte jednu sučku Zorku. Zorka mala dve dcérky, ktoré sme si nechali, a doniesli sme psíka, ktorý bol nepríbuzný ku všetkým sučkám. Keď nám v banke ponúkli pôžičku, tak sme ju využili a kúpili šteniatka japanchinov, špicov, papilonov a mopsku. Teraz už len čakáme, kedy sa začnú prvý krát hárať, postupne kotiť a trochu zarábať. Už by bolo načase aby sa začalo dariť. Lebo za posledný rok sme mali smolu. No aj to sa stáva. Pri živých tvoroch treba rátať aj s tým, že sa nemusia vždy vydariť. Ono to nie je len o zarábaní.
Naposledy upravil lusy dňa Ned 27.01.2008 1:24, celkovo upravené 1
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Ned 27.01.2008 1:18

z bazos:
Ponúkam krásneho 4-ročného bígla vo výbornej kondícii na prekrytie.
Lokalita: Nové Zámky
Cena: Nerozhoduje

inak prave teraz tam uz je s dnesnym datumom (po 1 hodine) pridanych 140 inzeratov.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Ned 27.01.2008 18:41

MisheliQ píše:inak neviem nejako nájsť tie články o tom koľko psov mala, ona to vymazala!!! som to mala tušiť že tak urobí a mala som si to skopírovať skôr nie až teraz :pac:

ake clanky. vymazala iba knihu navstev a to co som sem potom vlozila o tom, ako jej zomreli tie fenky.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Ned 27.01.2008 19:05

lusy píše:
MisheliQ píše:inak neviem nejako nájsť tie články o tom koľko psov mala, ona to vymazala!!! som to mala tušiť že tak urobí a mala som si to skopírovať skôr nie až teraz :pac:

ake clanky. vymazala iba knihu navstev a to co som sem potom vlozila o tom, ako jej zomreli tie fenky.

no veď tento článok myslím, ten, kde uvádzala svoje začiatky so psami
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Uto 29.01.2008 20:13

niektoré inzeráti sú divné napr tento:
predám šteniatka jackrussel, labrabor,belgický, nemecký a holadský ovčiak s PP. Aj iných psov.
Zdroj: A.B
Kúpili by ste si takého psa????
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zeane » Str 30.01.2008 9:58

:hmm: A ja sa vrátim k pani Ivete... :hmm: Poctivo som si prešla jej stránku - a ostalo mi zle... Psy vo vybetónovaných voliérach na dvore... Hm... Pre tých čo na jej stránke neboli - 1 boxer, 5 jazvečíkov, 4 japan chiny, 3 mopsy, 2 x papillon a 4 špice - podľa vzhľadu trpasličie. Po spočítaní 19 kúskov prevažne sučiek. Trinásť z nich sa "plemenne" (ak pominiem špicíkov tak 9 - aj tak je to veľa!) radí medzi psy spoločenské, ktoré sa na dvore nechovajú - primárne sú určené ako spoločník človeka do bytu a majú byť socializované a zvyknuté na človeka keď odchádzajú k novým majiteľom... Ľudia :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: :plac: ....
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 30.01.2008 16:27

inak už viackrát som našla na stránke bazos.sk inzerát v podobe akéhosi varovania, jedná sa o jednu pani, ktorej meno bude uvedené v inzeráte, a tá pani urobila tzv. výkup šteniat, pričom ich predošlým majiteľom, majiteľom matiek šteniatok, nezaplatili a teraz je len otázne, kde sa šteniatka nachádzajú a čo je s nimi, to je ďalší alarmujúci problém, ktorý je spôsobený práve vdaka tým množiteľom, pretože nebyť ich, také niečo by sa stať nemuselo, že by existovali výkupy šteniat, nehrozilo by to, ale množitelia tu bohužiaľ sú, a tak ochranári zvierat môžu len tŕpnuť z toho, čoho všetkého je vôbec ľudská duša, ruka a iné veci, ktoré tyrani využívajú, schopná...!!! je to hrozne, keby sa takto narábalo s detmi, bolo by z toho veľké halo a všetci by sa o to viac zaujímali, podotýkam, že by všetci reagovali takto pohoršene, ale presne tak ako mi p. katarína písala do knihy návštev na mojej stránke, že keď ja mám väčší cit a väčšiu chuť obetovať sa pre zvieratá, už je to niečo nehanebné, sebecké arogantné a neviem čo všetko ešte:
MY VAM VOZIME STENIATKA AZ Z DRUHEJ STRANY REPUBLIKY OCKUJEME ICH STARAME SA O NE AKO O MALE DETI INVESTUJEME PENIAZE DO ICH ZDRAVIA AJ CESTA K VAM NAS VELA STOJI A VY NAS VYPLATITE KUPNOU ZMLUVOU A SLUBMI ZE PENIAZE BUDU DO 2DNI NA UCTE KOLKYM STE TO UZ POVEDALI A KOLKYM ESTE POVIETE A KDE SU NASE PENIAZE PYTAME SA MY OKLAMANY CHOVATELIA?????

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/554326 ... MONIKA.php
VANYOVÁ MONIKA,KEDY CHCETE VYPLATIŤ VŠETKÝCH TÝCH OKLAMANÝCH A SKLAMANÝCH CHOVATEĽOV?TO SÚ UŽ STÁTISÍCE KORÚN, KTORÉ DLHUJETE ĽUĎOM ZA ŠTENIATKA,KTORÉ VÁM PRIVEZÚ DOMOV DO TVRDOŠOVIEC.JE TO SMUTNÉ A NESERIÓZNE Z VAŠEJ STRANY.

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/550406 ... MONIKA.php
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia