Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Ako ste sa o nás dozvedeli?

Poslaťod bibi25 » Štv 05.07.2012 11:05

:google:
Obrázok
bibi25
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Bretisko » Ned 15.07.2012 9:29

mr :google: :no: :no:
Bretisko
Okoloidúci

Poslaťod Dyfflin » Str 18.07.2012 14:13

Viackrát som o tomto fóre počula, aj som na neho natrafila cez google tak som si povedala, že sem pôjdem :smile:
Dyfflin
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sia_Kiko » Sob 21.07.2012 23:20

Hľadala som niečo o psíkoch na google a klikla som na dogforum. A som tu! :smile:
Psi vedia veľa, ale nehovoria. Presne naopak je to u ľudí. (Ernest Hemingway)
Kiko, 01/01/2011
Sia_Kiko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod sabi23 » Ned 22.07.2012 22:11

ja som zas zhanala informacie o psikovi ktoreho som si planovala kupit, este mi neprisla kniha tak som hladala vsetky mozne informacie na internete a vlastne som otvarala vsetky stranky ktore sa toho plemena týkali, kedze o mojom toho vela neni a toto je jedine na ktorom som aj zostala :smile:
sabi23
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod fandog » Str 25.07.2012 9:23

Ahoj, ukázala mi to tu kamarátka, tak som si povedal, že sa pridám a už sa teším, až si tu všetko prejdem a čo-to vám sem aj napíšem. :smile:
fandog
Okoloidúci

Poslaťod Borderka-Brita » Pon 27.08.2012 19:27

No ja som písala dog ... starostlivosť o psa ..... border collie .... lebo som mala mať psíka a tak som objavila dog fórum :smile:
Borderka-Brita
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Beny » Štv 30.08.2012 17:15

Ja som dogforum poznala ani nepamätám. No raz som bola s kamarátkou vonku a tá ho vychválila doslova do nebies :no:
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Maximooo » Ned 02.09.2012 11:40

Ja som o fóre počul veľakrát, ale viacmenej to prvýkrát bolo z google, ale to bolo už veľmi dávno.
V minulom živote som bol psom a bol som šťastný so svojim človekom.
Teraz som človek a som šťastný so svojim psom.
Maximooo
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Štv 10.01.2013 12:51

mi sme sa dozvedeli o Vas od nasich zakaznikov ze sa na vasom webe o nas pise.... a ze ste super veb a vela zaujimavych veci sa tu pise ....
sme radi ze takyto web funguje :jop: :jop: :jop:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa

Poslaťod lochnička » Ned 13.01.2013 22:53

dobrý večer všetkým psíčkarom, ja som hľadala práve niečo kde sa človek može zoznámiť s ľúďmi , ktorý majú svojích psíkov ako kamarátov a partnerov a čo by boli ochotný si vymeniť aj názory a skúsenosti a možno sa zoznámiť aj s ľuďmi čo chovajú kráľovských pudlov.
lochnička
Okoloidúci

Poslaťod OSTRIHAJPSA SK » Štv 31.01.2013 0:47

MENIME NAZOR NA DOGFORUM !!! OZNAM
OZNAM
kasleme na to. Vsetko mazeme sme radi ze sme vas mohli vsetkych spoznat ale nemame zaujem o takuto komunitu ludi co na vsetko kaslu a proste je im to jedno ...
a teraz nas mozete zablokovat aspon budete mat na to dovod... a mi pokoj aby sme v kazdej diskusii nieco dokazovali, alebo seba obhajovali a podobne sceny zaujatych a zakomplexovanych ludi citali alebo citat neustale bozekovanie .....
V zivote sme tu na nikoho nenadavali ani sme tu nic neriesili osocovanim ako prave vi co ste to robili neustale na nas.
Ale je to vasa vizitka kazdeho jedneho z vas
A nezabudnite este o nas budete pocut ako o najvacsom psom salone v Bratislave ktory konecne otvara oci ludom co maju psikov ako sa strihaju psikovia nakolko neposielame prec ludi od strihania a v zivote nebudeme pouzivat sibenice na uvazovanie psov ako to robia v ostatnych salonoch za zavretymi dverami !!!
Este raz nechceme mat s vami ako z vedenim dogfora nic spolocne....
je omnoho viacej kvalitnejsich stranok kde si ludia menia nazori a ked nieco clovek potrebuje z vedenia ,, od admina ,, tak sa mu aspon ozvu ...
len tolko
pekny vecer a a vsetko dobre :ahoj:
OSTRIHAJPSA SK
BANNED
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nanda » Pia 01.02.2013 12:37

Prečo to všetci nováčikovia berú takto? Priznám sa aj ja som si tým prešla ale zvykla som si. Ale dá sa tu nájsť s veľa ľuďmi spoločná reč. Je tu kopec dobrých ľudí ktorých poznám aj osobne a neľutujem :hi:
Beriete si to príliš k srdcu. Za to že má niekto iný názor napr. na výchovu ako vy tak už sa vyvolávajú hádky a píšu príspevky o tom akú sú tu ľudia zlý.
Ale nikdy nevieme ako to kto myslel aj keby použil 1564547178478 smajlíkov alebo keby nepoužíval smajlíkov vôbec. Mohol to myslieť aj v dobrom.
Takto sa vzdávať je podľa mňa úbohé. Keď máš nejaký iný názor ako iný člen tohto fóra a rozoberáte to v diskusií (v nejakej téme), tak to nerieš a máš pokoj alebo si to vybavte cez SS alebo e-mail. Keby som sa ja mala takto vzdať po prvom útoku už tu dávno nie som. Nebudem sa pozastavovať na týmy ÚPLNE zbytočnými hádkami medzi ľuďmi tu.
Ale keď si sa už takto rozhodla/rozhodol maj sa pekne :ahoj:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod slnko1963 » Uto 05.02.2013 0:04

:google:
Nikdy nehovor nikdy ...
slnko1963
Okoloidúci

Poslaťod l-a-n-a » Pon 18.03.2013 12:07

O vás viem od kamarátky ktorá práve vtedy bola na nete :aaa: A celkom sa mi to páčilo, tak som si povedala že to skúsim :jupi:
Obrázok
l-a-n-a
Okoloidúci

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia