Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ľudské zuby, zubníci a náhrady

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Vadí/Nevadí

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 10:29

ja musim ist k zubarovi,
mam dve total derave stolicky,plus dva zuby mi chybaju,tie by som si chcela tam nejako vratit a plus kazy porobit a tak
inak vazna otazka,ti co mate nie vlastny zuby,alebo zub,kolko take nieco stoji?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Str 27.07.2016 10:31

a ako chces nie vlastny zub? mozes si dat implantat - ktory stoji aj 2000 eur alebo mostik, ten je lacnejsi, akurat ti zbrusia okolne aj zdrave zuby...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 10:35

ano chcem nie vlastny zub :lol: dva litre??? a take to co sa navrta do dasna a na to sa vlozi zubok?to nemoze stat dva litre,ved ked si niekto chce nastrelit vsetky zuby,to sa nedoplati
mostik prave nechcem,je to vidiet a nechcem mat dratik v ustach,su to dva premolare,cize aj na takych nie uplne viditelnych miestach
hlavne tie dve stolicky chcem dat do prec,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 27.07.2016 10:36

ano, stoji to 2 litre. mozno menej kvalitny material najdes aj za liter. ja na to setrim uz roky, ale vzdy ma to prestane bavit po case :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 10:40

pozeram si nejake cenniky,a tam je implantat ze 300€,ale to asi teda nebude komplet,ze tam treba xy inych komponentov,no boha,to nie je ziadna sranda
no nic Vierka vobec ti neverim,zavadzas :heh: to nemoze tolko stat,to by bol kazdy strbavi
tuto u nas je jeden zubar si hio celkom chvalia,preventivku nemam uz roky,mat tak viac penazi aj som spokojnesia,ale len skrz zuby :lol:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod janajka » Str 27.07.2016 10:41

jaro zarobil slusne peniaze v anglicku. Potom prisiel na Slovensko, hned mu rozbili zuby (kamarat nechtiac pri pogovani) a vsetky zarobene peniaze mohol rovno odovzdat zubarke. Takto ich rozflakat.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 27.07.2016 10:42

no neviem, vsak ja som len za kaz platila 50 eur :haha: ale tak daj tip potom. a inak. este strasia, ze sa nemusi ujat, takze ani zuby, ani prachy :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kulunuru » Str 27.07.2016 10:44

Dva litre jeden zub? :oo: Nikdy som tuto otazku neriesil ale tak tipoval by som ze okolo 5 kil max. Fuha. Zubky moje, drzte sa! :lol:

Margita píše:hlavne tie dve stolicky chcem dat do prec,

A treba ich dat prec? Nestaci ich vycistit a uzavriet? Ja som mal napriklad jeden zub uplne zly zly zly az po konceky korena :lol: a zubarka mi ho nechala s tym ze bude to sice mrtvy zub ale ostat moze. A tak ho vycistila a zaplombovala. A je tomu uz dobych 15 rokov a zub sluzi.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Str 27.07.2016 10:46

Ale vsak ty chces stolicku nahradit, nie? Alebo nejaky vzadsie :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 10:49

nie stolicku ,premolar,ma dva na spodnes celusti jeden na jednej strane druhy na druhej
no nic baby,neporadite mi :lol: pojdem za ujom doktorom a popytam co a ako,ja na tie stolicky nevidim,tak neviem ako to tam vyzera,ale moj subj.pocit ze zle.zle ,zle

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 27.07.2016 10:52

nuz, niekto je neplnochrupy od narodenia. :lol:
aby som boal v teme, nenavidim zubarov. nie pre bolest - to zvladam uplne v pohode, ale vsetci mam pocit, ze len prachy chcu vytrieskat a robotu si poriadne nerobia. ak natrafia na problem. zubarka, ktorej som chodila od strednej, mi zadrie v 25-ke, ze som to mala riesit do 18-tky, ze by poistovna cosi hradila.. wtf? vsak som bola v tom case u nej. potom som si presla vsetkymi moznymi roznymi - statne, ci sukromne - vsetko jedno. robili mi xy rtg za cely zivot a ani na jednom neprisli na to, ze mam zalozeny zub, ktory mi teraz rastie? :pac: proste dovi, dopo, slovenske zdravotnictvo je uplne na :kak: , nech si vravi kto chce, co chce... vo vsetkom tu plati heslo - pomoz si sam. asi musim ist studovat medicinu, zaroven sa vyucit za murara, kuchara, opravara... :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 10:56

ja som chodila na Drienovi ku Grausovi,tam je to fajn,vsetko super,len teda by ma to zruinovalo,aj na pohotovosti som tam bola parkrat a tiez vsetko v pohode,
tuto na Bebravskej je jeden zubnik Kralovic,celkom dobre referencie ma,aj co sa mi osobne do usi dostalo,a kedze je tov zaprdenej Vrakuni tak by mohol mt aj ceny prijatelne pre bezny pracujuci lud,pripadne nepracujuci :lol:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kulunuru » Str 27.07.2016 11:04

No, dnes tie ceny niesu prijatelne nikde. :ua: Zubar je bud drahy alebo potom luxusny. :lol: Horsie je ze tie vykony su castokrat slabe.

Inak na Drienovu som chodil aj ja. Do Drienky, tak sa to vtedy volalo. Potom dlho dlho nic a teraz chodim do Ruzinova k MUDr.Volovarovej. Zda sa mi dost svedomita a v pohode.
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 27.07.2016 11:08

som sa dostala na Modreho kona :heh: riesili tam implantaty a ti palky,niekotre si davali viac zubov robit a ze 20 000€...no dobre,ved pojdem a vyzistim :lol:

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 27.07.2016 11:10

Tu u mňa v práci si jedna pani dávala robiť skoro všetky zuby a takmer 10 000 eur platila.
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Voľná Diskusia