Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod Lindchen » Uto 10.07.2018 7:49

Neviem, či je to kastráciou alebo niečím iným, ale Arisovi riadne prepína. Včera zaútočil na kamaráta, čo prišiel na návštevu a dnes ráno pred domom na psa. :nie: Nikomu na nič nestalo, našťastie. Aj ma prekvapila reakcia majiteľa druhého psa, ja sa tam ospravedlňujem a pýtam sa, či je psík v poriadku a on sa tomu smial. :nwm:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kellee » Uto 10.07.2018 7:53

a nemoze to byt tym, ze nie je zdravotne OK? predsalen sa to s nim uz pekne dlho taha a jedno vyliecis a nieco sa objavi, ty by si nebola mrzuta? ja hej, lebo som teraz prechladnuta a nervna som a to len par dni
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 10.07.2018 7:58

Tieto kvasinkosvrbiace problémy má celý život, to asi nie. Náladu má dobrú a vyzerá byť pri sile, chrbátik vyzerá už v pohode, včera bol aj na kontrole. Doma je spokojný, maznavý, nepôsobí na mňa nejako v depresii alebo diskomforte. Zdá sa mi, že mu neurobilo dobre poľavenie v režime. Dlho nič necvičil, furt sa naňho vonku čakalo, ošetrovalo, hladkalo, pusinkovalo...
Včera sa mu nepáčilo, že kamarát šiel do mojej izby a do kuchyne. To sú výmysly proste. Ráno neviem, čo mal proti psovi, bol vonku v pohode, kecali sme so susedou a jej psom a zrazu sa mu nezdal Bruno. Pritom však ho pozná.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 10.07.2018 8:02

Tak mozno prave pretlak energie
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 10.07.2018 8:20

Áno, skôr to.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Uto 10.07.2018 8:35

Ja mám doma chodiacu depresiu. Ale len do chvíle keď mu dám dole golier. To zázračne ožije. Ale strážiť ho je ako strážiť vrece bĺch. V jednom momente leží, hneď na to vyštartuje, hopsá, rehoce sa, hneď si začne liezť do rany...
Chvalabohu to vyzerá pekne, zajtra sa ešte ideme ukázať a asi mu vyberú drény.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 11:30

ja to tak strasne prezivam, ze prvy krat budu moje psy bezo mna :plac: normalne to nezvladam, moj chlap sa nikdy o psy nestaral takto dlhodobejsie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 11:38

no presne toto mi prekaza na vlastnictve psa - zas zacinam pocitovat ten hnusny pocit zodpovednosti, zavislosti, strachu... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Str 11.07.2018 11:39

to je koľko, dlhodobejšie?

wer :haha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 11.07.2018 11:40

Čo ja by som teraz dala za týždennú dovolenku od nich :haha:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 11:48

no ja by som to prave nedokazala... aj od paxa som bola v kuse max 3 dni za cely jeho zivot a to som nonstop myslela len na to, co robi, ako sa ma, ci mu nieco nechyba...
byt chvilu bez psa bol istym sposobom aj psychicky oddych. nemysliet nonstop na nieco, co je k tebe priputane.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 11.07.2018 11:54

Kellee - aspon dufaj, ze ti nebude chlap kazdy polden hovorit ako ta pes hlada, ako sa ma problem vyvencit, ako sa furt vonku obzera, ci nevyjdes z vchodu, ako nechce ist daleko sa vencit od domu a ako chodi nakukat do izieb, ci si tam neni :heh: A ked vidi, ako sa mracis tak mavne rukou a povie, ale v pohode, nie je to take zle. Ja som bola od psa len ked som sla do porodnice a to bol brutal cele stres. Si neviem, fakt neviem predstavit nieco s nazvom dovolenka bez psa :heh: Aj ked verim, ze s Fryom by mi to mozno slo jednoduchsie, ale mozno je to len moja predstava :heh: Lebo ked tu nebol tych par hodin, co bol na kastracii, tak som mala pocit, ze som nekompletna, ale take ticho tu bolo :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Str 11.07.2018 12:06

pondelok rano o 6 odchadzam a ak bude vsetko bez komplikacii tak tak v tredu poobede budem doma, ale to typujem, ze budem este kaput po operacii, tak ani nebudem velmi vnimat. Ja proste od psov neodchadzam. Presne ako pise wer, vkuse budem mysliet na to, ako to zvladaju. Mozno prvy den bude problem, budu hladat, Alex bude nervny. Dokonca by som asi bola radsej keby k niekomu sli, ze by riesili skor zmenu prostredia ako to, ci tam nie som.

Pigie, to ja som chlapovi zakazala vencit :lol: oni ho neposluchaju,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 11.07.2018 12:13

U mňa sa za posledný rok premlelo viacero psov v hoteli, rozne povahy, rozne príbehy životné a jediné dva prípady, kedy to psy trochu riešili, boli malý psík žijúci s dochodkyňou, ktorí neboli nikdy ani len sami doma. Všetci ostatní boli úplne v pohode a "problém" mal viac majiteľ než pes.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 11.07.2018 12:18

Vsak ja netvrdim, ze pes by mal problem. :heh: JA nechcem byt bez neho.
Ale teda s Paxom by problem mali. Uvidime, co tento
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia