Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod zuzka:) » Str 11.07.2018 12:20

My ideme na 2 noci k svokrovcom. Sme tam neboli vyse roka a pes by tam nebol vitany, nema mi ho kto vencit, tak musi prist moja sestra s muzom aj detmi byvat na tie dni sem :ua: a to ho nebudu moct ani na dvir pustit na volno, lebo ked sa zacne nervacit so susedovym psom, neviem ci by posluchol. A jedna macka neviem ci sa nazerie. Ale tak mozno to bude brat menej stresovo, ked nebude na vikend prec aj pes. Ale teda vobec z toho nie som nadsena :ua:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 12:38

Podla mna pes v hoteli riesi to, ze je vlastne inde, nez to, ze kde ma majitela :heh: Ale ked je doma sam, tak si vsimne tuto zmenu ovela skor. Moj chlap musel vencit, sak co ine v byte :heh: A hlavne, ja som vedela, ze Hugo sice obzera, ale zo zvyku... Zeby mu to zily trhalo, to urcite nie :heh: To trhalo mne :heh: Aj ked otcovi zrat nechcel, ked sme ho nechali s nim na par hodin, tak si ani rozok nevzal a to bol v znamom prostredi a rozok bolo nieco, za co by sa nechal pokrajat, ale nemyslim, zeby ho to nejak drzalo, keby mal okolo seba inych psov atd... Ale presne, JA mam z toho problem, naco si robit problem? Som si urobila, len ked som musela :joint: A aj to lutujem, ale viac kvoli sebe teda :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 12:55

preto vravim, ze radsej by som ich kamsi dala, ze zmena prostredia by ich zaujimala viac ako to, ze tam nie som.
Aby to tak nakoniec nebolo, ze nebudu ani riesit, ze tam nie som, ako to budem riesit ja, ze tam nie som :lol: a uplne najlepsie bude ak chlap dotrepe domov macku, co si nasiel ze chce, tak si na mna ani nespomenu
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 11.07.2018 12:57

Inak ja mám pocit, že tí majitelia boli normálne sklamaní, že pes nierieši, keď som ich informovala že všetko v pohode :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 13:29

Tak chapes, pre niekoho je pes stredobod vesmiru a mysli na neho a mysli a pes nic? Ja by som tiez bola sklamana. Teda u Frya ani nie, ale u Huga hej, hoc som vedela, ze ten isto by na mojom hrobe neumrel od zialu :heh: Ale tak aspon trochu prejavit, ze mu chybam (ze chyba jeho sluha :heh: ), by mohol :heh: Ale zas, to aj prejavil, takze pohoda :heh: Len ako hovorim, keby bol v inom prostredi, ten by bol tiez z tych, ktori by to isto neprejavili :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 11.07.2018 14:12

Angie tiež bude bezo mňa tri dni. Teda, celkovo bez nás. Ja idem na festival ( prinútila ma mama, nech neblbnem kvôli psovi) a mama na dovolenku. Tak ide k maminej kamoške psíčkarke. zbalím jej jej veci a hádam bude dobre, majú kozy, mačky, sliepky, tak aspoň bude mať zábavku :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Str 11.07.2018 16:55

Dali by ste do hotela aj psa ktorý berie lieky dva krát denne a ma trocha obmedzený režim?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 17:19

iba niekomu koho poznam a viem, ze sa urcite postara,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 11.07.2018 17:24

ta merri uz nestrazi psy?
ja by som ani zdraveho nedala do hotela :angel: a vlastne zatial ani nebola prilezitost
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 17:32

asi tak nejak, uz nikdy viac
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Str 11.07.2018 17:50

ano merri este strazi psy. :yes:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 18:35

hriva, ako komu. paradoxne aj v tom hoteli, kde som robila, si viem predstaviť, že by jej lieky dali, aj tam celý deň niekto bol kto by dal pozor, akurát v noci nie... a obmedzený režim by mala určite :joint:
ale radšej by som psa dala niekomu, koho poznám a dôverujem mu.

pigie :heh: sheimi nikdy nedal najavo, že má radosť z mojej spoločnosti, a kedykoľvek išiel kamkoľvek s hocikým. ale keď som ho nechala doma, vraj bol smutný a čakal ma a nič nechcel robiť. ale tomu ja neverím, nikdy som to na vlastné oči nevidela ( :joint: to je pokus o vtip)
ale akonáhle som prišla domov, prišiel len pozrieť štýlom "aha, to si zasa ty?" a... išiel vítať niekoho ako edinu mamu, čo tam celý čas bola a ignoroval ju :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 11.07.2018 18:38

shel,to ma zaujalo ten obmedzeny rezim v hoteli
to fakt s tymi psami ani von nesli?cely pobyt tam boli niekde zavreti?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 20:04

jop, v kotcoch. asi 2m x 2m či koľko, nenapadlo ma to vtedy zmerať.
"domáce" psy mali výbeh, ale hotelové nie.
keď som nastúpila, tak som ráno hneď zobrala na prechádzku argentínu, potom rotvíka, potom moskováka... za hodinu som mala také ruky vyťahané :heh: bolo im to na smiech, potom som vyfasovala lopatu na upratanie a bol pokoj.
niektorí experti si zabezpečili pohyb skákaním na búdu a z búdy... tých lakťov mi fakt bolo ľúto :ua:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 21:01

no a daj niekomu psa na strazenie, ja tym hotelom fakt neveim uz ani trochu, mozu i mysliet co chcu,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia