Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Ako ste sa o nás dozvedeli?

Poslaťod petra587 » Štv 22.01.2015 19:59

z vyhľadávača google :smile:
petra587
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod Kulunuru » Ned 25.01.2015 0:58

Tak troska z guglu ale nevenoval som tomuto foru pozornost kym som sa zo dva krat nestetol na luke s AndreaT a chcel som najst ... toto forum. :hi:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 26.01.2015 13:49

To znie tajomne ;)
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Pon 26.01.2015 14:58

Offtopic: Klnr, podľa mena psíka je to najdúšik, ktorý sa našiel v Abraháme na záchranárskom tréningu a dostal meno podľa prezývky našej Ariky :lol: a cez Peťu sa dostal k tebe, že?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Str 28.01.2015 14:27

Offtopic: Nie som sice Klnr, ale teda je to ten psik. Lebo som sa Martina pytala, ako k nemu prisiel a mi rozpraval celu story a teda okrem teba ( teraz uz viem, ze aj ty si ho nasla), ze tam bol chalan s VB Hardenom, ja ze jasne, no predsa Laci :smile: Je to paradny pes a teda nemohol sa dostat lepsie :jop:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kulunuru » Pon 09.02.2015 3:37

AndreaT píše:Nie som sice Klnr, ale ...

Niesom sice AndreaT ale ... :heh:

... ale teda ano, Harik je ten psik. Lebo ked som sa Peti pytal ako k nemu prisli a Peta mi vyrozpravala celu story, tak viem ze tam bola hromada ludi, tych super ludi - zachranarov a ich psov. Neviem uz presne popisat ktori ludia menovite tam boli ale viem ze ich nebolo malo. Rezonuje vo mne niekolko mien ale zial neviem vsetkych ludi menovat spolahlivo a konkretne... Jedno z mien bolo relevantne: to meno znelo nieco ako " ... Arika ... " po ktorej uz teraz viem ze ma moj bezvadny partak meno. Dalsie meno ktore rad pozdvihnem je Petra Maasova ktora dostala napad zverit tohto drobca do mojich ruk. Dalsia skvela kocka v tomto pribehu nesie meno Andrea Gecikova a to je baba ktora sa velmi a zaroven zasadne pricinila o zakladnu veterinarnu starostlivost mojho maleho drobceka a bola dolezitym clankom v Harikovom preziti a zaroven v dalsom zivote. Z vrodenej a prirodzenej skromnosti nebudem menovat seba :heh: a ukoncim tento prispevok s usmevom a radostou z konstatovania ze Harislav ma dobry zivot!
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Zenei » Sob 21.03.2015 17:07

Ani srnka netuší, ešte keď asi ani neexistovalo chodila som na iné podobné psie fórum (viem, že tam chodilo viacero ľudí odtiaľto), to potom zaniklo a krátko nato som objavila toto. A lepšie psíčkarské fórum som doteraz ani nenašla, ani české ani medzinárodné, toto je naj :) Sem tam mám pocit, že ľudia tu majú radšej psov ako druhých ľudí, ale to nevadí, veď sme na dogfóre :ha:
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod littleAnja » Uto 14.03.2017 13:15

google
littleAnja
Okoloidúci

Poslaťod Kulunuru » Sob 22.04.2017 1:10

Ze google. Ach. Ale zasmial som sa na svojom poste spred mrte rokov. :ha:
Kulunuru