Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod martin_s » Str 13.06.2018 10:29

A ja ze preco je Destiny tak teplo... Ona nema stvorec na chrbte vystrihany :pac: :haha: :haha:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Connie » Str 13.06.2018 10:34

asi idem aj ja odľahčiť Connie. Myslíš, že to bude fungovať aj na mačky? :heh:

A keď už som pri mačkách, priznajte sa, kto ich chcete? :hih:
viewtopic.php?f=66&t=25957
Prílohy
35330716_1797815733846687_3696835611894743040_o.jpg
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 13.06.2018 10:43

Inak viete ako je mu teplo? Strčím ruku na kožu pod srsť, príjemná teplota, na tých vyholených miestach je totálne horúci, aj keď je doma alebo v tieni. Už aby to zarástlo. Doteraz v celom svojom živote nedychčal pri chôdzi na pod priamym slnkom.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 15.06.2018 5:41

Som nasla opat taky krasny vrh, kde by som si vybrala bezproblemu... Stacilo mi jedno video 7 tyzdnovych steniec ako sa rvu pre aport a nosia ho :heh: Rodicia mojmu oku vysoko lahodiaci a obaja zdravi bez poskvrny aj so starymi rodicmi. Skoda, ze bol minuly rok, ako aj ten predtym :haha: Minuly rok bol urodny :heh: Tento rok nic take nenachadzam. Precoooo?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Pia 15.06.2018 6:12

pigie, veď oslov toho chovateľa možno niečo veľmi podobné plánuje na tento, alebo budúci rok :no:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 15.06.2018 6:40

Vies co, to som spravila s jednou francuzskou, s ktorou som sa aj osobne bavila a odula sa, ze od nej nechcem prvy vrh, co mi ponukla :heh: Ja uz nemam odvahu sa pytat, lebo oni to fakt beru osobne potom, ked odmietnes. Ja proste budem cakat, ci sa nieco nezjavi. Len proste ked najdem nieco zaujimave, tak sa dopatram aj do minulosti a ma pichne u srdca, ze keby... Ale tak uz som rozhodila siete po FB kamaratoch, lebo ja tam fakt odmietam visiet, mna to silno nebavi, mna bavi preliezat stranky, ale na tych je nula nula prd a snad mi daju vediet, ked budu nejake vrhy. Hocijake, ja si to preberem :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 15.06.2018 7:58

ale veď skús, nem§žu byť predsa všetci takí ješitní. ja keď som vyberala, som bola osobne na návštevu a chcela šteňa po konkrétnej suke. akurát, že sa narodila jedna fenka :prd: . tak sme dali reč druhý raz, bol to posledný vrh tej feny, dal mi nejaké alternatívy a mám doma krpatého :aaa: .
akurát, že po skúsenostiach s Fryom..... :heh: :jazyk: . prepáč :hi:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 15.06.2018 8:02

A to fakt riesis, ci sa ktosi urazi? :pac: Rozumny pochopi a este to mozno posunie chov plemena... Inak ti to moze byt sumafuk - potrebujes najst chovatela s rovnakym vnimanim, ako.mas ty. A nie som si ista, ci taktika vyckavania, ci ti nieco cinkne do nosa, je spravna... Skor prides o zaujimave spojenie, ktote fakt nemusi byt ani nikde zverejnene
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 15.06.2018 8:07

Ja som napisala dalsim dvom chovatelom, dost dlhy mail, kto som, co chcem, bla bla... Nedostala som ziadnu odpoved ani po 2 tyzdnoch... Akoze ja neviem, ja sa citim dost zufalo a uz ma napada len vyckavacia taktika... :nwm: Zaste tych chovatelov a vrhov nie je tolko, zeby som mohla vyberat kazdy mesiac z 10 :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Efa » Pia 15.06.2018 8:08

pigie ak sa ti tie odchovy páčili a vyhovujú aj tvojim nárokom na zdravie, tak nerieš nejakú francúzku alebo to že ti niekto neodpovedal a napíš
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pia 15.06.2018 8:11

pigie píše:som napisala dalsim dvom chovatelom, dost dlhy mail, kto som, co chcem, bla bla

a kdybys napsala mail jen s otázkou na cenu -uz by te tahali po FB, ze jak si tohle dovoluješ :lol:
ale jinak presne -resit, ze se někdo nekde urazil? nemas zodpovednost za cely svet :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 15.06.2018 8:15

Tak nech sa urazí, kým si jej nevynadala do... za to, že čo chová, tak si myslím, že je to v pohode. :heh:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 15.06.2018 8:21

Efa píše:pigie ak sa ti tie odchovy páčili a vyhovujú aj tvojim nárokom na zdravie, tak nerieš nejakú francúzku alebo to že ti niekto neodpovedal a napíš

Ale ved tymm, co sa mi pacia napisem. Len ako hovorim, je toho malo a zatial nic pozitivne :nwm:
A nie, cenu fakt neriesim. Ak sa mi pes bude pacit, tak ja zaplatim hocico, neodrieknem isto psa kvoli cene. Ani u Huga som nevedela cenu, az kym som nesla platit :haha: Nepytajte sa ma, kolko som mala vo vacku penazi :haha:
A ano, ja napisem, ked sa mi budu pacit odchovy... Ale zase ziadne sa mi tak nepacia, zeby som sla pisat. Dnes je moda krizit AxB bedra. Ja som nevidela cisty vrh, ktory by sa mi pacil... Ak sa mi pacil, tak vzdy tam bolo to B, preto mi hovoria, ze B neries. Ale nejak mi to neda :heh: Proste cakam na ten spravny, a take vrhy z minuleho roka mi davaju nadej... Ibaze ci sa ich dockam a ci sa k nim dostanem? :nwm: Majitelia su horenosy, neodpisuju. Miesto toho postnu teda aspon na FB novy prispevok, ze cakaju vrh a zas tam to B, hoci predtym mali x krat ciste krytia a tak :haha:
A ja fakt teda nehladam len posledne 2 tyzdne, ja som pozerala par krat aj predtym a dost dokladne, len som nic nenasla. Ale teda minuly rok som este nehladala, ale vlastne tak od novembra/decembra uz hej po ocku. A tento rok ma to chytilo uz minimalne 3-4x riadne, kedy som tomu venovala fakt vela casu a som akurat nachadzala krasnych psov z rocnikov 2002-2008 :heh: A vzdychala :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 15.06.2018 8:27

Inak, co by som brala hned :ha: A este aj zdravie ciste. Mne by stacilo toto jedno video na zamilovanie :haha: Ja fakt nemam velke naroky, mne treba podsunut len spravne momenty :haha:
https://www.facebook.com/anne.heno/vide ... 073501965/
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 15.06.2018 8:29

NOckari si rvanie o aport predstavujú inak, ale ok, krásne sú :smile: :yes:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší